האתגר השבועי שפת הגוף האנושית ****הבעות פנים****

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דוד דנברג;918463:
תודה רבה ענת, ותודה לכל המפרגנים ...

מכיוון שאני לא תושב מאה שערים, לא הייתי מתיימר לזהות בניין בודד בשכונה גדולה ...
בכל זאת, זה צולם בשכונת מאה שערים, מימינו של היפני ממוקם בית הכנסת הגדול של חסידות סלונים, מאחוריו רחוב סלנט/מאה שערים והבניין שמשתקף הוא זה שנראה בתמונה שצרפתי מגוגל מפות
זה פשוט היה נראה לי עם הרבה נוף מסביב לבניין לכן שאלתי:rolleyes:
מה שלא אופיני כ"כ למאה שערים:D
אבל אני מאמינה לך

L

la5

אורח
היה אתגר ממש מעניין, לא סימנתי בו תודות כי באתגרים אני מסמנת תודות או לכולם או לאף אחד בד"כ אבל היה כיף לעקוב אחרי ההתפתחות שלו, ולדעתי זה טוב שכל מי שרוצה מעלה זה מוסיף עניין ועדיף על אתגר שמתעדכן אחת ליומיים.

אגב התמונה של היפני זה משהו ענק, רק מההתהבות של היפני מהסיטואציה (אנשים הזויים עם צמות מוזרות שיודעים גם לצלם, זה בטח צולם לאתגר ביפן...)

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעניין אם אין עכשיו תחרות באיזה פורום צלמים יפני בנושא: "אנשים מוזרים" (אגב, רחלי, אולי זה הנושא הבא?) והתמונה הזוכה היא של דוד דנברג עם הצמות המוזרות...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רק עכשיו עליתי...
ברכותיי לזוכים!!!
רחלי, הזכיה ראויה לך ואת לה בכל פה!:)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י RacheliM;918313:
וואו,לא ציפיתי לזה..!:eek:
אבל-היי,זה ממש נחמד......:)
תודה רבה..!!
עכשיו הסתבכתי עם רעיון לאתגר הבא....

ענת - לבקשתך,הנה התמונה ה'חצי' מקורית. (לא מצאתי את הקובץ המקורי....)
זה חלק מצילומים לכרטיסי ראש השנה,ככה נראה תינוק שנפגש פעם ראשונה עם דבש....;)
רק אני מקווה שהתינוק מעל גיל שנה, אחרת זה ממש אסור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה