הבית שלי - שיר הקעמפ על השיר ניצוץ יהודי

קובי מאיר

משתמש חדש
ועד שני מגישים: 'באר התלמוד'- הבית שלי

עם הגיע ימי בין הזמנים ואיתם הקעמפ המסורתי של ישיבת 'באר התלמוד' בירושלים, בני הישיבה הוציאו שיר מרענן קייצי שמילות השיר מסכמות את השנה שחלפה, על ימי בין הזמנים בצל בחורי הישיבה וכמובן אות תודה לצוות הישיבה.

כאן מגיעה תודה מיוחדת לזמר משה קליין, ששחרר לישיבה את הסינגל כמעט חודש לפני שהוא יצא רשמית.

לחן: 'ניצוץ יהודי'- משה קליין.

מילים: חביב ביטון.

הקלטה ומיקס: אליה נתנאלי.

שירה וקולות: בני וועד שני שע"י 'באר התלמוד'.​

• מצורף ברכותיהם של גדולי הזמר לרגל פרויקט 'באר התלמוד- הבית שלי' -
מילות השיר:

אחרי שנה של פריחה שגשוג ושמחה בין הזמנים הנה בא כולנו יוצאים למלא מצברים, להחליף כוח. שנה מאתגרת עברה בקפסולה סגורה עשינו שטייגען מטורף ברחוב יש ריחוק אצלנו קירוב, כולנו יחד.

באהבה ובשמחה ביחד כל בני הישיבה מאוחדים וכולם יודעים באר התלמוד זה הבית שלי.

עכשיו כולם מוכנים מאורגנים יוצאים לקעמפ של החיים גיבוש ושמחה וקצת מנוחה, כולנו יחד. ואנו בני הישיבה מעומקא דליבא נודה לצוות הישיבה על שנת נתינה בלי גבול ומידה, ונמשיך יחד.

באהבה ובשמחה ביחד כל בני הישיבה מאוחדים וכולם יודעים באר התלמוד זה הבית שלי.

קליפ המילים בקישור ליוטיוב: https://youtu.be/CkPP3L-Lw7M

קבצים מצורפים

• ועד שני באר התלמוד תשפא - הבית שלי.mp3
    9.1 MB · צפיות: 38
  • הבית שלי.png
    הבית שלי.png
    KB 38.9 · צפיות: 28

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה