הגדרת נטסטיק 4G LTE Modem

ג'לי

משתמש פעיל
אשמח לקבל הדרכה איך להגידר נטסטיק מהחברה הזו 4G LTE Modem
עם סים של חברת רמי לוי

תודה

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
לא חושב שצריך להגדיר APN (פרופיל)
מה שכן - אם מחברים באופן של USB ישירות למחשב צריך להגדיר את זה בתור דונגל מוד
נכנסים להגדרות/בוחרים ב MOOD/ מורידים את העיגול לכיוון מטה /לוחצים על OK /חוזרים לעמוד הבית/ ולוחצים על המלבן הירוק Connected /מחכים כמה שניות עד שרשום Connected בצבע לבן מתחת למלבן הירוק הנ"ל.
בהצלחה.
קו ירוק/ מכירת מודמים סלולרים/ פתיחת קוים לאינטרנט מסונן נטפרי/יעוץ ותמיכה/ פתיחת קוים אינטרנטיים ביתיים

הבריק לי!!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אמרו לי להגדיר ככה
ביאור 2020-08-10 120804.png
ביאור 2020-08-10 120804.png

ובכ"ז לא עובד ומופיע ככה

קו ירוק

מנוי פרימיום
מה בקשר לקליטה ?
יש במקום שאת משתמשת קליטה טובה או לא ממש ?
אם לא ממש - נראה שזה הסיבה שלא עובד.
המודם הזה (פחות איכותי) רגיש לקליטה - וכשאין לו ממש מספיק הוא לא מתחיל לעבוד ( בניגוד למודמים אחרים שגם בפחות קליטה עובדים )
הייתי מציע גם לברר לגבי הסים האם הוא פעיל - האם החבילה פעילה ולא נגמרה.

הבריק לי!!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש קליטה והסים עובד
דרכו אני מתחברת עכשיו
עם נטסטיק אחר של VIVO רק שהוא מאוד איטי

קו ירוק

מנוי פרימיום
אולי הנטסטיק הוא בעייתי
לא מתלהב מהאיכות והאמינות שלו ... בלשון המעטה..
בשביל לקבל אינדיקציה יותר ברורה כדאי לנסות עוד סים אחר /במחשב אחר - הייתי מציע גם לבדוק את החיבור דרך WIFI
באופן כללי אין צורך להגדיר את רוב הסימים - הם מוגדרים על פי רוב באופן אוטומטי
כמו כן אין צורך במודם הזה להגדיר נדידה

קו ירוק

מנוי פרימיום
הנה ההבדל בין נטסטיק שקונים בזול מסין ללא אחריות וללא תמיכה
(יעוץ דווקא כן קבלתם - ראיתי את הייעוץ באשכול אחר... אבל זה יעוץ מאחד ללא ניסיון - יצא לו פוקס והסיני שם הביא לו מוצר שעובד...)
כשאני מוכר את הנטסטיק הנ"ל (למי שדווקא מתעקש על הכי הכי זול...) אני נותן חצי שנה אחריות, וגם בחצי שנה הזו אני מממש את האחריות... והרבה (וזה אחרי שאני בדקתי שהמוצר אמין ולא כזה שלא מתחיל לעבוד...)
במיוחד במוצר הזה של נטסטיק שצורך הרבה מאד תמיכה כדאי לרכוש באופן מסודר...
(אני יודע שיש כאן משתמשים אלופים/בקיאים וכו' ויגידו מה הבעיה ? אבל רוב האנשים לא מבינים בזה וקשה להם ללא תמיכה - לרבות טכנאי מחשב שלא מספיק מכירים - מניסיון).
____________________________________________________________________________________________________________
קו ירוק/ מכירת מודמים סלולרים/ פתיחת קוים לאינטרנט מסונן נטפרי/יעוץ ותמיכה/ פתיחת קוים אינטרנטיים ביתיים/ emng31186אין לכתוב כתובת מייל

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עשית connect?
דרך אגב, לי יש כזה והתעקם לי הusb של זה. תיזהרו על זה מאוד. זה מאוד רגיש.

קו ירוק

מנוי פרימיום
בשביל להגן על כל נטסטיק מומלץ מאד לקנות חלק מקדים שיגן עליו שלא יתעקם

____________________________________________________________________________________________________________________________________
קו ירוק/ מכירת מודמים סלולרים/ פתיחת קוים לאינטרנט מסונן נטפרי/יעוץ ותמיכה/ פתיחת קוים אינטרנטיים ביתיים/ emng31186אין לכתוב כתובת מייל

קו ירוק

מנוי פרימיום
10

הבריק לי!!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לכל המסייעים
פשוט התקשרתי לספק ואמרו לי איך להגדיר וזה עובד ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה