מידע שימושי הבו רעיונות מקוריים למשלוחי מנות

rg1212

משתמש פעיל
AN APPLE A DAY GIVE THE DOCTOR A WAY
כלומר, תפוח ביו מרחיק את הרופא
מקווה של טעיתי, תבדקי ליתר ביטחון.

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חמדה;1528044:
לא כדאי לחסוך את השלב הזה? ועוד לתת לו גיבוי???
נכון שרק ההנהלה יכולה לעצור את זה, אבל כמו בתבואת השיגעון- לפחות נדע שזה לא דבר תקין, שלא זו ההלכה, ואין בכך עניין של כל המרבה הרי זה משובח (אלא במתנות לאביונים...)

ונראה לך שלא מבינים את זה לבד ובכל אופן ממשיכים לחפש משהו מפעים/מדהים/עוצר נשימה/מעלף/חידוש שלא היה כמותו וכו'... ??
כפי שציינתי, אולי זה חלק מהתהליך ההתבגרות הפנימית שלנו, חלק משלב הגדילה...ובשלב כלשהו זה יעבור:)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Rachel27;1528042:
נו...טוב....זה ברור...
כשהילדים קטנים ויש רק 1-3 עוד משתגעים ועושים דברים מרשימים ומושקעים אבל אח"כ, כמו שאומרות הסבתות: עם השנים בא השכל, מסתכלים אחורה ולא מבינים על מה היה כל הבזבוז הזה וכל הכאב ראש המיותר, מקצצים פה ושם, מורידים מהרמה הגבוהה ומסתפקים במשהו סמלי או שאפילו משתתפים כמה הורים בגן במחיר שלא עולה על ה-15 ש"ח כל אחד ורואים שהשמים לא נפלו, היחס לילד לא השתנה במאום, והכל ממשיך כרגיל...
גם אני בשנים הראשונות השקעתי סכומים לא מבוטלים על משלוחי מנות וכיום נותנת משהו סמלי ויפה עם מכתב חם ומפרגן
כל אחד צריך לעבור את השלב הזה, אולי זה חלק מההתבגרות ההורית שלנו:D

בשביל לא להרגיש גרוע כל שנה לפני פורים כשאני באמת לא יכולה להוציא סכומי כסף גדולים עבור כל משלוח גם לגננות, גם להורים גם לאחים וגם לסבתות, אני מקפידה כל השנה לצ'פר את הגננות במשהו מחמם את הלב, בערך פעם בחודש, ככה אני לא מרגישה חייבת לתת משהו ענק כדי להראות את הערכתי, גם הגננות לא מצפות למשהו גדול, כי הן מקבלות ממני כל השנה מיני משלוחי מנות, תמיד מכתב יפה עם משהו אסטטי, או שוקולדים טובים, או מחזיקי מפתחות, או עוגה על מגש דקורטיבי ועוד.

ובפורים אני יכולה באמת להשקיע למשפחה.

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הנה.. בהשראת הפורום פה- מה שעשיתי בשנה שעברה..
"קולה- ברכות"

קבצים מצורפים

• IMG_2050.JPG
    2.5 MB · צפיות: 195

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חמדה;1527959:
כואב לי תמיד לחשוב איך הגענו למצב הנורא הזה.
מצוות משלוח מנות נועדה כדי להרבות אהבה ואחווה. זה איבד כל כיוון ופרופורציות, הפך ליום של מחויבות, החזרת חובות ומיתוג מעמדות.
מה יש לנו? לחץ, הוצאות כספיות מטורפות, השוואות תחרותיות הגוררות לא פעם טינה(!!), הרבה כאב לב ועגמת נפש.
איך הפכנו את המצווה הנפלאה הזו לתוצאה הפוכה והזויה כ"כ???
מחויבות של הוצאות כספיות חונקות, זוגות המעדיפים לברוח מהבית ולא להגרר לסחרחרה הזו, אכזבה ותחושות קיפוח.
אני חושבת שיש כאן צורך לערוך- חישוב נתונים מחדש...

למה כל ההתקפות האלו על 'איבוד פרופורציות' בנושא משלוחי המנות???
לעניות דעתי מותר פעם בשנה לתת ליצירתיות שבתוכנו קצת להתפרץ!!!
וזו גם הזדמנות מצוינת להכרת הטוב, ולחיזוק קשרים,
וכן - גם קצת להשקיע, לכאלו שמגיע להם שנשקיע פעם בשבילם!
מי שזה גורם לו לתחרויות, לחצים, מתחים וטינות - כנראה לוקח את זה קשה באופן מוגזם.
ואם מישהו אחר הכין משהו יותר יפה? אז מה???
בגלל זה משלוחי המנות שאתם השקעתם כבר לא שווים?

3632

משתמש צעיר
שנה שעברה עשיתי למטפלת כרית של פריד בתוך צלופן ענק עם חבילת כריות (תלמה)
וכתבתי: עם מטפלת כמוך ישנים רגוע....

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שוצי;950219:
צודקת
ולכן הוספתי שאין מה לעשות ברור שזה פסיכולוגי, אבל אני לא היחידה...

אני באמת לא אוכלת מאפים ממאפיות, וגם לא סלטים במעדניות... וגם לא בחתונות שהמלצר טובל את האגודל בצלחת..... כתוב שחייו של האיסטניס אינם חיים....:eek:

ts4

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י PBיסטית;1528909:
הנה.. בהשראת הפורום פה- מה שעשיתי בשנה שעברה..
"קולה- ברכות"

רעיון מקסים, תוכלי לפרט מה שמת סביב הקולה. וגם, איך הכנת את ה"פורים שמח" שעל הקולה?

בלומה

משתמש רשום
שלום
שנים רבות ששלחתי לגננות ומורות רעיונות מושקעים,,
בתנאי שהברכה היתה מושקעת, מתאימה לרעיון המשלוח(או שהפוך מהברכה נולד הרעיון)
היו שנים של קפה(רעיון ישן) הכל בטעם ובצבע קפה
היתה שנה של- פינוק- ללא רעיון ומה יותר מפנק משוקולד קפה ומאפה- היה במשלוח עוגת גבינה מוס קרה, מצופה באוכמניות, בקבוק אייס קפה, ופטיפורים שוקולדים טובים שעשיתי לבד,
באמת ביננו מהיותר מפנק מלשבת עם עודת גבינה שוקולד ואייס קפה?
התגובות היו נלהבות מקיר לקיר
היתה שנה שפינקתי בארוחת בוקר שכללה 2 לחמניות קטנות ביתיות כמובן,
קופסא עם דגני בוקר, קרטונית חלב, ו2 קופסאות סלטים
היתה שנה שהכנתי לכולם כולל שכנים חלה עגולה קלועה ובאמצע בקבוק בירה גדול
אפשר ללכת על רעיון צבעים- צבע כחול- כחול אשר על שפת הים ברכה מתאימה ומוצרים כחולים
או על פסוקים וידגו לרוב- הכל דגים או מבושל או מוצרים כמו בייגלך דגיגים ושוקולדים דגים וגלי דגים
רעיונות נדושים וחמודים- וואס מעטוט טוט מען פארזיך- הכל עם תותים- מתאים לדוברי אידיש הבמחר כיום גדול בטעמי וצורות תות
רעיונות של פרי- תפוז- הכל עם תפוזים פשטידה, מיץ, קינוח. לאוו דוקא מוצרים קנויים,
יכול להתאים גם לצבע כתום
לימון- מלימון ללימונדה- חברה עשתה פעם משלוח למורה ששינתה את הבת שלה מקצה לקצה- מוצרים מלימון עוגת לימון גלידת לימון בקבוק לימונדה וכו'
למורות עשיתי פעם סלוגן של תחנת דלק -תדלק אצלנו -קפה ומאפה על חשבון הבית, למורה שמתדלקת כל השנה פעם בשנה קפה ומאפה על חשבון הבית ,לקפה יש המון רעיונות אפשר גם דברים קנויים למי שאין זמן וכוח להתקשקש בפטיפורים ומוסים
אגב היה כאן רעיון מזרקים במילוי מוס
יש לקנות כאלו הם בהכשר ווסטהיים או מנצסטר נדמה לי, ניתן כתחליף לקנות בבית מרקחת מזרק ענק שנותנים לזקוקים זונדה הוא הרבה יותר גדול מהקנוי ולמלא אותו במוס או גלי וכו' זה עולה 5 שקלים בלד יותר זול ויותר יפה וההככשר כמובן יכול להתאים למי שלא אוכל את הקנוי
זה מה שבנתיים עולה לי לראש
בהצלחה!

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י skl;949251:
יש פתגם באנגלית אולי גם בעברית (אלא יודעת מה המקור אולי יוכלו לעזור לך בפורום)
שאם תאכלי כל יום תפוח לא תצטרכי להגיע לרופא
משלוח מנות מכל מיני דברים מתפוח

תפוח ביום - ולרופא שלום!

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אז ככה חשבתי לעלות כדי שתהנו ויפתח לכם עוד השראות
אנחנו עשינו משלוח מנות "מחשב"
קוגל ושטרודל
בתבנית חד פעמית מכוסה בבריסטול מקופל שזה המחשב
עם צילום מסך של word ששם כתוב הברכה
צפה בקובץ המצורף 285316

קבצים מצורפים

• IMG_1517 - עותק.JPG
    2.9 MB · צפיות: 197

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י הפקות על;949389:
אני גם מחפשת רעיון לרופא ואחות,
נו איפה הראשים היצירתיים הידועים של פרוג

לא זוכרת באיזה אשכול זה היה, כל כך התלהבתי והעתקתי את התמונות למחשב שלי.
לא אני הכנתי, ואני מקוה שזה בסדר שאני מעלה כאן קבצים שלה.

קבצים מצורפים

• תכולה לסבתות.png
    KB 473.4 · צפיות: 209
  • לסבתות.png
    KB 517.9 · צפיות: 186

כלבבי

משתמש רשום
תגובה לזו שבקשה רעיון למשלוח מנות לרופא הילדים:
אני חושבת שמכתב תודה ממוסגר או בתוך תמונה או שעון יפה, משהו שהוא יוכל לתלות בקליניקה שלו, שווה המון.
או עכבר מיוחד למחשב, מד גובה לילדים עם הקדשה אישית, או כל דבר מהסוג הזה שתמיד יעמוד לו ולמטופלים מול העיניים.

chani581827

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
משלוח מנות בנושא בובה

יש למשהו רעיון למשלוח מנות בנושא בובה? אבל משהו שלא קשור לצבעים של התחפושת, אלא משהו שקשור לרעיון של בובה?
תודה

nc

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י chani581827;2011349:
יש למשהו רעיון למשלוח מנות בנושא בובה? אבל משהו שלא קשור לצבעים של התחפושת, אלא משהו שקשור לרעיון של בובה?
תודה

אולי משהו עם בובעס? (שעועית)

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי רעיון בשבילכן לא קשור לתחפושות, סתם רעיון חמוד למשלוח מנות שאפשר להביא למטפלת דווקא: מביאים דברים של חברת כיף (סבון רחצה וכו) כיפכיף וכו ורושמים: כל יום הוא כיף מושלם אצל המטפלת שאין כמוה בעולם!
ועכשיו אני גם נזכרת בעוד רעיון להורים:
רושמים קבלנו על מגש של כסף הורים זהב. לוקחים מגש בצבע כסף ועליו שמים מוצרים בצבע זהב.(אני בזמנו שעשיתי את זה הוספתי באמצע המשלוח תמונה עדכנית של ההורים ממוסגרת בזהב.)
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה