האתגר השני יוצא לדרך .....

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
תודה!
אני הזוכה במקום השני!

מסקרן מי היוצרת של המקום הראשון??
היצירה שלך מאלפת!!!
המקום הראשון הוא של רחלי-הניק תמר
זה הודלף בנספח לאתגר...

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא רואים ? מסקרן על מה עבדת כל כך הרבה זמן...
התיק הסרוג:
896_0164.JPG

מירי456

משתמש מקצוען
נמה
מדהים! אהבתי מיד!
אנחנו חייבים הדרכה איך עושים את זה

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נמה
מדהים! אהבתי מיד!
אנחנו חייבים הדרכה איך עושים את זה
תודה!
זו וריאציה של טכניקה שנקראת clothesline crchet
'סריגת חבל כביסה'
סורגים על חבל או חוט עבה
אני מצרפת כמה תמונות מהרשת שאפשר לראות בהם פחות או יותר איך:
1f47e2610914e8f576a419736f8203ad.jpg 2fe7858def7b9d514c27cf630c0df78d.jpg 20141114_165039.jpg 52062116c40d801400f197ea988e9702.jpg

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
היי, תודה על הפרגון שלכן, שאהבתן את היצירה שלי.
תודה גם לך רותי שבחרת.
בשונה ממש שכתבת, הניגודיות שהתכוונתי אליה היא לא במובן הפשוט של טעמים וצבעים,
אלא מזג של אנשים.
אנשים בעלי מעטפת עבה- כמו קליפה של אבטיח או דקה כמו של בצל, אנשים עם אופי מתוק (מכירים כאלה? אני מכירה כמה!:)) או בעלי אופי שנון וחריף. אנשים שעטופים בהמון שכבות כמו בצל ואנשים שאתה רק מציץ ומגלה את הלב שלהם... כל אלו יוצרים מעגל מעניין של חיים.

BBR, היצירה שלך מעניינת, מלאת מחשבה, ומבוצעת טוב. מאוד יפה שהשיבולים שעשויות מחומר מהטבע. מתפרצות החוצה מהקנוואס. ברור שאם היית מעלה קודם היית מקבלת יותר לייקים ואולי אפילו מגיעה למקום הראשון. מפרגנת לך אותו בחפץ לב... מה הגודל של היצירה? (ולי דווקא ממש הפריע לראות את זה מצולם על הרצפה. לרצפה יש חלק ברעיון של היצירה?)

יישר כח לכל המשתתפות!
רחלי

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היי, תודה על הפרגון שלכן, שאהבתן את היצירה שלי.
תודה גם לך רותי שבחרת.
בשונה ממש שכתבת, הניגודיות שהתכוונתי אליה היא לא במובן הפשוט של טעמים וצבעים,
אלא מזג של אנשים.
אנשים בעלי מעטפת עבה- כמו קליפה של אבטיח או דקה כמו של בצל, אנשים עם אופי מתוק (מכירים כאלה? אני מכירה כמה!:)) או בעלי אופי שנון וחריף. אנשים שעטופים בהמון שכבות כמו בצל ואנשים שאתה רק מציץ ומגלה את הלב שלהם... כל אלו יוצרים מעגל מעניין של חיים.

BBR, היצירה שלך מעניינת, מלאת מחשבה, ומבוצעת טוב. מאוד יפה שהשיבולים שעשויות מחומר מהטבע. מתפרצות החוצה מהקנוואס. ברור שאם היית מעלה קודם היית מקבלת יותר לייקים ואולי אפילו מגיעה למקום הראשון. מפרגנת לך אותו בחפץ לב... מה הגודל של היצירה? (ולי דווקא ממש הפריע לראות את זה מצולם על הרצפה. לרצפה יש חלק ברעיון של היצירה?)

יישר כח לכל המשתתפות!
רחלי

נהניתי לקרוא את הפרשנות שכתבת ליצירה שלך!!
זה מדהים איך שבאותה יצירה כל אחת רואה משהו אחר, וזה מה שיפה פה בעיני.

לגבי היצירה שלי- תודה על הפרגון, קודם כל זה לא שיבולים, זה ענפים מאיזה עץ יבש שמצאתי זרוק באמצע הרחוב בדרך לגינה, (הוא היה בערך בגובה שלי) ונסחבתי איתו את כל הדרך והשכנות שראו אותי בדרך כנראה חשבו שקצת השתבשתי, אבל לא נורא. זה היה עץ ממש יבש, מת. ופשוט ראיתי בו קצת את עצמי לפעמים. הוא פשוט קרא לי מפינת המדרכה...
שברתי את הענפים שלו, ובחרתי את הכי יבשים מביניהם, כדי שהניגוד יהיה מושלם. מצאתי בארון חומרי היצירה המפוזר שלי איזושהי קאפה בגודל שמינית, הוצאתי את צבעי השמן והמכחולים האהובים עליי, ופשוט התחלתי לתופף את הרקע על הקאפה. כשהתייבש הדבקתי את הענפים היבשים ועליהם חיברתי את הצמחיה הצבעונית. (האמת שרציתי לקטוף פרחים יפהפיים מהגינה ולהדביק, אבל ריחמתי על בעלי שכל כך משקיע בלהשקות אותם יום יום ולראות שהם פורחים ואני אבוא ואקטוף בשביל יצירה חד פעמית, אז שמתי את המלאכותי)
זהו...
האמת, שהיצירה הזאת למרות פשטותה עשתה לי ממש טוב על הנשמה, עשיתי אותה כשעל השולחן עוד שלוש יצירות אחרות שמיועדות לסדנאות וקישוטי סוכה, וכמה שכיף לי ליצור אותם אני די מוגבלת בחשיבה על תקציב, יכולות של מונחות הסדנאות (שיתאים לכל אחת) ועוד מגבלות אחרות. ופה פשוט עצרתי ועשיתי מתוך הנשמה. ממליצה לכולכן לפרגן לעצמכן את הזמן הזה וליצור, כל אחת בתחום שהיא אוהבת. זה פשוט ריפוי לנשמה.

לגבי הרצפה? החלק שלה ביצירה הוא השטח הפנוי היחיד שמצאתי אי שם ב 2 בלילה כשבחדר הסמוך ילדים ישנים, על השולחן והספה מלא חומרי יצירה, ועל המיטה שלי א..... כמובן כביסה. בקיצור רק על הרצפה מצאתי מקום לצלם, אז אין לזה שום חלק ביצירה מלבד המציאות הצפופה בה שהיתי באותו רגע...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@תמר

מחכות לאתגר הבא!!!
אם את רוצה עזרה בקבלת הפרטים של מייל האתגר לצורך שליחת העבודות, שלחי לי מייל בפרטי.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
רק לא לבשל לנו משהו לא אכיל:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה