התייעצות הגרלה מחברת האשראי על חבילת לוטו במחיר מוזל- מכירים?

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מבררת בשביל חברה, התקשרו אליה מחברת האשראי שלה וסיפרו שהם עושים הגרלה כל חצי שנה והם כמובן ובאופן מפתיע- זכו
משלמים דרך האשראי 180 ש"ח למשך חצי שנה ונכנסים לכ-ל ההגרלות של הלוטו שמתקיימות בתקופה הזאת.
שמעתם על דבר כזה? מכירים? ואם לא וזה עוקץ- אז מה בדיוק הם מרוויחים? 180 ש"ח? הרי הם יראו במשך חודש שלא שולחים אסמכתאות ויבטלו את ההשתתפות?!
תעזרו לי לכוון אותה?

רייזי 36

משתמש מקצוען
הרעיון הוא שזה שותפות בכרטיס שיטתי שבכל כרטיס יש הרבה שותפים לכן זה שווה להם
הם מתחייבים שאם לא תזכה כספך יוחזר
אבל מספיק שתזכה פעם אחת ב5 ש"ח וזה נקרא שזכית

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
קודם כל היא כבר נרשמה....
אבל לא זה העניין, אני רוצה להבין כשאנשים אומרים "עוקץ ולברוח כמו מאש וכו'... מה היא כבר יכולה להינזק"?
מקסימום מוציאים לה יותר כסף אז היא מבטלת עסקה, או שלא הבנתי מה שניסיתם להסביר
אשמח שתפרטו יותר, תודה!

רייזי 36

משתמש מקצוען
קודם כל היא כבר נרשמה....
אבל לא זה העניין, אני רוצה להבין כשאנשים אומרים "עוקץ ולברוח כמו מאש וכו'... מה היא כבר יכולה להינזק"?
180*6 תמורת זכיה של 10 ש"ח זה הפסד
לפעמים הם גם ממשיכים לגבות אחרי הזמן

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אז אם אני מבינה נכון זה לא עוקץ אלא השקעה ממש לא משתלמת (רפרפתי מלמעלה על האשכולות הבנתי שהזכייה מתחלקת בין הרבה זוכים גם אם זוכים וכו') ובעצם אפשר לומר קדיש על הכסף שהושקע ועל הרווח הצפוי אבל לא יצא לה יותר מ180*6
הבנתי נכון?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שכבו בעבר בפורום, קשה להתנתק אחרי חצי שנה, הם ממשיכים את זה כמעט בכוח ומעבירים מנציג לנציג... אולי לא תמיד, אבל משהו כזה כתבו.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
כשאמא שלי שאלה אותי מה לענות לנציגה שאמרה לה כנ"ל שהיא זכתה וכו' וכו'
אמרתי לה שתענה לה שתביא לה את מה שזכתה רק את הבסיס , מה שמקבלים ללא תשלום!

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
גם אני "זכיתי" רק שילמת כל חודש 180 ש"ח ואולי זכיתי ב-20 שקל....
פשווט שטויות, איך כולם בדיוק זוכים במקרה גם אני גם אחי וגיסי וגם חברתי הטובה..
ממש כולם "במקרה" זכו..

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בדקתי את זה לפני 6 שנים על חברת *******, יש עוד כמה נוכלים באותה שיטה, כמו ******* ועוד.
בכל כרטיס מתחלקים מאות זוכים, ויש עוד עמלה של החברה, ואת כל זה הם לא מספרים לך, אלא הכל "כפוף לתקנון" שנמצא איפשהו באתר שלהם.
עוד דבר, הם מבטיחים 'מענק הצטרפות' של חבילת נופש רצינית וכדומה, הם אומרים בסוף ש'זו מתנה מאיתנו וזה מחוץ לעסקה', ובסוף הלקוח מקבל איזה קופון נופש שלא שווה את הנייר שעליו הוא נכתב, וכשמתקשרים אליהם הם אומרים שהם אמרו במפורש שהנופש זה בונוס מחוץ לעסקה, ואי אפשר לבטל את העסקה בגלל שלא קיבלתם את הבונוס, בקיצור אין אפשרות לתבוע אותם על זה.
זה עוקץ ממש על כל המשתמע מכך.
גם אם תזכו במליון ש"ח תקבלו לכיס שקלים בודדים.
שמעתי שבמוקדים שלהם מלמדים אותם להזדהות תחת שמות בדויים כדי שלא יהיה להם מצפון לשקר.
משום מה הם מתקשרים בעיקר למספרים כשרים.
פרס הפוליצר עדיין ממתין לעיתונאי שיחשוף את כל הפרשיה וישלח את ראשי המאפיה לכלא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
הסיכון הוא לא רק על 180*6.
כי באותיות הקטנות, שאף אחד לא טורח לקרא, כתוב שאם לא תבטלו, זה ימשיך באופן אוטומט.
ובשביל לבטל תצטרכו לעבור דרך חתחתים.
פתאום הם חייבים לדבר עם בעל הכרטיס עצמו, לראות צילום של תעודה מזהה, לדבר עם אחראי משמרת, לשמוע עשר פעמים שאת בטוחה במעשה שלך ועוד.
הם יעשו הכל כדי למשוך אותך באף, ויעבור עוד חודש ואז את כבר מחויבת לעוד חצי שנה....
בקיצור זה סרט שעדיף לא להכנס אליו
ואם כבר נכנסתם עדיף לבטל כבר עכשיו.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
תודה רבה לכל העונים, הדפסתי לה את האשכול ומקווה שזה יפעל את הפעולה הנכונה
הבעיה שהטלפון הזה הגיע בדיוק כשהם הודיעו לה' שהגיעו מים עד נפש מבחינת המצב הכלכלי, אז הם בטוחים עד לרגע זה שהתשובה שלו - היא הטלפון הזה :eek: :cool: :p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה