***האתגר הדו-שבועי: פיקס איט!***

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
שלב ראשון: הסקיצה.

על כל משתתף להגיש סקיצה עד לעוד שבוע מהלילה.

הסקיצה תהיה ציור מהיר אשר מטרתה להביע את הרעיון הכללי בלבד של היצירה.
סקיצה אינה יצירה מושלמת. הסקיצה שלכם אמורה להיות מורכבת מקישקושים/קווים שבורים/צורות בסיסיות וכדומה.
תשקיעו במיקום האובייקטים, בגודל שלהם. אל תשקיעו בביצוע. ניק שהסקיצה שלו לוקחת יותר מ15 דקות, חצי שעה מק-סי-מום - ישר לפינה, שם יוכל לחשב את נפשו ולערוך את פשעיו וכולי. סקיצה זו לקחה לי 2 דקות. חצי שעה זו הגזמה מופרעת לכל הדעות.
IMG_20190121_0001.png

כל משתתף יעלה את הסקיצה לכאן כתמונת JPG או PNG בערכים של שחור לבן בלבד.
מותר לכם להשתמש בכל כלי שנוח לכם, כולל עיפרון, או מברשת דיגיטלית דמוי עיפרון, אך הקפידו שהסריקה/שמירה הסופית מציגה ערכי שחור ולבן ניגודיים, עם כמה שפחות ערכים אפורים.

זמן ההגשה לסקיצה היא ה28 בינואר, 23:00 בדיוק.
במידה ויתחשק לי, אעריך את זמן ההגשה עד ל31 בינואר ב00:00 בדיוק.

עצות:
1. תגלגלו Beautiful Drawings כדי לעורר את המוח הרדום שלכם, אם אין לכם רעיון לסקיצה. לא להעתיק ציור קיים. אם אגלה את זה - אני לא יכולה לדעת מה אעשה, אבל היו בטוחים שההשלכות יהיו חמורות. :confused:

2. ציירתם סקיצה בדף אמיתי?
אחרי שתסרקו למחשב תוכלו לשחק עם הlevels כדי להגיע לתוצאה ניגודית מתאימה.
פילטר זה נמצא בכל תוכנה גרפית בדרך כלל באחד התפריטים שלמעלה.

אפשר גם:
בPhotos של חלונות 10 ללחוץ על לחצן ימני, Edit, ואז על Adjust
או בוורד, ללחוץ על הוספה, הוספת תמונה. אחר כך ללחוץ על עיצוב אובייקט, תיקונים.

הכללים:
א. כל משתתף רשאי להעלות סקיצה אחת בלבד.
ב. יש להגיב על האתגר כאן בלבד
ג. הסקיצה חייבת להיות מאוירת ע"י הניק המעלה אותו

כללים נוספים יפורסמו בשלב השני

נערך לאחרונה ב:

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני מקווה שמותר לשים 2!

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
שלב ראשון לאתגר נגמר. תודה לכל המגישים והמגישות. מראש חשבתי להקשות עליכם את החיים, אבל הגעתי למסקנה שאף אחד לא ירוויח מכך דבר. לא אתם, אתם לא תלמדו דבר, לא אני, כי תעיפו אותי מהפורום. לסיכום, זהו השלב השני:

שלב שני: הסקיצה השניה
הוראות
כל משתתף קיבל שם של משתתף אחר, להלן יקרא ראשון, בהודעה פרטית.
1. הורידו את הסקיצה של הראשון שקיבלתם.
2. ציירו סקיצה שניה לסקיצה הראשונית של הראשון
3. העלו את הסקיצה השניה כתגובה לאשכול זה. התגובה שלכם תכיל:
  • הסקיצה השניה שלכם
  • שם הראשון שלכם
4. השתתפות בשלב הראשון אינו מחייב המשך השתתפות.

מהי סקיצה שניה?

בסקיצה השניה עליכם לדייק את האובייקטים המצוירים מעט יותר. בשלב זה אתם יכולים לשנות להוסיף או למחוק לחלוטין אובייקטים, כיד הדימיון וגו'.באפשרותכם להוסיף פרטים אם מתחשק לכם.
דמיינו שתם מסתכלים על סצנה ממרחק. יש לכם משקפת אך היא לא מפוקסת. בסקיצה הראשונה אתם מראים לנו את הסצנה כאשר היא מטושטשת וחסרת פרטים. בסקיצה השניה עליכם למקד במקצת את המשקפת ולהראות לנו סצנה מעט יותר ברורה.
הסקיצה השניה אינה ציור גמור. הסקיצה השניה לא תהיה מורכבת מקווים חלקים ו/או מושלמים. הסקיצה השניה תהיה מורכבת מאובייקטים ברורים רק מעט יותר מהסקיצה הראשונית.

טיפים
1. לא אמור לקחת לכם יותר מ15 - 30 דקות. אם אתם רואים שלוקח לכם יותר זמן, אתם משקיעים יותר מידי. נסו לאחוז בעיפרון/עט במרחק מה מהקצה, הכניסו נתק רגשי ביניכם לבין הציור. זכרו שקווים שבורים/רועדים הם דבר צפוי ורצוי.

2.עשו רשימה של האובייקטים שאתם רואים בסקיצה הראשונית. לדוגמא:
  • פטריה
  • עשן
גלגלו תמונה אחת או שתיים עבור כל אובייקט. פיתחו את התמונות בגודל מוקטן ליד ליד הסקיצה שלכם. אל תעתיקו את התמונות אחד על אחד. ("להעתיק" - כלומר להניח דף/שכבה מעל התמונה ולעקוב אחר הקווים). מותר לכם לחקות פרטים או אפילו את כל התמונה, אבל אני מציעה שבכל פעם שתתקעו פשוט תתבוננו בתמונות כדי להזרים לכם מיצים יצירתיים.

3. ציירו את הסקיצה בגודל מוקטן. נניח A5 או A6 כדי לאלץ את עצמכם להתנתק מהציור, ולהמעיט בפרטים.

דוגמא
upload_2019-2-3_14-47-2.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה