עזרה הבו עיצה.... מחשב חזק לאינדזיין או מחשב פשוט ותג.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשמח להתייעץ עם המעמדים המקצועיים דכאן,
אני כעת מעוניין להשקיע סכום מכובד לצורך העימוד,
יש לי שתי אופציות, אחד להישאר באינדזיין, ולהשקיע במחשב עוצמתי (וכמובן להשקיע בסקריפטים לאינדזיין)
או אופציה שניה להשקיע במחשב פחות חזק ולרכוש תוכנת תג,
לכאורא התג לטענת רבים הוא הרבה יותר קל לעימוד, אבל יש בו חסרון של זמינות, שאני בעצם תלוי בפלאג, ואין לי בעצם תחליף, ואם בוקר אחד הפלאג לא אצלי אני תקוע, ואינדזיין אם לא במחשב שלי (כגון שאני לא יכול לעמד מהבית, כגון שעות שהילדים בבית) יש לי את מחשב זמין עם אינדזיין בגמ"ח מחשב לידי,
לכן למרות שכן מתחשק לי להישאר באינדזיין השיקול כן לעבור לתג זה הדיוק והחלוקה ברווחים בין השורות,
אשמח אם המעמדים המקצועיים יראו מה עשיתי באינדזיין ויחוו דעתם אם בתג הסדר והרווח בין השורות היה יותר נראה יותר יפה,

קבצים מצורפים

• 1.JPG
    1.JPG
    KB 62.6 · צפיות: 202
  • 2.JPG
    2.JPG
    KB 64.1 · צפיות: 206
  • 3.JPG
    3.JPG
    KB 71.9 · צפיות: 199
  • 4.JPG
    4.JPG
    KB 79 · צפיות: 182

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אשמח להתייעץ עם המעמדים המקצועיים דכאן,
אני כעת מעוניין להשקיע סכום מכובד לצורך העימוד,
יש לי שתי אופציות, אחד להישאר באינדזיין, ולהשקיע במחשב עוצמתי (וכמובן להשקיע בסקריפטים לאינדזיין)
או אופציה שניה להשקיע במחשב פחות חזק ולרכוש תוכנת תג,
לכאורא התג לטענת רבים הוא הרבה יותר קל לעימוד, אבל יש בו חסרון של זמינות, שאני בעצם תלוי בפלאג, ואין לי בעצם תחליף, ואם בוקר אחד הפלאג לא אצלי אני תקוע, ואינדזיין אם לא במחשב שלי (כגון שאני לא יכול לעמד מהבית, כגון שעות שהילדים בבית) יש לי את מחשב זמין עם אינדזיין בגמ"ח מחשב לידי,
לכן למרות שכן מתחשק לי להישאר באינדזיין השיקול כן לעבור לתג זה הדיוק והחלוקה ברווחים בין השורות,
אשמח אם המעמדים המקצועיים יראו מה עשיתי באינדזיין ויחוו דעתם אם בתג הסדר והרווח בין השורות היה יותר נראה יותר יפה,
ספרים יפים שניהם, אבל:
א. איך נדע איזה ספר עשית בתג ואיזה באינדיזיין, ע"י רוח הקודש?
ב. יהיה מי שיעיר אח"כ על דברים שצריך להעיר בעימוד שהעלית.
ג. צר לי לשמוע שאתה צריך לעבוד על מחשב שאינו שלך, ה' יזכה אותך למשרד.
ד. אם יודעים טוב מה עושים, אפשר להגיע לתוצאות נאות מאוד באינדיזיין, גם בלי יותר מדי סקריפטים. (לגבי המרווח בין השורות, זה לא קרע בלתי ניתן לאיחוי, פשוט צריך ללמוד את התפיסה הנכונה של המרווחים באינדיזיין, ואז פשוט נכנסים לזה ומסתדרים יופי).
ה. גם אחרי שתקנה מחשב עוצמתי, הרבה דברים יותר קל לעשות בתג, וגם אז יש השפעה לטובה על המהירות שלה.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא צריך מחשב חזק במיוחד לאינדיזיין. לי יש i5 ישן עם 8GB ואני עדיין מבסוט מאוד מהביצועים. (רק שמאוד מאוד מומלץ לרכוש כונן SSD כמה שיותר גדול -- לפחות 500GB כמו שיש לי).
מה שתוקע את אינדיזיין זה כשעובדים לא נכון, ואז לא יעזור i7 דור שמיני עם 32GB.
יש שיגידו ש-8GB זה לא מספיק זכרון, אבל עוד לא יצא לי לעבוד אל אף קובץ באינדיזיין שלוקח הרבה יותר מ-4GB כך שזה בסדר גמור. אם אתם פותחים אלף תוכנות בו-זמניץ (בפרט כמו Photoshop ו-Premier Pro וכו') אז יש כדאי יותר RAM...

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ספרים יפים שניהם, אבל:
א. איך נדע איזה ספר עשית בתג ואיזה באינדיזיין, ע"י רוח הקודש?
ב. יהיה מי שיעיר אח"כ על דברים שצריך להעיר בעימוד שהעלית.
ג. צר לי לשמוע שאתה צריך לעבוד על מחשב שאינו שלך, ה' יזכה אותך למשרד.
ד. אם יודעים טוב מה עושים, אפשר להגיע לתוצאות נאות מאוד באינדיזיין, גם בלי יותר מדי סקריפטים. (לגבי המרווח בין השורות, זה לא קרע בלתי ניתן לאיחוי, פשוט צריך ללמוד את התפיסה הנכונה של המרווחים באינדיזיין, ואז פשוט נכנסים לזה ומסתדרים יופי).
ה. גם אחרי שתקנה מחשב עוצמתי, הרבה דברים יותר קל לעשות בתג, וגם אז יש השפעה לטובה על המהירות שלה.

יישר כח
כולם זה באינדזיין כי עד היום עבדתי רק על אינדזיין כי אין לי תג.
ואשמח באמת להערות על העימוד. כי אלו עימודים ראשונים שלי. עדיף אולי באישי.
נ.ב. אני כן עובד על מחשב שלי. אבל לפעמים בבית יש מצב לחוץ. אני פותח לעצמי משרד בגמ"ח מחשב ליד הבית.

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
...!!!
לאריאל
אם תוכל לפרט יותר מה התכוונת שתוקע את אינדיזיין מה שעובדים לא נכון, זה מאד יעזור, תודה
גם אני נתקע הרבה פעמים עם אינדיזיין, ב- רעדיפיין סטייל, אין לי הסבר למה זה, מישהו יודע?
וזה המכשיר שיש לי...
1624840098692.png

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
@אברהם כתב פוסט מפורט עם הרבה טיפים לזרז את אינדיזיין. אני לא מצליח למצוא אותו כעת.

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא צריך מחשב חזק במיוחד לאינדיזיין. לי יש i5 ישן עם 8GB ואני עדיין מבסוט מאוד מהביצועים. (רק שמאוד מאוד מומלץ לרכוש כונן SSD כמה שיותר גדול -- לפחות 500GB כמו שיש לי).
יש שיגידו ש-8GB זה לא מספיק זכרון, אבל עוד לא יצא לי לעבוד אל אף קובץ באינדיזיין שלוקח הרבה יותר מ-4GB כך שזה בסדר גמור. אם אתם פותחים אלף תוכנות בו-זמניץ (בפרט כמו Photoshop ו-Premier Pro וכו') אז יש כדאי יותר RAM...
אם עובדים על אילוס' ופוטשופ ואינדי' תוך כדי, כלומר שלושתם פתוחים וגם כרום פתוח עם כמה כרטיסיות, לא הייתי מסתפק ב8 ג"ב.
וגם לי יש I5 ישן ואני מאוד מרוצה מהביצועים, כמעט ולא נופל לי התוכנה ממש לעיתים רחוקות.
מה כן, ברור לי שיש אפשרות למהיר יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה