הגדרת נטסטיק 4G LTE Modem

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

"עוד" פרויקט -שיתוף פרויקט גמר בפרוג
תואר ראשון במדעי המחשב - מיועד לבוגרות סמינר.
אוטוטו מסתיים לו הרישום הסדיר לתכנית המדהימה של מכללת רבבה, לתואר ראשון במדעי המחשב, המיועד לבוגרות סמינר. תפסנו את רכזת הרישום רחל בן עוזיאל...
אנחנו עוברים דירה,  אתם מקבלים מבצע שלא מותיר לכם ברירה!
מבצעים שכאלה לא נראו כבר זמן רב בענף המתנות והמזכרות. רשת 'שמחונים' מכריזה על שבוע של מבצעי חיסול משתלמים במיוחד על כל מוצרי החנות, בסניף בני ברק...
בעלי עסקים, איך אתם מגשימים את החלומות שלכם? {פרק שני}
-רחל סרולוביץ- לשנות את התודעה וההסתכלות על העסק שלנו זה יפה, להציב לו חזון ומטרות זה חיוני, להאמין במסוגלות שלנו להגיע אל אותם יעדים זה הכרחי...

קו ירוק

משווק אינטרנט נטפרי (כל הארץ)
מנוי פרימיום
בWIFI צריך להיכנס ל IP 192.168.100.1

. net

משתמש רשום
יש לי שאלה אליך ג'לי:
יש איזשהיא דרך לעשות על סים של רמי לוי סינון נטפרי?

shiye

משתמש פעיל
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אני לא עקבתי אחרי כל ההדעות פה אבל יש לי משהו חשב להגיד.
אחרי שמחברים את הנטסטיק ולחצים על האייקון של הכדור הארץ חשוב מאוד לחכות עד שיופיע 4G
אחרת פשוט אתם גולשים כל הזמן על 3G וחבל זה לא יעלה ל4G רק אם מחכים בהתחלה

מקווה שהסברתי את עצמי טוב.
אם יש שאלות הינך מזומן לשאול כאן

shiye

משתמש פעיל
אני לא מצליח להתחבר אשמח לקבל עזרה...
פשוט לחכות עד שמופיע 4G ולאחמ"כ ללחוץ connect.
והאינטרנט אמור לפעול.
אם בכל זאת לא פעול אפשר לנסות להכניס את הנטסטיק לכניסה אחרת במחשב ולבצע את אותו פעולה
יותר מזה אין לי מה לעזור

shiye

משתמש פעיל
יותר מזה אין לי מה לעזור
האמת יש עוד משהו שאני יכול לנסות לעזור
בהגדרות תבדקי ב"MODE" שזה לא על מצב wifi.אם כן תשנו למצב השני(כבר לא זוכר בדיוק מה)
אם בכל זאת לא עובד
תנסי להתחבר דרך ווי פיי הסיסמה הוא 1234567890

אם עדיין לא עובד יש לי עוד משהו לנסות.
נא לעדכן

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני מחבר את הסטיק עם ראש מטען לחשמל, ומגדיר בהגדרות שיתחבר דרך WIFI.

קו ירוק

משווק אינטרנט נטפרי (כל הארץ)
מנוי פרימיום
דבר ראשון שמגיע אלי הנטסטיק מהסוג הזה (LTE 4G) אני בודק את ה USB שלו אם הוא מדולדל או יציב.
אם הוא מדולדל כזה סימן שהוא התעקם לפחות קצת, ואז יש הרבה סיכויים שהסיבה שלא עובד זה בגלל המגעים שלו בפנים שהתנתקו.
לגבי הלחמה - צריך מישהו שיודע להלחים בצורה טובה ומקצועית, גם אז אני לא בטוח שיועיל - מניסיון שלי כאלו שהלכו למעבדה והלחימו לא עבד להם או לא החזיק מעמד.
באופן כללי הייתי ממליץ לרכוש נטסטיקים מסוג אחר (יש הרבה יותר חזקים ופחות רגישים לנפילה עיקומים או פחות נשרפים ).

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
דבר ראשון שמגיע אלי הנטסטיק מהסוג הזה (LTE 4G) אני בודק את ה USB שלו אם הוא מדולדל או יציב.
אם הוא מדולדל כזה סימן שהוא התעקם לפחות קצת, ואז יש הרבה סיכויים שהסיבה שלא עובד זה בגלל המגעים שלו בפנים שהתנתקו.
לגבי הלחמה - צריך מישהו שיודע להלחים בצורה טובה ומקצועית, גם אז אני לא בטוח שיועיל - מניסיון שלי כאלו שהלכו למעבדה והלחימו לא עבד להם או לא החזיק מעמד.
באופן כללי הייתי ממליץ לרכוש נטסטיקים מסוג אחר (יש הרבה יותר חזקים ופחות רגישים לנפילה עיקומים או פחות נשרפים )
וואי וואי. לי כבר נשבר 3 נטסטיקים.
אני לא יודע אם זה קשור לחברה, אולי כן, אבל בכל אופן את הסטיק הרביעי אני מחבר לראש מטען בחשמל ולא למחשב. כי במחשב כל תזוזה זה היה מתעקם לי והיה מתנתק המגעים והולך פייפן.

אולי מעניין אותך גם...

סדרת וסדנת: "עולים כתה" עם קריאת כיוון, והפעם עם הפעוטות [והחרדות]שלנו
קריאת כיוון
תודות שהתקבלו
11
תגובות
7
eyal studio
תודות שהתקבלו
46
תגובות
12
נתן גלנט | איזה כיף לקבל טלפון מתחנן ומיוסר מחברת האשראי, נכון? רק תסכים... בבקשה...
Natan Galant
תודות שהתקבלו
149
תגובות
33
"זכויות יוצרים"? כל השאלות שאתם חייבים לדעת במאמר שלפניכם - לחוות דעת מקצועית!
המאורות
5.00 star(s) 3 דירוגים
תודות שהתקבלו
17
תגובות
17
סקירות
1
התעדכן

לוח דירות נופש

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

522

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

סדרת וסדנת: "עולים כתה" עם קריאת כיוון, והפעם עם הפעוטות [והחרדות]שלנו
בס"ד התינוק שלנו כבר סיים אצל המטפלת, במשפחתון או במעון. צלחנו את השלב הראשוני של התנתקות מאימא ועכשיו "עולים כתה". זאטוטינו מפטפט, יוזם, מטפס...
נתן גלנט | איזה כיף לקבל טלפון מתחנן ומיוסר מחברת האשראי, נכון? רק תסכים... בבקשה...
סיפור קצר שקרה בשנת תשפ"ט, ובו מציאות בלתי אפשרית ומורכבת מאוד לעיכול, מומלץ לצרוך פרוביוטיקה טרם הקריאה...
"זכויות יוצרים"? כל השאלות שאתם חייבים לדעת במאמר שלפניכם - לחוות דעת מקצועית!
שלום וברכה לכל גולשי 'פרוג' היקרים. בעקבות כך, שנקלענו לסיטואציה לא נעימה בחודש האחרון, של תביעה רצינית של חברת פלאש 90 בעקבות פרסום תמונות באתר...
5.00 star(s) 3 דירוגים
תואר ראשון במדעי המחשב - מיועד לבוגרות סמינר.
אוטוטו מסתיים לו הרישום הסדיר לתכנית המדהימה של מכללת רבבה, לתואר ראשון במדעי המחשב, המיועד לבוגרות סמינר. תפסנו את רכזת הרישום רחל בן עוזיאל...
למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג
צ'אט בווטסאפ בנושאי יעוץ לימודים, פדגוגיה ומזכירות
היי, אפשר לדבר איתנו, אנחנו כאן!