הגשת טופס 135 עבור החזר מס בצורה מקוונת

chedva pa

משתמש חדש
שלום וברכה,
אני צריכה להגיש טופס 135, בשיחה עם נציגה הובהר לי לפני כשבועיים כי אני יכולה להגיש באופן עצמאי דרך האתר.
אך כיום, כשאני מחפשת את המקום בו מגישים טפסים מקוונים באתר רשות המיסים---אין כזה קישור!
איך אני עושה זאת?
חשוב לי מאוד...
תודה מראש.

chayam

משתמש צעיר
קופצת על האשכול...
האם לשכירה שלא היה לה שינויים במקומות עבודה ובנ.ז. במהלך השנה, ז"א שאין סיבה ששולם למ"ה פחות ממה שהיה צריך
יש סיבה להגיש את הבקשה להחזר מס דרך יועצת מס או שיכולה להגיש לבד?

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול...
האם לשכירה שלא היה לה שינויים במקומות עבודה ובנ.ז. במהלך השנה, ז"א שאין סיבה ששולם למ"ה פחות ממה שהיה צריך
יש סיבה להגיש את הבקשה להחזר מס דרך יועצת מס או שיכולה להגיש לבד?
שתבדוק היטב!
בסימולטור - https://www.misim.gov.il/shsimulatormas/main.aspx
באופן כללי, תמיד עדיף להעזר באנשי מקצוע (בכל תחום)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
כמה זה מסובך?
צריך רק 106 שלי ושל בעלי?

זה לא מסובך, רק חשוב לוודא כמו שכבר כבתו קודם שאכן מגיע החזר והטופס מולא כנדרש.
להגיש דרך מייצג בד"כ מזרז את הטיפול וגם מוודא שהזיכוי המקסימלי התקבל

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תוכלו לפנות לכל מייצג (רואה חשבון או יועץ מס) - אצלנו הבדיקה חינם
בדיוק היום ראיתי כתבה בעיתון המודיע ע"כ שישנם חברות שלוקחות כסף על בדיקה וההחזר בסופו של דבר לא מגיע...
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה