השקעות הגמח המרכזי, מה היחס אליו פה?

מצב
הנושא נעול.

הגמ"ח המרכזי

משתמש פעיל
רק חצי מההפקדה חוזר למפקיד
החצי השני נשאר בח-ן של הגמ"ח. והופך להון עצמי (תרתי משמע)
רק בתוכנית הקלאסית זה ככה
בתוכנית 'פריסה מורחבת' מקבלים כ 70% חזרה
ושוב, התועלת שמגיעה מההלוואה הגדולה שמספיקה בעז"ה להכל + הפריסה הרחבה של התשלומים שנותן שקט וחים שלווים גם יום אחרי החתונה. זה עיקר הבשורה של הגמח.
הכסף שחוזר חזרה זה רק בונוס!!!

שזמה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
איך יוצרים איתך קשר מבלי לחשוף את זהות הניק @זר פרחים ?
בקיצור - אשמח למספר טלפון.
תודה
בחתימה שלו מופיע המספר טלפון

פיני רובין - נציג הגמ"ח המרכזי
052-7625267 (גם בווטסאפ)
pinirubinאין לכתוב כתובת מייל

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
@הגמ"ח המרכזי
רציתי לשאול.
לכל הילדים שלי יש 4 יחידות (240K)
השבוע התברר לי כי לגדולה בת ה - 9 יש רק 180K
מה אפשר לעשות כדי להגדיל גם לה?

לא אכפת לי להקים על שם פיקטיבי
(נציגה שלכם במוקד אמרה לי שאפשר להקים על העתיד)
או כל רעיון אחר יתקבל בברכה.

מ

מולי ק

אורח
יש לי תשובה מאוד פשוטה לכל השואלים מאיפה הכסף לפרסומות
(קדימון קטן) שאלתם את עצמכם פעם מאיפה הכסף של קופת העיר וכדו'
טוב כולנו יודעים את התשובה
ונחזור לעניננו בתור תלמיד של הגאון הגדול ר' גבריאל יוסף לוי שליט"א (גי"ל) הוגה ומיסד הגמ"ח הגדול הזה
שאלתי אותו פעם מאיפוא הכסף ותשובתו הייתה שזה ברובו הגדול מתורמים
ולכל הידענים והמחשבנים למיניהם אם כל כך קשה לכם לשמוע שיש מישהו שמענין אותו רק חסד ועזרה לאחרים ולכן מעוותים כל מיני נתונים אתם מוזמנים לבקר בישיבה ולעלות לר"י ולשאול אותו את כל השאלות שלכם ותרוו נחת (אני בכ"א עשיתי כך)
כמה נתונים מעניינים שאולי כדאי לצרף
א. הגמ"ח המרכזי עבר תחת 7 רואי חשבון הגדולים בארץ והם אישרו שהוא מנוהל בצורה הכי טובה שיכולה להיות
ב. גם המקים של גמ"ח אושר בכבוד מנוי על הגמ"ח המרכזי ......

הגמ"ח המרכזי

משתמש פעיל
@הגמ"ח המרכזי
רציתי לשאול.
לכל הילדים שלי יש 4 יחידות (240K)
השבוע התברר לי כי לגדולה בת ה - 9 יש רק 180K
מה אפשר לעשות כדי להגדיל גם לה?

לא אכפת לי להקים על שם פיקטיבי
(נציגה שלכם במוקד אמרה לי שאפשר להקים על העתיד)
או כל רעיון אחר יתקבל בברכה.
לצערי אין אפשרות לעשות בגמח המרכזי לילד גדול. גם לא תוספת של יחידות על מה שכבר קיים!!
כל יחידת הלוואה נוספת זה התחייבות של הגמח להלוואה נוספת של 40,000 ש"ח וזה בדיוק כמו שמישהו מצטרף מחדש לגמח שאי אפשר בגיל גדול.
ולכן חשוב כ"כ להצטרף לילדים כשהם קטנים ובסכום הגבוה ביותר שאתם יכולים כיון שלאחמ"כ אי אפשר להוסיף עוד
והחכם עיניו בראשו !!

הני כגנס

משתמש מקצוען
לא עברתי על האשכול
רק יודעת שקיים משהו נוסף
גמ"ח 'השתדלות' - גם בדומה לגמחים האחרים
מפקידים כסף ומקבלים תמורתו גמ"ח לאחר כמה שנים
הגיל לא מגביל כתנאי להצטרפות
כמובן שיש קריטריונים שחייבים לעמוד בהם

יש לי שאלה חשובה.
אני מתעסק בשוק ההון, ורציתי הרבה זמן לשאול אדם שמבין בגמח המרכזי אשמח אם מישהו שמבין שיוכל לענות.

הרואי חשבון שאומרים שזה מנוהל תקין זה לא אומר שהוא יצליח זה רק אומר שהוא מנוהל תקין ואם הכול ימשיך כמו עכשיו אז יהיה טוב ולכאורה חסר שאף איש מקצוע לא אומר שהגמח הזה לא יקרוס.

כי פירמידה אף אחד לא הבטיח שהיא תמשיך. (עיין ערך נטפליקס שירדה 80 אחוז עכשיו)

וזה שסך הכול יחזירו את הכסף לאנשים בניקוי הוצאות, לדעתי זה ממש לא טוב כי אנשים בונים על הלוואות בשביל לחתן את הילדים וזה ממש חבל אם כולם פתאום ימצאו את עצמם בלי זה.

נערך לאחרונה ב:

זעירא

משתמש פעיל
ברור שאם יפסיקו הפקדות חדשות הגמח יקרוס... בשביל זה לא צריך רואה חשבון...
הם רק אומרים שהתוכנית העסקית סבירה ומבוססת, אבל ברור שמסתמכים כל הזמן על מצטרפים חדשים.

"נטפליקס" זו פירמידה? זו חברה שנסחרת בבורסה לפי היצע וביקוש. עכשיו אחרי הקורונה המשקיעים חוששים... מה הקשר פירמידה?

הם רק אומרים שהתוכנית העסקית סבירה ומבוססת, אבל ברור שמסתמכים כל הזמן על מצטרפים חדשים.

"נטפליקס" זו פירמידה? זו חברה שנסחרת בבורסה לפי היצע וביקוש. עכשיו אחרי הקורונה המשקיעים חוששים... מה הקשר פירמידה?
נטפליקס קרסה עכשיו אך ורק כי כולה בנויה על מצטרפים חדשים כל התוכנית העסקית שלה היא מצטרפים חדשים, החוב שלה היה הרבה יותר מהרווח והסיכוי היחיד שלה היה שקצב ההצטרפות התגבר ומספיק הדוח האחרון שהראה שלא היה עלייה ואפילו היה ירידה קטנה וכבר הם הגיעו לירידה של 80 אחוז.... שאם אתה קצת מבין בחברות מהסוג הזה, הנתון הזה הוא הזוי.

לי זה ברור אבל כאן בפורום בקצת שקראתי עכשיו ראיתי הרבה חוסר הבנה בסיסי בנושא

ואם אתה מבין שזה בנוי על מצטרפים חדשים אז זה פשוט תרמית, כי בסוף הציבור לא מבין מהחיים שלו ומראים לו שיש רואי חשבון שאומרים שיש כאן היתכנות כלכלית, שזה לכל אדם שקצת מבין בהשקעות תוכנית עסקית לא אומרת שזה יצליח זה רק אומר שיש היתכנות.....

אני יודע שיש אנשים שחושבים שזה לא פירמידה ואשמח לשמוע את ההסבר שלהם בנושא

נערך לאחרונה ב:

זעירא

משתמש פעיל
נטפליקס קרסה עכשיו אך ורק כי כולה בנויה על מצטרפים חדשים כל התוכנית העסקית שלה היא מצטרפים חדשים, החוב שלה היה הרבה יותר מהרווח והסיכוי היחיד שלה היה שקצב ההצטרפות התגבר ומספיק הדוח האחרון שהראה שלא היה עלייה ואפילו היה ירידה קטנה וכבר הם הגיעו לירידה של 80 אחוז.... שאם אתה קצת מבין בחברות מהסוג הזה, הנתון הזה הוא הזוי.
לא הבנתי מה הקשר לפירמידה, זו חברה שמחפשת לקוחות חדשים כמו כל חברה, ואם היא לא צומחת היא מתכווצת. כי כל ההכנסות מבוססות על מכירת סרטים וכו'... וכשזה מתמעט המשקיעים בורחים.
אגב, היתה ירידה משמעותית במנויים נדמה לי מאתיים אלף...

לא הבנתי מה הקשר לפירמידה, זו חברה שמחפשת לקוחות חדשים כמו כל חברה, ואם היא לא צומחת היא מתכווצת. כי כל ההכנסות מבוססות על מכירת סרטים וכו'... וכשזה מתמעט המשקיעים בורחים.
אגב, היתה ירידה משמעותית במנויים נדמה לי מאתיים אלף...
מאתיים אלף ביחס לעלייה של 4 מיליון בתקופה המקבילה.... הכול בסוף זה יחסי....
כל חברה מחפשת לקוחות חדשים אבל יש חברות "שכל הייתכנות הכלכלית" שלהם היא על ידי צמיחה משמעותית ובלי זה אין להם שום סיכוי לעמוד בהתחייבויות.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל חברה צריכה לקוחות חדשים.

לדוגמא כל הסיבה שחברות הנדלן הרוויחו הון בשנה האחרונה בגלל שהרבה לקוחות קנו דירות במחירים טובים לחברה.
ברגע שיפסיקו לקנות דירות (למשל בגלל משבר תעסוקה) השווי יחתך באופן מיידי.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
יש לי שאלה חשובה.
אני מתעסק בשוק ההון, ורציתי הרבה זמן לשאול אדם שמבין בגמח המרכזי אשמח אם מישהו שמבין שיוכל לענות.

הרואי חשבון שאומרים שזה מנוהל תקין זה לא אומר שהוא יצליח זה רק אומר שהוא מנוהל תקין ואם הכול ימשיך כמו עכשיו אז יהיה טוב ולכאורה חסר שאף איש מקצוע לא אומר שהגמח הזה לא יקרוס.

כי פירמידה אף אחד לא הבטיח שהיא תמשיך. (עיין ערך נטפליקס שירדה 80 אחוז עכשיו)

וזה שסך הכול יחזירו את הכסף לאנשים בניקוי הוצאות, לדעתי זה ממש לא טוב כי אנשים בונים על הלוואות בשביל לחתן את הילדים וזה ממש חבל אם כולם פתאום ימצאו את עצמם בלי זה.
זה ממש לא מבוסס רק על מצטרפים.
בעיקר על החזרי הלוואות שכבר נלקחות.
רואי החשבון אמורים לעקוב שיש הלימה בין נטילת ההלוואות כעת לביקוש הצפוי בעתיד.
(ומניסיון אישי הם יושבים להם חזק על הזנב)

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה