הבו רעיון לפרויקט בג'אווה סקריפט

FAFUSH

משתמש חדש
אני צריכה לבנות - במסגרת פרויקט סופשנה - משחק בג'אווה סקריפט. (html,css)
סגנון רוורסי, מחשבת,
אשמח לקבל רעיונות...

משתמש רשום
2048,שיטה עיוורת,בול פגיעה
זה רעיונות שעושים אצלינו
בהצלחה

נסיון9876

משתמש פעיל
כולל אנימציות? (אפילו פשוטות)
אם כן - הייתי הולכת על משחקי בועות/כדורים + סל/קפיצה מעל מכשולים ((כמו המשחק של כרום כשלא מחובר לרשת)
לבנות בנין בלי שיפול וכו.

ובלי אנימציות - אפשר משחק הזיכרון בגרסאות שונות.

עם כל המרץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יצרנו הרבה משחקים במסגרת הלימודים - ארבע בשורה, פאזל (שיצא ממש חמוד), משחק הזיכרון, סידור מאכלים לפי המגע אש ועוד.

בתור פרויקט בנינו אתר קניות. (אם תרצי אוכל לפרט)

FAFUSH

משתמש חדש
כולל אנימציות? (אפילו פשוטות)
אם כן - הייתי הולכת על משחקי בועות/כדורים + סל/קפיצה מעל מכשולים ((כמו המשחק של כרום כשלא מחובר לרשת)
לבנות בנין בלי שיפול וכו.

ובלי אנימציות - אפשר משחק הזיכרון בגרסאות שונות.
יצרנו הרבה משחקים במסגרת הלימודים - ארבע בשורה, פאזל (שיצא ממש חמוד), משחק הזיכרון, סידור מאכלים לפי המגע אש ועוד.

בתור פרויקט בנינו אתר קניות. (אם תרצי אוכל לפרט)
תודה לכולכם!

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
המשחק לצאת מהפקק

@shaye

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כשלמדתי Javascript פיתחתי "משחק נחש"... הקוד נמצא כאן:
(אפשר פשוט להוריד את זה ולפתוח בדפדפן, הכל JS טהור ללא תלויות)
בהצלחה!

אגב, שכשרוצים לבנות משהו, יש נטייה לחשוב שצריכים לעשות הכל לבד ולא להסתכל ח"ו על קוד של אחרים, אבל בפועל אפשר ללמוד הרבה יותר כשלוקחים משהו כבר קיים, לשחק עם זה להבין איך הוא עובד, ובסוף יוצא משהו חדש... ותמיד דווקא אחר כך יותר קל לחזור לאחור ולהבין דברים יותר לעומק, (ככה זה אצלי לפחות...).

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
איפה אפשר באמת למצוא קודים מוכנים בג'בה סקריפט?
בgithub
רק צריך לשים לב לterms, לתנאי השימוש.
האם הם מרשים להעתיק, האם הם מרשים להעתיק רק בתנאי שאת חושפת את הקוד שלך גם, האם מרשים להשתמש רק עם קרדיט, כדי שלא להחשף לתביעות משפטיות.

menta 100

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
את יכולה לעשות גם את המשחק 'שבור את הקיר' ,פקמן,או משהו בסגנון טטריס,
שולה מוקשים גם אופציה, קצת מיושן אבל אפשר לבצע אותו חמוד.

עם כל המרץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

srad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלום- אמי בונה כרגע כזה פרויקט (לצורך לימודם) ישמצב שאני יוכל לשאול אותך כמה שאלות? או אולי יש אפשרות לקבל את הקוד מאחורה?

ayalyshazuri

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ארבע בשורה
טטריס
פקמן
משחק זיכרון

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אגב, שכשרוצים לבנות משהו, יש נטייה לחשוב שצריכים לעשות הכל לבד ולא להסתכל ח"ו על קוד של אחרים, אבל בפועל אפשר ללמוד הרבה יותר כשלוקחים משהו כבר קיים, לשחק עם זה להבין איך הוא עובד, ובסוף יוצא משהו חדש... ותמיד דווקא אחר כך יותר קל לחזור לאחור ולהבין דברים יותר לעומק, (ככה זה אצלי לפחות...).
בתור מורה לתכנות לא מסכימה לגמרי עם מה שאת כותבת
לתרגיל סופי אני שמחה שמביאים כל מיני קוד בתנאי שהבינו מה כתבו שמה, ולא סתם העתיקו כי זה עובד

בתרגילים תוך כדי הלימודים- אני רוצה לראות את הקוד בהתאם למה שלימדתי, גם אם בשבוע אח"כ אני מקצרת להן את הקוד ברבע,
יש לי מטרה שיבינו ויקלטו מה לימדתי.

ולקראת סוף הקורס אני עושה להם שיעור הדרכה איך מחפשים קוד ומעתיקים ומתאימים לצורך שלנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה