השקעות הגדלת דירה שכורה מ3 חדרים ל3 וחצי

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני משכירה דירה,
הדייר שגר ליד רוצה להרחיב מרפסת שירות ולהפוך אותה לחצי חדר.

האם שוה לי להצטרף ולהרחיב את הדירה?
מבחינת רווח?
כמה אפשר לבקש יותר על 3 וחצי חדרים במודיעין עילית?
והאם זה יעלה לי את הביקוש, או שבכלל לא, כי מי שצריך 3 חדרים ישכור 3 ומי שצריך 4 ילך ל4

אשמח לכל תובנה
ההשקעה מצידי היא 30 אש"ח

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא יודע כמה באמת אפשר לקבל יותר על השכירות
לא נראה לי שניתן להחזיר את ה-30 א"ש כ"כ מהר

צריך לבדוק אצל מתווכים, כמה ההפרש במחירי השכירות, ואז לחשב תשואה שנתית כמה זה נותן לך, ולהבין אם זה נחשב ריווחי.

אבל יש יתרונות נוספים!

זה יעלה את ערך הדירה משמעותית, כי מי שקונה דירה, כל שטח בנוי מוסיף בהחלט לערך הדירה מבחינתו, וזה הרבה יותר משמעותי משכירות, כך שאם יש כיוון למכור את הדירה, זה בהחלט שיקול. ערך הדירה עולה בד"כ הרבה יותר מההשקעה של הבניה (אבל יש את כאב הראש של הבניה...).

וכן זה יוצר בידול מדירות אחרות. כדי שהדירה לא תעמוד ריקה בין שוכר למשנהו, אם המחיר לא יהיה יקר משמעותית, זה יכול לגרום לשוכרים פוטנציאלים לבחור דווקא בדירה שלכם.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה על התשובה!!!

בשלב הזה לא נראה לי שנמכור אותה כי זה טאבו משותף, אנחנו שוקלים נטו על השבחת הנכס לשכירויות והאם זה כדאי בכלל?

מישהו יודע פה אם יש הבדל במחיר בין 3 ל3וחצי חדרים? בשכירות

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
תודה רבה על התשובה!!!

בשלב הזה לא נראה לי שנמכור אותה כי זה טאבו משותף, אנחנו שוקלים נטו על השבחת הנכס לשכירויות והאם זה כדאי בכלל?

מישהו יודע פה אם יש הבדל במחיר בין 3 ל3וחצי חדרים? בשכירות
אם יש הבדל של 250/300 ש"ח הייתי הולכת על זה, מדובר בתשואה שנתית של 10-12% שזה יפה מאד.
כמה זה מוסיף במציאות, כדאי שתעשו מחקר קצר אצל מתווכים ו/או במקומונים.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!
אני אברר.

למי שיש עוד תובנות אשמח לשמוע.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מהניסיון שלי לפעמים תוספת של חצי חדר, בתכנון נכון של שיפוץ פנים לכל הדירה ניתן לשדרג לדירת 4 חדרים בקלות, אני לא יודעת כמה שווה יותר דירת 4 חדרים מ3 חדרים אבל אולי כדאי לכם לפנות לאדריכלית עם התכנית של הדירה שתגיד אם יש אפשרות ל4 חדרים.
(כמובן תבדקו כמה ההשקעה לעומת הרווח בהשכרה)

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני חושבת בתור שוכרת (אמנם לא במודיעין עילית ) שכל תוספת היא משמעותית.
אפילו אם בפועל הדירה היא דירת 3 חדרים אבל החצי הנוסף הוא הוא חדר כביסה מנוצל או חדר משחקים / לימוד מוצלח - בהחלט הייתי משלמת עוד 150 - 200 לחודש.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה