הדמיה לעיצוב פנים

אדריכלות ועיצוב פנים >> תוכן מקצועי

עיצוב משנה חיים
בית כנסת לשימור בנחלאות מ- 1877 חשבתם פעם מדוע חברות הייטק משקיעות תקציבי עתק בעיצוב חללי העבודה? מדוע חנויות משקיעות מיליוני שקלים בעיצוב...
בשעה טובה, הגיע הזמן לטפל בבית הכנסת!
שהחיינו קיימנו והגיענו לזמן הזה! הרבה זמן המתנתם לרגע הזה, תפילותיכם נענו ואתם יכולים סוף סוף לצאת לדרך ולהתחיל את פרויקט בית הכנסת שלכם. אוקיי...
5.00 star(s) 1 ratings
עקרת המשרד - הכר את המשרד
כשראיתי תמונה אחת שרצה ברשת, על עובדת מהבית שכדי להצליח לעבוד פשוט קשרה את כל הילדים, סתמה לה פיות והתיישבה לעבוד ;) מיד נזכרתי שפעם רציתי לכתוב...
עשה זאת בעצמך | להלביש את הבית מחדש, במחיר הוגן לכל כיס (חלק ב')
בהמשך למאמרנו הקודם, במאמר זה, ניתן עוד דרכים ופעולות לעצב את הבית. מקווה שחלק מכם התחילו לחשוב על שינוי אולי אפילו לבצע. אם לא אז לדמיין זה גם...
4.00 star(s) 1 ratings

צירה רוחמקין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
יפה מאד התמונה הראשונה ניראת לי מטושטשת או אני טועה?!

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
יכול להיות מרוב נסיונות לסדר תאורה בפוטושופ.
אנסה לטפל בזה . תודה.

Sigalit

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
פרסום וקופירייטינג
מיוחד מאד
את המדפים של הסלון הייתי מצרה קרת, נראה לי רוחב כל מדף יכול להיות פחות, כמו רוחב של ספר רחב, זה יעדן קצת את השחור.

צירה רוחמקין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
דווקא אהבתי את השחור אבל אולי באמת לעשות אותם פחות רחבים זה יהיה נהדר

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד אהבתי את הירידה לפרטים בשתי הזויות. התאורה יפה ונעימה, והשטיח מאוד מוסיף וממודל יפה.
בתמונה השנייה הייתי מנסה לתת טיפה יותר Exposure וטיפה יותר Contrast, זה יעלה לך את התאורה בכמה רמות, חוץ מזה העץ שבחלון הייתי מנסה לטשטש קצת עם Haze קצת כחלחל, ולתת יותר Exposure שם, כי תמיד התאורה מהשמש צריכה להיות יותר חזקה וטיפה מטושטשת (אולי שרופה לפעמים), לא יכול להיות שיש שם חדות כמו בחדר שינה.
ראי דוגמא:

Sigalit

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
פרסום וקופירייטינג
בתמונה השנייה הייתי מנסה לתת טיפה יותר Exposure וטיפה יותר Contrast, זה יעלה לך את התאורה בכמה רמות, חוץ מזה העץ שבחלון הייתי מנסה לטשטש קצת עם Haze קצת כחלחל, ולתת יותר Exposure שם, כי תמיד התאורה מהשמש צריכה להיות יותר חזקה וטיפה מטושטשת (אולי שרופה לפעמים), לא יכול להיות שיש שם חדות כמו בחדר שינה.
תלוי באיזה שעה ביום....
בצהרי היום את צודקת

חן וינטרפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
לדעתי העץ בחלון מספיק שרוף ומטושטש, אולי מה שלא מתיישב שם זה שלא "נשפך" מספיק אור לתוך החדר מהחלון הפתוח בשעת צהריים זו. התאורה מכיוון החלון צריכה אז להיות הרבה יותר דומיננטית אני חושבת.

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
למעלה