WooCommerce הגדרת ווקומרס להורדות דיגטליות בלבד

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אני נצרך להגדיר את ווקומרס להורדות דיגיטליות בלבד (לצורך האתר הזה)
מצאתי קצת פטפוטים ברשת פה ושם אך לא משהו שעבד
מספיק לי גם להגדיר את זה עבור משתמשים מסויימים בעזרת תוסף הרשאות שיהיו להם הרשאות רק למוצרים דיגיטליים
אך זה צריך להיות מובנה גם בברירת מחדל שמסומן ווי על הורדות (או שאפילו לא יראו את זה רק זה יהיה מובנה)

ידוע לי שיש תוסף "איזי הורדות דיגיטליות", אבל אני צריך דווקא בוקומרס משום שאני משתמש במערכת ספקים שיכולה להתממשק רק עם ווקומרס.
אשמח לעזרתכם.

מירי אלף

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יש אפשרות בווקמרס למכירת מוצרים דיגטלים. הלקוח מקבל מייל עם אפשרות להורדת הקובץ
אני לא מול מחשב ולא זוכרת בע"פ את ההגדרות אהיה מול מחשב רק ביום א

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
בווקומרס האפשרות היא לציין ווי שיהיה להורדה ואז נותן אפשרות להוסיף קובץ.
אני צריך שזה יהיה מוגדר כברירת מחדל על הורדה בלבד, משום שיש הרבה ספקים באתר וקשה להם להתחיל ללמוד את הווקומרס.
בתוסף שציינתי הוא אכן מוגדר על זה אך אין לי אפשרות כעת להשתמש בו.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
האמת שניתן (אולי) לפתור את הבעיה הזאת גם בעזרת מומחיות בתוסף תפקידי משתמש.
על ידי שמגדירים שלמשתמשים מסוג X (מסוג ספק, לא משנה כרגע) האפשרות היא ליצור פוסט מסוג מוצר מסוג X (מסוג הורדה) בלבד.
השאלה כיצד אגדיר זאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה