הבטחת הכנסה לשכירה אחרי חל"ד

שוגי1

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
שלום אני כרגע בהארכת חל"ד, לפני הלידה הייתי שכירה וגם היה לי במקביל עוסק פטור שלא הכניס ולא מכניס כרגע שקל.
כרגע אני לא מתכוונת לחזור לעבודה כנראה, אלא להתפטר לצורך הטיפול בילד. יש לי 2 ילדים בס"ה. כ"י.
בעלי אברך,
יש לי אפשרות לקבל הבטחת הכנסה?
(לגבי זה שבעלי אברך אם יצטרכו, אז הוא יפסיק להיות אברך בדתות... הוא מקבל היום בערך 800 ש"ח לחודש.)
במה זה כרוך?

שוגי1

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
למה?
כל התנאים מתאימים חוץ מאברך, והוא יכול לוותר על דתות....

מעבר יבוק

משתמש פעיל
אפשר לקבל אבטלה, רק כדאי שתתיעצי קודם מה לכתוב בסיבת הפסקת העבודה, כי אם זה סיבה לא מספיק מוצדקת- מתחילים לקבל את הכסף רק 90 יום אחרי הגשת הבקשה.
הבטחת הכנסה עד כמה שאני יודעת מקבלים רק מ3 ילדים ומעלה
דגל התורה ממש עוזרים בכל הענינים האלה ומכל הלב, אני מאמינה שעד הבחירות אין טעם אפילו לנסות אבל בכל אופן- זה המספר
039409000

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
למה?
כל התנאים מתאימים חוץ מאברך, והוא יכול לוותר על דתות....
הוא יצטרך לחתום על אבטלה
ותוך דקה יתנו לו עבודה שלא תאפשר לו לקבל הבטחת הכנסה

מעבר יבוק

משתמש פעיל
ואגב- כתבת שסיבת הפסקת העבודה היא לצורך טיפול בילד, אז תדעי שמגיע לך פיצויים יפים ע"כ
משהו כמו חודש וחצי על כל שנת עבודה אם אני לא טועה

חשבת שכר123

משתמש חדש
שלום,
במידה ועבדת מעל שנה, את זכאית לפיצויים בגובה חודש עבור כל שנת עבודה.
לגבי חתימת אבטלה- במידה והתפטרת תצטרכי לעמוד בהגדרות מאוד מסוימות כדי שב"ל יראו זאת כפיטורים לצורך דמי אבטלה, ניתן להתפטר מיד אחרי הלידה בתקופה בה מקבלים דמי לידה כך ה-90 ימי המתנה מתאחדים עם התקופה בה את מקבלת דמי לידה ולאחר 90 יום וסיום תקופת הזכאות לדמי לידה ביכולתך לחתום אבטלה.- ממליצה מאוד!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה