***האתגר הדו-שבועי: רימייק!***

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
רימייק (Remake): תיאור של יצירת אמנות מצורה מסוימת, אשר מבוססת בעיקר על עבודה מוקדמת יותר, באותו המדיום. שמו העברי של הרימייק, לפי קביעתה של האקדמיה ללשון העברית, הוא "תַחְדִיש".

אז ככה!
נושא האתגר הוא:
רימייק/תחדיש עצמי!
האתגר הוא להעלות עבודה ישנה שלכם, ולעשות לה תחדיש- בצורה שהייתם נגשים אליה היום!

תודה ל @מלכי וולף על הרעיון שישר תפס את תשומת ליבי... תמיד עניין אותי לקחת ציור ישן שלי ולעשות אותו שוב, הפעם עם הידע והכלים שיש לי היום. נראה לי שזה דבר שמעניין בתכל'ס את רוב האמנים, לבדוק עד כמה הם השתפרו והשתדרגו, ומצד שני, איזה דברים הם אולי פספסו בדרך ונראו טוב יותר אי אז...
אני מאמינה שזה הולך להיות כיף! נראה לי שגם אני הולכת להשתתף, ואחר כך לשפוט את עצמי. זה יהיה אמין.

בכל מקרה,
האתגר ינעל בעוד שלושה שבועות מהיום, ביום רביעי בשעה 00:00 בלילה.

ועכשיו הכללים!

א. כל משתתף רשאי להעלות איור אחד בלבד.
ב. האיור חייב להיות בחשיפה ראשונית בפורום, או לחלופין איור שלא נחשף בשלושת החודשים האחרונים.
ג. תוכנת האיור תופיע בהודעה.
ד. אין להגיב על האתגר בשום פנים ואופן
ה. עכשיו אני סתם בודקת אם קראתם את זה או דילגתם כמו שאתם תמיד עושים.
ו. האיור חייב להיות מאויר ע"י הניק המעלה אותו
ז. תגובות, שאלות, תוספות וכו' ניתן להעלות בשרשור הנספח לאתגר השבועי.

כללים לשופט התורן:
א. שלשה איורים יזכו במקומות הראשונים. על השופט לנמק את החלטותיו לבחירת הזוכים
ב.נתינת תודות ודאי תסייע בשיפוט. אך השופט יהיה רשאי להכריע כפי ראות עיניו המקצועיות והיצירתיות
ג. השופט יעלה את תוצאות השיפוט שלו, בלי נדר, מתישהו.
ד. עדיין בודקת אם אתם כאן.
ה. הזוכה חייב לפרסם את האתגר הבא תוך 24 שעות מפרסום התוצאות לאתגר הקודם. במידה והזוכה לא מעוניין לשפוט את האתגר הבא השיפוט יעבור לזוכה במקום השני.
ו. האשכול חייב לשאת את הכותרת: "האתגר השבועי - *****" ההודעה תכלול תמונה לדוגמא ואת כל כללי האתגר. (אוקי שיניתי את זה כי זה אובייסלי דו שבועי, אם האתגר לוקח שבועיים. לא נראה לכם?)
ז. מיותר לציין שהשופט לא משתתף באתגר.

שיהיה לכולנו בהצלחה!
viv la אתגר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
-אני לא יודעת האם לזה הכוונה. את הסקיצה עשיתי מלפני כמה חודשים טובים לאתגר אחר פה. ועכשיו תקנתי, שיפצתי וצבעתי....
האיור נעשה בפוטושופ
קדימה לעבודה.jpg
scan0004.jpg

נערך לאחרונה ב:

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
חברים יקרים! האתגר ננעל.
אמנם זה לא היום הכי נחמד בשביל לערוך בו חגיגות נצחון, אבל בעז"ה עד חצות אעלה את התוצאות.
בשורות טובות

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ושוב שלום לכולם!
ימים לא קלים עוברים על עם ישראל, מקווים בעז"ה לשמוע בשורות טובות מהחייל הצעיר הפצוע, ושהחורף יעבור ללא עוד נפגעים לא בנפש ולא בגוף בעז"ה.

הממ וכעת באיחור אלגנטי נעבור לשיפוט האתגר, שהאמת די חששתי ממנו, כי אני ירוקה בתחום.
בשיפוט התמקדתי בעיקר בנושא הבא: שדרוג בין שני גרסאות הציור, הישנה והחדשה.
המטרה של האתגר הייתה לבדוק את העבודות הישנות שלנו ולהשוות אותן לביצועים הנוכחיים, ולכן בחנתי בעיקר מי הביא את 'עצמו של היום' יותר מאת 'עצמו של פעם', בהתמודדות באתגר.

מקום ראשון:
@ליהיא
ליהיא.jpg
ליהיא2.jpg
אם אפשר לומר( @מלכי וולף ): לזה התכוון המשורר. לקחת סקיצה ישנה שלך, ועשית ממנה משהו חדש לגמרי. זה נכון שהתייחסתי בעיקר לרמת ה'שדרוג' בין שני הציורים, אבל אי אפשר להתעלם מהביצוע שהוא יפה ומלא רכות. צל ותאורה רכים, ושילוב יפהפה של טקסטורה ריאליסטית. והתנוחות הרכות (עוד שימוש בשורש ר.כ.כ, אין ברירה, זה פשוט רך) של הילדים הישנים... אההה. בקיצור, אם אפשר לשמוע את זה משופטת לא אובייקטיבית שכמוני: שאפו!

מקום שני: @פיציקטו
2.png .png
אפשר לדבר רגע על הסצנה המתוקה? לא, ברצינות. חבורת גמדים קטנים יושבים סביב מדורה מתחת לפטריות גדולות... שעות של UWU. אבל בואו נהיה מקצועיים לרגע: אחלה שדרוג! איזה אומץ לקחת משהו שציירת וגם צבעת ביד, וללכת וליצור ממנו משהו אחר לגמרי... אני יכולה לתת חצי מהמלכות שלי על הימור שהרבה אנשים חושבים כמוני; הדיגיטל שידרג ולא גרע! נכון שלצבעי מים יש קסם שלא נס ליחו, אבל במקרה הזה אפשר לראות את הפרטים שהשתדרגו בין הגרסאות: בתווי הפנים, במשחקי האור והצל, ובקו הכללי. הצביעה יפה מאד!
שאפו! אני מנחשת שהיה לך כיף.

מקום שלישי:
@מיכל.
.png מיכל 2.PNG
קודם כל, הסקיצה עצמה כבר יפה מאד, ואז הבאת את האינק והצביעה הדיגיטלית + שדרוגי קומפוזיציה שהביאו תוצר מתוק ברמה אחרת! אני לא יודעת מה אתכם, אבל אני ממש יכולה לשמוע את הציור הזה... הצחוק של הילדים מהדהד בו. אהבתי שבסקיצה לא ממש ברור מי ה'מלך' בקומפוזיציה, אבל בגרסה החדשה כבר הובלת את העיניים שלנו ישר אליה: הילדה שמשחקת את ה'פרה העיוורת', ושאר הילדים שמקיפים אותה וצוחקים.
בקיצור, חמוד מאד! צביעה משובבת עין! שאפו.

זה הכל! תודה לשאר המשתתפים באתגר, אני מעבירה את השרביט ל @ליהיא שתרומם שרים ותשפיל גאים או משהו כזה.
לילה טוב ובשורות טובות!

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תנקיו מרים יעל, לחדש ציורים ישנים זה תמיד כיף,
אתגר חדש ומשונה יעלה בקרוב

אין ספק הזוכה הראויה! *כפיים*
מענין מה יהיה האתגר הבא, מה שכן אני בטוחה שהוא יהיה אקסטרה מקורי ✌

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@ליהיא
מה קורה? יש אתגר נוסף?

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הפרו פה כללים....
ה. הזוכה חייב לפרסם את האתגר הבא תוך 24 שעות מפרסום התוצאות לאתגר הקודם. במידה והזוכה לא מעוניין לשפוט את האתגר הבא השיפוט יעבור לזוכה במקום השני.......
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה