הבו לי עיצה דרישות של לקוח

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני עורכת סרטים
והגיע אלי בנאדם צלם חתונות שניתקע בלי עורכת לקליפ חתונה וביקש ממני לערוך לו לפי דרישות מסויימות במחיר אהמממ לא משו אבל די מקובל בשוק.
כיון שהיה לי זמן אז הסכמתי וערכתי פחות או יותר לפי דרישותיו אבל הוא לא היה מרוצה והסביר לי שוב
אז תיקנתי ונחשו מה? שוב תיקון ואז פקעה סבלנותי ולא הגבתי לו שבועיים (תיקשורת גרועה, אני יודעת)
ועכשיו אמרתי לו קח את הפרוייקט פתוח וערוך כמו שאתה רוצה
ומה? הוא רוצה את כל התשלום חזרה!
כשהתווכחתי הוא אמר לי אז תחזירי לי חצי!
אני לא מצליחה לתקן כמו שהוא רוצה
אני פשוט אובדת עיצות!
לא באלי להחזיר לו וגימגמתי לו שאנמ אבדוק עם בעלי איך לעשות את זה (כל כך לא מתאים לי לא יודעת מה עבר עלי).
מה עושים?
כל הקליפים של החתונה ככה זה עובד? תיקונים לפי הטעם שלו שאני מרגישה טיפשה ומתחילה על הדרישות האלה
מה אתם מייעצים לי לעשות איתי
ולא, אני לא הולכת לעבוד איתו בחיים!

-בני-

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשבני את השעות שעבדת על החומר וכמה את חושבת שמגיע לך לשעה, וחשבני עליהם את הכסף.
במידה והוא נתן לך יותר - הייתי מחזיר את היתרה, במידה והוא לא נתן מספיק - הייתי מציין בפניו ולא מחזיר לו שקל.
אני לדוגמה לוקח לא פחות מ50 ש"ח לשעת עבודה. בהצלחה!

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הצד שלו: אני גובה מהלקוח איקס, ואם אני צריך להעביר לעורכת אחרת את העבודה, בתשלום נוסף, אני מממן ללקוח את הקליפ מכיסי, ולא מתאים לי.
הצד שלך: עבדתי על הקליפ הזה במחיר זול יותר ממה שהייתי אמורה לגבות על עבודה כזו, וכל דקה נוספת שאני עובדת על הקליפ הזה אני מפסידה כסף.
א מ מה... לא סיכמת איתו מראש על תיקונים (אם היית עוברת על האשכולות פה, דיברו אין ספור פעמים על חוזה עבודה מול לקוח). אני קורא לזה רבה געלט.
יש לך 2 אפשרויות: לומר לו שישלח בכתב מה התיקונים שהוא רוצה, וכל תיקון מעבר לזה בתשלום נוסף מראש. לעשות לו את התיקונים ששלח בכתב. ובזה לסיים את העבודה..
אפשרות שניה, בהנחה שאת לא רוצה להתעסק איתו. להחזיר לו חלק מהכסף, לא נעים אבל כיוון שזה קליפ של חתונה, וגם ככה מדברייך מובן שהתשלום לא היה גבוה, אז.... ה רבה געלט ששילמת הוא נמוך, מה שנקרא יצאת בזול.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני עוסקת בתחום החתונות כמה שנים טובות
בה
לוקח זמן ללמוד את התחום
לא כל מי שעורכת וידיו יכולה לערוך חתונה בזמן ומחיר של עורכת וידיו מנוסה בחתונות
חשוב להגיד את זה פעם אחת!!!!
זה לא מצגת!!!
כל אחת צריכה להחליט באיזה נישה היא

אני אישית מאשימה פה את הצלם
ואת היית צריכה להגיד לו אין לי נסיון עם חתונות
זו דעתי הקטנה

העיקר הרבה הרבה הצלחה!!

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
כמובן -הוא פנה אליך ואת עבדת את השעות שלך. והוא אמור לספוג את הנזק אם הוא לא מרוצה פעם הבאה שיברר קודם על העורכת.
סיכמתם מחיר עם קליפ--עבדת, נתת לו קליפ. שישלם את מלא הסכום.

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולם על העיצות כמה טוב שיש פורום כזה!
הודעתי לו בבירור שאני עורכת וידיאו- סרטים וכנראה שזה שונה והוא הסכים ללמד אותי את דרישותיו.
התאמצתי לדייק ואני חושבת שבעניין התיקונים הוא הגזים
ואעדכן אותו בצורה פשוטה אשתדל לתקן בפעם האחרונה ואם אינך מרוצה תצטרך לשלם לי על כל תיקון מחיר נוסף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה