מידע שימושי הבו רעיונות מקוריים למשלוחי מנות

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שנה אחת לקחנו כלי חד פעמי עגול מחולק ושמנו בכל חלק סוג אחר של דגני בוקר איכותיים (הרעיון עלה בעקבות מבצע ;)), סגרנו כל כלי כזה עם מכסה שהגיע יחד עם הקופסא וצירפנו בקבוק שוקו (מתוך הנחה שחלב יש בכל בית...). צירפנו גם קעריות, כפיות וכוסות חד פעמיות - וגם מפיונים - ויצא משלוח יפה ומיוחד שכולם נהנו ממנו מאוד.

ביננו - מתי יצא לכם לטעום 7 סוגים של דגני בוקר ביום אחד? :)

sari93

משתמש צעיר
נכתב ע"י פוטו טופ;1524171:
ראיתי אצל חברה שהכינו להורים משלוח בתוך קופסא של סופר (אמיתי) ובתוכו מנות לסעודה.
כל אחת הכינה מנה לסעודה והיה מצורף "חשבונית" מהסופר בעיצוב ארוך ומסתלסל עם תודות וברכות שהיו קשורים איכשהו לתוכן המשלוח..

אהה.. ואת המשלוח הם שלחו עם שליח .

אהבתי!!
הרבה יותר מוצלח להשתתף עם ההורים בסעודה מאשר לתת להם סתם מוצרים של משלוח מנות

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת רעיון מקורי למשלוח מנות שמתאים לתחפושת של מוכרת גלידה

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חדוי כנרת;1527098:
מחפשת רעיון מקורי למשלוח מנות שמתאים לתחפושת של מוכרת גלידה

הבת שלי התחפשה לגלידה עשיתי שוקו וניל תות

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון נחמד,
מה בדיוק עשית? איך עיצבת? ובכלל איך בצעת את התחפושת? יש לך תמונות?

חמישיה

משתמש פעיל
מחפשת רעיון למשלוח מנות למטפלת מסורה, לא רוצה כלים וראיתי כבר את המשלוחים שהעלו פה, רוצה יותר ברמת המתנה ועם רעיון מתאים.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חמישיה;1527424:
מחפשת רעיון למשלוח מנות למטפלת מסורה, לא רוצה כלים וראיתי כבר את המשלוחים שהעלו פה, רוצה יותר ברמת המתנה ועם רעיון מתאים.

גם אני!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אפשר ספר שיתאים לגיל של הילדים שלה,
אמנם לא חכמה שאני ממליצה על זה :)
אבל זו באמת מתנה שמתקבלת בשמחה גדולה.

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חמישיה;1527424:

GiftCaed - באחת השנים נתתי למטפלת כרטיס גיפקארד של המשביר לצרכן בתוספת מגבות של פריד. המגבות (אחת גדולה ואחת תואמת קטנה) מקופלות על המשטח והכרטיס בתוך אריזה שיצרתי. החלק העליון של הכרטיס ביצבץ מלמעלה. על האריזה היתה כתובה הברכה ובעיקר מילות התודה. הגוונים היו כחול וכסף.
אבל באמת שזו היתה מטפלת מסורה מעל ומעבר!!!

חמישיה

משתמש פעיל
אין לה ילדים קטנים בבית ולא נראה לי הטיפוס ללכת לקניות עם כרטיס מתנה

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
למי יש רעיון למשלוח מנות שיתאים לניקי הכבשה?

אולי משהו בצבעי חום-ורוד-לבן, או משהו כבשתי- צמר גפן, צמר פלדה :eek: ?

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רבקי100;1527684:
למי יש רעיון למשלוח מנות שיתאים לניקי הכבשה?

אולי משהו בצבעי חום-ורוד-לבן, או משהו כבשתי- צמר גפן, צמר פלדה :eek: ?

ימבבם

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שנה אחת עשיתי לחמותי עוגה טובה, ציפיתי בבצק סוכר לבן, ומעל הדבקתי במעגל מסביב לעוגה המון ראשי תינוק (כמס' הנכדים בל"ע) שיצרתי מבצק סוכר, לבנות עשיתי תלתל עם סרט לבנים שמתי מוצץ תכלת בפה, מעל העוגה תקעתי בעמידה תמונה של הבן שלי וכתבתי מרויאל אייסינג על העוגה "הכי מתוק גם מרחוק"

ב"שנה ראשונה" שלנו שלחנו משלוח מנות לחמותי הכל היה בצבע ירוק, וכתבנו "מהזוג הירוק"

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י חמישיה;1527424:

אם היא אוהבת לאפות אז אולי כוס מדידה ענקית של טפואר (בפעם אחת אני מודדת את כל כמות הקמח / שמן וכו')
ולכתוב משהו כמו:
למטפלת המסורה והמשקיעה
מעניקה בלי גבול ומידה
בלה.. בלה...בלה:)

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לגננות השנה חשבתי לקנות כמה קרמים או איזה מארז (מה שיהיה מבצע,בכל אופן יש לי 4 גננות להכין) ולכתוב משהו על הטיפוח.ממילא אני נותנת להם לפני פורים אז זה רק 'זכר למשלוח מנות'. כי ממתקים לא נראה לי שלמישהו חסר.

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לי יש 10 גננות למשלוחי מנות:D:D:D
ועוד 6 רעבס::rolleyes:

atara m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו השנה עושים ככה:
קנינו תיון (כלי שקוף כזה שממלאים בו תה ואז מגישים... עגול כזה..)עלה 20 ש"ח... עיצבתי פריסה לקופסאת עוגיות ובפנים שמים עוגיות שנאפה... (סוג עוגיות חמאה ...) ועוד פריסה לתיונים....
ונקנה שוקולדים קטנים כאלו (סוג פסק זמן...)ונעטוף כמה עם סרט סאטן...
נראה מכובד ויפה... ולא ממש יקר.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
כואב לי תמיד לחשוב איך הגענו למצב הנורא הזה.
מצוות משלוח מנות נועדה כדי להרבות אהבה ואחווה. זה איבד כל כיוון ופרופורציות, הפך ליום של מחויבות, החזרת חובות ומיתוג מעמדות.
מה יש לנו? לחץ, הוצאות כספיות מטורפות, השוואות תחרותיות הגוררות לא פעם טינה(!!), הרבה כאב לב ועגמת נפש.
איך הפכנו את המצווה הנפלאה הזו לתוצאה הפוכה והזויה כ"כ???
מחויבות של הוצאות כספיות חונקות, זוגות המעדיפים לברוח מהבית ולא להגרר לסחרחרה הזו, אכזבה ותחושות קיפוח.
אני חושבת שיש כאן צורך לערוך- חישוב נתונים מחדש...

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חמדה;1527959:
כואב לי תמיד לחשוב איך הגענו למצב הנורא הזה.
מצוות משלוח מנות נועדה כדי להרבות אהבה ואחווה. זה איבד כל כיוון ופרופורציות, הפך ליום של מחויבות, החזרת חובות ומיתוג מעמדות.
מה יש לנו? לחץ, הוצאות כספיות מטורפות, השוואות תחרותיות הגוררות לא פעם טינה(!!), הרבה כאב לב ועגמת נפש.
איך הפכנו את המצווה הנפלאה הזו לתוצאה הפוכה והזויה כ"כ???
מחויבות של הוצאות כספיות חונקות, זוגות המעדיפים לברוח מהבית ולא להגרר לסחרחרה הזו, אכזבה ותחושות קיפוח.
אני חושבת שיש כאן צורך לערוך- חישוב נתונים מחדש...

נו...טוב....זה ברור...
כשהילדים קטנים ויש רק 1-3 עוד משתגעים ועושים דברים מרשימים ומושקעים אבל אח"כ, כמו שאומרות הסבתות: עם השנים בא השכל, מסתכלים אחורה ולא מבינים על מה היה כל הבזבוז הזה וכל הכאב ראש המיותר, מקצצים פה ושם, מורידים מהרמה הגבוהה ומסתפקים במשהו סמלי או שאפילו משתתפים כמה הורים בגן במחיר שלא עולה על ה-15 ש"ח כל אחד ורואים שהשמים לא נפלו, היחס לילד לא השתנה במאום, והכל ממשיך כרגיל...
גם אני בשנים הראשונות השקעתי סכומים לא מבוטלים על משלוחי מנות וכיום נותנת משהו סמלי ויפה עם מכתב חם ומפרגן
כל אחד צריך לעבור את השלב הזה, אולי זה חלק מההתבגרות ההורית שלנו:D

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י Rachel27;1528042:
נו...טוב....זה ברור...
כשהילדים קטנים ויש רק 1-3 עוד משתגעים ועושים דברים מרשימים ומושקעים אבל אח"כ, כמו שאומרות הסבתות: עם השנים בא השכל, מסתכלים אחורה ולא מבינים על מה היה כל הבזבוז הזה וכל הכאב ראש המיותר, מקצצים פה ושם, מורידים מהרמה הגבוהה ומסתפקים במשהו סמלי או שאפילו משתתפים כמה הורים בגן במחיר שלא עולה על ה-15 ש"ח כל אחד ורואים שהשמים לא נפלו, היחס לילד לא השתנה במאום, והכל ממשיך כרגיל...
גם אני בשנים הראשונות השקעתי סכומים לא מבוטלים על משלוחי מנות וכיום נותנת משהו סמלי ויפה עם מכתב חם ומפרגן
כל אחד צריך לעבור את השלב הזה, אולי זה חלק מההתבגרות ההורית שלנו:D

לא כדאי לחסוך את השלב הזה? ועוד לתת לו גיבוי???
נכון שרק ההנהלה יכולה לעצור את זה, אבל כמו בתבואת השיגעון- לפחות נדע שזה לא דבר תקין, שלא זו ההלכה, ואין בכך עניין של כל המרבה הרי זה משובח (אלא במתנות לאביונים...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה