הגיזמודו - סופו של ה3D

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא הייתי מספיד את זה כל כך מהר...

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ובלי לחשבן שאחרי גרף כזה המימונים יורדים בעוד כמה עשרות%

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
זה נכון, אך עוד תקופה מסויימת ייצא סרט כמו האוואטר ברמה כזו, ואנשים יתחילו שוב...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אני מאמין שגם כשהתחילו לשדר בצבעוני היו כאלה שהספידו את זה ובהחלט לא הבינו מה רע בש.ל.
זהו השלב המקדמי. בקושי התחילו לייצר דברים 3D ברמה גבוהה. כשהכל יהיה 3D כולל המצלמות הביתיות, לא יבינו איך ניתן היה לחוות בדו מימד.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סרט כמו אווטאור לא יכול לצאת, טכנית כן, מעשית זה קשה מאוד, כולו זה בגלל השם, קמרון, והטיטניק, שהפל לנמכר מס1, עד שבאווטאר הגביה צפיות, ועקף את שיא עצמו, וכגודל הצפיות כך גודל האכזבה,
3D לא פרץ כעת באווטאר, היו לו כבר כמה פריצות מדי תקופות לא קצרות, בכולם התלהבו, וכך גם התאכזבו,
יש הרבה גימיקים בשרוול כבר הרבה זמן, כמו שילוב מימד של ריח, ועוד, הם כמו ה3D מסרבלים את החוויה, שלא כמו השינויים ברזולוציה למשל,
הספקתי כבר לצפות ב3D, זה מסרבל, + טכנית לא שייך בשום אופן שלכל חפץ יהיה מימד שלישי, וגם זה הורס,

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בסדר מדובר רק בתלת מימד הסטריאוסקופי.

BIG-TIMI

משתמש צעיר
תכל'ס אני לא מבין מה כל האנשים מתלוננים על התלת מימד, אני אישית הלכתי לראות גם את עליסה בארץ הפלאות וגם את אווטר ב3D ובשניהם מאוד נהנתי, זה רק מוסיף לסרט,אבל אנשים אוהבים להתלונן...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
כל כמה שנים עולה...

ולאחר תקופה נמאס ונגנז.
זה הרי לא דבר חדש, וכמה אפשר לשבור זוג עיניים בשביל אשליה קטנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה