מידע שימושי הדיאטה האמיתית

מויסי

משתמש מקצוען
תכל'ס מי שרוצה לעשות דיאטה אמיתית רק עכשיו זה הזמן. אולי זה ישמע קלישאה או נדוש אבל בפועל זה פשוט.
מה עושים ?
פשוט קונים הרבה אבטיחים . מלון. ענבים. (שעכשיו זה העונה)ולמשך שלושה שבועות עד חודש. אוכלים רק את זה !! חוץ משבתות שאז כל אחד יעשה כפי ההלכה. מנסיון זה הדיאטה הכי זולה הכי פשוטה וכמובן הכי מרזה.

מויסי

משתמש מקצוען
כמובן שאין כאן המלצה בנושא רפואי וכל אחד יעשה חשבון רפואי כמה זה בריא עבורו !!!!
(אישי לי ועוד חברים זה רק הועיל )

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה עם הסוכר שיש בפירות?

מויסי

משתמש מקצוען
אחרי שאדם רואה את התענוג שבהורדת 5 עד 10 קילו ומחליף מלתחה... ברור לגמרי שהאופציה לעלות הרבה פחות מגרה....
בפרט שהוא מקבל המון פידבקים מהסביבה והוא מרגיש הרבה יותר מוצלח !

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דיאטה כזו עלולה להיות מסוכנת, אם רק זה מה שאוכלים.
אסור בדיאטה להוריד את כל אבות המזון, זה עלול חלילה לגרום לגוף נזק בלתי הפיך.

אמנם זה יכול להיות רעיון טוב לאכול למשל 2 ארוחות קטנות ביום, שמכילות את כל אבות המזון,
ובשאר הזמן לאכול כפי ההמלצה הנ"ל (כותבת מהשערה ולא מידיעה, כדאי לברר מבחינה רפואית)
אבל רק פירות קיץ עלול להיות מסוכן.

מויסי

משתמש מקצוען
אינני רופא אבל מי שעשה את זה עד כה לא ניזוק ורק התחזק !!!
אבל כמובן שכל אחד לפי חוסנו ובריאותו !!

נערך לאחרונה ב:

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לפני כמה שנים אני וקבוצה של חברים עשינו דיאטת אבטיחים ותוך שלושה ימים הגענו למצב ממש לא טוב של חולשה נוראה והתוצאה הברורה המיידית היא שלא הייתי מסוגל להסתכל על אבטיח שנה וחצי !
וסתם כל מי שקצת יודע איך עובד דיאטות רצח יודע שאת ה5 קילו הראשונים הכי קל להוריד והכי קל להעלות בתוספת רביות וזה גורם גם שאח''כ בדיאטה אמיתית יהיה הרבה יותר קשה לרדת כי הגוף כבר מבין את התרגיל

Y.V. אדריכלות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דיאטה אמיתית זה לאכול מה שהגוף צריך/כמה שהגוף צריך/מתי שהגוף צריך בצורה מסודרת, בלי נישנושים וממתקים.
בשילוב פעילות גופנית (וגם בזה לא חייבים להגזים).
כל שאר השיטות אינם מחזיקות מעמד לאורך זמן, וגרוע מזה עלולות לפגוע בגוף.

מאה100

משתמש מקצוען
גם אצלינו ניסו את זה.
במשך 10 ימים
אכלה רק אבטיח! רק אבטיח! בערב כוס קפה פשוט בלי סוכר.
התוצאה, שובע, הרגשה טובה, ועוד דברים טובים. וזהו.
אפילו חצי קילו לא ירדה מזה.
אחרי 10 ימים התייאשה. וחזרה לאכול רגיל. לא עלתה אחר כך במשקל משהו.
בשבת חוץ מסעודה בסיסית הכל היה אבטיח.

ניסוי מעניין ללא תוצאות :rolleyes:

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
התוצאה, שובע, הרגשה טובה, ועוד דברים טובים. וזהו.
איך?????????????
אני תוך יומיים הייתי על סף גוויעה והייתי בחור גדול בריא וחזק לא שובע לא הרגשה טובה ולא שום דבר מזה

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך?????????????
אני תוך יומיים הייתי על סף גוויעה והייתי בחור גדול בריא וחזק לא שובע לא הרגשה טובה ולא שום דבר מזה
מכירה מישהי שעשתה דיאטת מלפפונים :eek:
אחרי יומיים הגברת פגשה את הרצפה באמצע הרחוב, וככה זה נגמר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה