עזרה הגדרות בגוגל דרייב

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אודה לכם מאד
אם תוכלו לכוון אותי..

אם אני רוצה לשתף ע"י שליחת קישור של תמונה
(ולא לשתף באופן אישי..)
שקיימת בתיקיה בגוגל דרייב.

אבל מעדיפה להגדיר שלא יוכלו להוריד
האם יש דרך?
אם כן איך מגדירים שלא יוכלו להוריד?

T.S

משתמש פעיל
אודה לכם מאד
אם תוכלו לכוון אותי..

אם אני רוצה לשתף ע"י שליחת קישור של תמונה
(ולא לשתף באופן אישי..)
שקיימת בתיקיה בגוגל דרייב.

אבל מעדיפה להגדיר שלא יוכלו להוריד
האם יש דרך?
אם כן איך מגדירים שלא יוכלו להוריד?

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לפתוח את התמונה > לחיצה על 3 הנקודות בצד > פתיחה החלון חדש > לחיצה על 3 הנקודות > שיתוף (נפתח חלון) > לחיצה על גלגל ההגדרות > מחיקה של שני הV הכחולים > חץ אחורה > סיום

לרענן את העמוד > לחיצה על 3 הנקודות > פרטים > לוודא שכתוב (למטה) "צופים לא יכולים להוריד"

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לפתוח את התמונה > לחיצה על 3 הנקודות בצד > פתיחה החלון חדש > לחיצה על 3 הנקודות > שיתוף (נפתח חלון) > לחיצה על גלגל ההגדרות > מחיקה של שני הV הכחולים > חץ אחורה > סיום

לרענן את העמוד > לחיצה על 3 הנקודות > פרטים > לוודא שכתוב (למטה) "צופים לא יכולים להוריד"
קלי קלות לעקוף את זה, אפילו לא צריך להיות טכנאי בשביל זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה