הגברה - רמקולים לאירועים

מאושרים

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אשמח להמלצות לקנייה ל-2 רמקולים של RCF לאירועים (בר מצוות, אירוסין וכדומה). שיהיה איכותי וסאונד מעולה ביותר.

איזה דגם מומלץ?
ומה הממוצע של המחירים?
ואם יש חנות מומלצת?
ואם יש איזה טיפים לייעץ לפני קנייה (מה כדאי לשים לב, מה כדאי לרכוש מנסיונכם, מוגבר/לא מוגבר, כניסות ויציאות וכו').

בתודה מראש.

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה שאני יכול להגיד לך ליפני שהמומחים יענו זה שאני חושב שעדיף מוגבר במקום להתעסק עם כל מיני פרי אמפים וכד' מחירים מתחיל באיזור אלף עד 4000 אני קונה בנקסט פרו יש שם גם הדרכה קטנה על קניית רמקולים מוגברים ולגבי כניסות פשוט לך על מיקסר

אינסטרומנט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני נכנסתי לכלי זמר בגיסין - פתח תקווה.
היה להם מערכת רמקולים של ימהה מתצוגה. STAGEPAS 400BT. זה 200W x2 .
הם מספיק חזקים לאירועים קטנים של בר מצוה וכו'

עלה לי באזור 3000 במקום 5000 (בגלל התצוגה)
הרמקולים כוללים מגבר, מיקסר מצויין, הכל קומפקטי וסאונד מעולה!

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני קניתי RCF 715 מוגברים כמובן מיבואן באור עקיבא ב-5000 ש"ח, עושים אחלה עבודה!

תראה, אני חושב שבתכל'ס אם אתה לא משוגע לדבר אין צורך להוציא יותר מידי על דקויות סאונד שרק אתה מבחין בהן... העיקר שהקהל יקבל צליל יציב וחלק בלי הפרעות, בסים נקיים ופריסת סאונד רחבה. בקטע הזה אני מרגיש שה-715 מצויינים.

אני ממליץ לך על הדגם הזה, המחיר שלו בסביבות 7000 לזוג. יש לו חיקויים זולים יותר שיכולים להיות סבבה - אתה יכול לשאול את @נתנאל 1, נראה לי שהוא קנה כזה.

ודווקא בדגם הזה נקסט פרו הכי יקרים - 3900 ליחידה... תבדוק בזאפ, יש שם חנות שמוכרת אותם ב-2779 ש"ח ליחידה, אבל אני לא מכיר אותה - אתה יכול לבדוק כאן

בהצלחה!

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש גם את rcf 735 הוא כמעט אותו דבר כמו ה 745 רק עם טויטר יותר קטן ויש אומרים שלכן הסאונד שלו יותר נעים.

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני קניתי RCF 715 מוגברים כמובן מיבואן באור עקיבא ב-5000 ש"ח, עושים אחלה עבודה!

תראה, אני חושב שבתכל'ס אם אתה לא משוגע לדבר אין צורך להוציא יותר מידי על דקויות סאונד שרק אתה מבחין בהן... העיקר שהקהל יקבל צליל יציב וחלק בלי הפרעות, בסים נקיים ופריסת סאונד רחבה. בקטע הזה אני מרגיש שה-715 מצויינים.

אני ממליץ לך על הדגם הזה, המחיר שלו בסביבות 7000 לזוג. יש לו חיקויים זולים יותר שיכולים להיות סבבה - אתה יכול לשאול את @נתנאל 1, נראה לי שהוא קנה כזה.

ודווקא בדגם הזה נקסט פרו הכי יקרים - 3900 ליחידה... תבדוק בזאפ, יש שם חנות שמוכרת אותם ב-2779 ש"ח ליחידה, אבל אני לא מכיר אותה - אתה יכול לבדוק כאן

בהצלחה!
מי הוא היהודי מאור עקיבא ? חסוי ?

אינסטרומנט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כלי זמר יקרים קצת לא? בנקסט פרו למשל יש לך רמקולים של ברינגר 1000w באיזור 1000 שח RCF איזור 3000 שח עם הרבה יותר מ200w
אני מדבר על מערכת הגברה שכוללת מגבר, מיקסר, רמקולים. לא על רמקול מוגבר בלבד.
המחירים של מערכות הגברה גבוהים יותר כי הם כוללים יותר אפשרויות, יש גם בנקסט פרו מותגים זולים יותר.

אז קח בחשבון אם אתה צריך מיקסר, כמה הוא יעלה לך, וכמה חשוב לך שהכול יהיה ארוז בצורה קומפקטית יחד.
ייתכן שבאמת אין צורך בכל המערכת וחבל על הכסף.

ואגב, בקשר לעוצמה של רמקולים, לא בטוח שהמספר שכותבים בוואט (לדוגמה 200W, 1000W) זו העוצמה האמתית של הרמקול. מעניין אם יש למישהו הסבר מקצועי על איך למדוד באמת את עוצמת ההגברה.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי הוא היהודי מאור עקיבא ? חסוי ?
איזה דיג'יי שעובד עם יבואן, קנה ציוד ובגלל הקורונה מכר אותו בזול. יכול להיות שיש לו עוד, א"כ לא סביר. תנסה: משה דהן - 054732553
א"כ קח בחשבון שאם יש תקלה (סיכוי קטן) אין לך חנות מקצועית שנותנת לך אחריות, אתה צריך לסמוך על מילה של בחור שאומר לך שיעזור)

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה דיג'יי שעובד עם יבואן, קנה ציוד ובגלל הקורונה מכר אותו בזול. יכול להיות שיש לו עוד, א"כ לא סביר. תנסה: משה דהן - 054732553
א"כ קח בחשבון שאם יש תקלה (סיכוי קטן) אין לך חנות מקצועית שנותנת לך אחריות, אתה צריך לסמוך על מילה של בחור שאומר לך שיעזור)
התכוונתי מי זה היבואן, אולי אפשר להגיע אליו ישירות...

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא זוכר, הם עובדים יחד. נדמה לי שקוראים לו אריק גבאי, אל תתפוס אותי במילה. אבל הוא לא יבואן רשמי של RCF נראה לי, אלא פרטי
תנסה, יהיה לו קשה לנשוך אותך דרך הטלפון

נערך לאחרונה ב:

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם אפשר כמה הארות
נקסט פרו הם אנשים נחמדים ואם אתה בא בראש טוב אתה יכול להיות מופתע ממחירים יותר טובים ממה שכתוב באתר (וגם באתר הם זולים יחסית)
מאוד נהנה לקנות אצלם.
יש עוד יהודי יקר שמוכר ציוד הגברה ויש לו גם איזה מבצע על rcf (הראל 052-583-1663, נמצא בראש העין) גם מאוד נהנה לקנות אצלו.

ב"ה הייתי עובד הרבה עם הרמקולים דמוי rcf 315 (עולם הסאונד בראשון לציון) ומאוד נהניתי
באיזה שהוא שלב רכשנו 745 וזה ממש שדרוג, נותן הרבה נפח

לכאורה אם יש תקציב אז הכי מומלץ זה 745 או 735 (לפי הסברא שהעלה יוסף יצחק, שמעתי מכמה אנשים, מצד שני מכיר מגבירים שלא עושים ככה למרות שהם יכולים בעיקרון, תלוי בשימושים של הרמקולים)

וכמובן בתקציב של 6-7 יש את 715 שהם פצצה

אגב מבחינת וואט אז גם מה שרשום rms מאחורי הרמקול צריך קצת להתאמץ כדי להגיע לזה
בפועל גם הרמקולים 745 אם מאמצים אותם ב500 וואט לא בטוח שכל בריה יכולה לעמוד ב-ד' אמותם ;) מבחינת העוצמה, ככה שלא חייבים להגיע לשם

מה שמאוד חשוב זה האיכות, אז ברגע שיש רמקולים מחברה טובה מסדרה טובה שלהם זה כבר בונוס טוב

אינסטרומנט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לי פשוט צריך גם ליהיות כתוב מה ההספק הממוצע (RMS) של הרמקול
לפי זה אני כשאני בודק את הברינגר 1000W ב1000:
אם נסתכל על eurolive-b115d (שעולה בנקסט פרו 2,139 ש"ח כעת)
אז 1000W זה רק ההספק ב"פיק" (peak) שזה המקסימום ברגע מסויים.
באמת העוצמה RMS היא באזור 300W

בסופו של דבר, אל תקנה לפני שתשמע בעצמך (או תשאל מי שמכיר את הדגם הספציפי) מספרים יכולים להטעות.

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני ממליץ ללכת על נקסט פרו ג"כ כמו שאמר @נתנאל 1 המחיר אף פעם אינו סופי שם...
אנשים סופר כיפיים יש שירות חבל על הזמן ותמיד שאני מתבכיין שמצאתי יותר זול חותכים לי במחיר...
ככה שאני ממש ממש ממש נהנה אצלהם תבקשו הנחה יש שם בחור בשם יגאל שהוא ממש בסדר ...

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אני ממליץ ללכת על נקסט פרו ג"כ כמו שאמר @נתנאל 1 המחיר אף פעם אינו סופי שם...
אנשים סופר כיפיים יש שירות חבל על הזמן ותמיד שאני מתבכיין שמצאתי יותר זול חותכים לי במחיר...
ככה שאני ממש ממש ממש נהנה אצלהם תבקשו הנחה יש שם בחור בשם יגאל שהוא ממש בסדר ...
וגם אורון עמרם תותח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה