עזרה הדמיה להבלטת זהב ולכה

Vista

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גמרתי לעצב ספר ואני צריך לעשות הדמיה של הספר כולל הבלטת לכה והבלטת זהב איך עושים את זה?

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
קחי רקע זהב מFREEPIK ותעשי מסכה זה יתן הדמיה של זהב אמיתי.

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכנסת ל-FREEPIK כותבת GOLD בוחרת את הרקע שהכי מתאים לך לזהב של הספר מורידה אותו לפוטו' ועושה אותו נתיב מסכה לאותיות או אובייקטים שאת רוצה שיהיו בזהב, דהיינו במקום לצבוע את השכבה בדמי זהב פשוט לעשות לו נתיב מסכה.

Vista

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכנסת ל-FREEPIK כותבת GOLD בוחרת את הרקע שהכי מתאים לך לזהב של הספר מורידה אותו לפוטו' ועושה אותו נתיב מסכה לאותיות או אובייקטים שאת רוצה שיהיו בזהב, דהיינו במקום לצבוע את השכבה בדמי זהב פשוט לעשות לו נתיב מסכה.
סליחה שאני משגע מה זה נתיב מסכה?
אני לא מכיר את זה

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
אתה שם את האובייקט הזהב (כמובן בשכבות) מעל האובייקט שאמור להיות מוטבע, ואז בחלון השכבות אתה עושה קליק ימני נפתח לך רשימה ובתוך הרשימה מופיע צור נתיב מסיכה או משהו כזה ואז אתה לוחץ עליו והוא גוזר לך את הרקע הזהב לתוך האותיות או האובייקטים האחרים שנמצאים באותה שכבה.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה