הגנה על דיסק / דיסק און קי מהעתקה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
שלום, אני צריכה תוכנה/אדם
שיוכלו לעשות לי חסימה על דיסק DVD או אונקי (עם עדיפות לDVD) על מנת שאנשים יוכלו לצפות בו אבל לא להעתיק

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
משום מה נראה לי שגם אם יהיה פתרון
הוא רק יקשה על ההעתקה ולא ימנע אותה
אני לא מאמין שיש פתרון הרמטי לדבר הזה
אם היה פתרון כזה
יהודה גרובייס היה ממשיך להוציא סרטים
ולא הולך להתחרות ב'קול הבא' ;)

נערך לאחרונה ב:

bris

משתמש סופר מקצוען
משום מה נראה לי שגם אם יהיה פתרון
הוא רק יקשה על ההעתקה ולא ימנע אותה
אני לא מאמין שיש פתרון הרמטי לדבר הזה
אם היה פתרון כזה
יהודה גרובייס היה ממשיך להוציא סרטים
ולא הולך להתחרות ב'קול הבא' ;)
לגבי גרובייס והקול הבא , אני לא ממש יודע מה מדובר (קצת עמוס בשנים האחרונות ולא ככ עוקב אחריו)

לגבי ההגנה עצמה, אני לא אכנס כאן לפרטים הטכניים (תעשו קצת חיפוש כתבתי על זה)
היא בנויה בצורה ככ מתוחכמת , שזה כמעט בלתי אפשרי. בטח לא במשאבים (כסף , יכולות טכניות) של לקוחות סופיים.

זה כמו דלת פלדה רב-בריח ולבין דלת עץ פשוטה , זה לא שאי אפשר לפרוץ, ברור שאפשר,

ההבדל בינהן זה שזה לוקח 30 שניות וזה לוקח 10 דקות .
ובכל זאת רוב האנשים ישקיעו את הכמה אלפים בדלת פלדה בגלל שזה מצמצם את הסיכוי של הפריצה.

במקרה הזה , זה הרבה יותר מזה אבל אפילו אם זה היה הגנה ברמה של 80 אחוז מול 0 זה היה שווה. מדובר על הגנה של 99.99 אחוז. אני לא מכיר עוד אף אחד שהצליח , והרבה ניסו. הטכנולוגיה משווקת בעולם תחת כמה שמות בכמה שימושים שונים ועדיין לא פרצו אותה (למיטב ידיעתינו)

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לגבי גרובייס והקול הבא , אני לא ממש יודע מה מדובר (קצת עמוס בשנים האחרונות ולא ככ עוקב אחריו)

לגבי ההגנה עצמה, אני לא אכנס כאן לפרטים הטכניים (תעשו קצת חיפוש כתבתי על זה)
היא בנויה בצורה ככ מתוחכמת , שזה כמעט בלתי אפשרי. בטח לא במשאבים (כסף , יכולות טכניות) של לקוחות סופיים.

זה כמו דלת פלדה רב-בריח ולבין דלת עץ פשוטה , זה לא שאי אפשר לפרוץ, ברור שאפשר,

ההבדל בינהן זה שזה לוקח 30 שניות וזה לוקח 10 דקות .
ובכל זאת רוב האנשים ישקיעו את הכמה אלפים בדלת פלדה בגלל שזה מצמצם את הסיכוי של הפריצה.

במקרה הזה , זה הרבה יותר מזה אבל אפילו אם זה היה הגנה ברמה של 80 אחוז מול 0 זה היה שווה. מדובר על הגנה של 99.99 אחוז. אני לא מכיר עוד אף אחד שהצליח , והרבה ניסו. הטכנולוגיה משווקת בעולם תחת כמה שמות בכמה שימושים שונים ועדיין לא פרצו אותה (למיטב ידיעתינו)
וכמה זה יכול לעלות? אני רוצה לשים חסימה בדיסק און קי

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר ליצור איתי קשר בפרטי, ביררתי על הפתרונות השונים ויש לי מידע בעניין

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
shraga.comp בג'ימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה