מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

hi!!!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ס
מצאתי 2 תמונות של משלוחי מנות אבל לא זוכרת את הרעיון:(
בעצם נראה לי אני זוכרת בערך את של אחת מהם עשינו פרשת המן הבאנו פרשת המן של מלכות וקסברג ואז שמנו כל מיני דברים שקשורים לפרשת המן.....
סורי התמונות לא עלו.....

קבצים מצורפים

• IMG_0063.JPG
    IMG_0063.JPG
    3.7 MB · צפיות: 2,959
  • IMG_0064.JPG
    IMG_0064.JPG
    2 MB · צפיות: 2,977
  • IMG_0063.JPG
    IMG_0063.JPG
    3.7 MB · צפיות: 2,529
  • IMG_0064.JPG
    IMG_0064.JPG
    2 MB · צפיות: 2,554

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שנה שעברה יצא ג"כ יום שישי, נתנו לכל אחד שקית נייר יפה ובתוכה תבנית קוגל, ארבעס ובקבוק קולה קטן, מטעמים לשבת. אנשים ממש נהנו.
להורים אנחנו מביאים תמיד משהו לסעודה.

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו נזכרתי שפעם אמרו לי שאפשר להזמין למכר/משפחה כמשלוח מנות פיתה עם בשר כלשהו אולי קבב או שווארמה ושתיה (או להכין), ולהתקשר לומר שזו תהיה סעודת פורים, כי יש עניין לאכול בשר.

רק צריך לפני חצות ואין לי מושג היכן ימצאו מקום בהכשר טוב פתוח בפורים לפני חצות יום..

מחשבת מילים

משתמש פעיל
עם כוס חד פעמית, בקבוק פלסטיק קטן, דבק וממתקים שעוברים בפתח פיית הבקבוק - תוכלו להכין את משלוח המנות המקסים שמגשים את החלום הזה.

efaaaf18-ab52-44a1-bd75-e1ce7f125d88.jpg

אהבתי
5. משלוח מנות עץ כדורי שוקולד
איזה כיף לקבל עץ שעליו צמחו כדורי שוקולד מתוקים, כמשלוח מנות מקורי ומרשים. כל מה שאתם צריכים הוא כדור עגול מספוג או קלקר, עליו תדביקו או תצמידו את הכדורים, מקל ודלי. את שאר עבודת העיצוב אנחנו משאירים לטעמכם האישי, אך תוכלו להיעזר בתמונה הבאה כדי לקבל השראה:
b92594f0-b712-4b8d-8d61-ab58f1944811.jpg

אהבתי
6. משלוח מנות סוכריות
העיצוב המשגע של משלוח המנות בתמונה הבאה הוא כל כך פשוט ונגיש - ויחד עם זאת מקסים ביופיו - שאתם פשוט חייבים לאמץ אותו בפורים! מלאו ממתקים בגליל נייר טואלט או גליל של מגבת נייר למטבח, עטפו עם נייר עטיפה צבעוני וסגרו עם סרט משני הצדדים לקבלת מראה של סוכריה.
4a87ce91-ce5a-4514-88cf-3f3a6066af01.jpg

אהבתי
7. משלוח מנות של גבינות, פירות ואגוזים
מי אמר שמשלוח מנות חייב להכיל ממתקים, בקבוק יין קטן ואוזני המן? אם יש לכם בן משפחה או חבר שמעדיף טעמים יותר מתוחכמים, הפתיעו אותו במשלוח מנות לאניני טעם הכולל גבינות משובחות, פירות, אגוזים וצנצנת ריבה או ממרח איכותי.
cc7b68b9-271a-4915-9383-079defe048b8.jpg

אהבתי
8. משלוח מנות קפסולות הקפה
ברוח משלוחי המנות עם התכולה הייחודית, כל חובב קפה שמחזיק בביתו מכונת אספרסו ישמח לקבל מארז קפסולות קפה עם ספל או שניים, וכמה עוגיות שילוו אותו בלגימת המשקה החם.

633ed565-8b0e-47de-be16-e869ee63be99.jpg

אהבתי
9. משלוח מנות עוגת הממתקים
את אותם חטיפים, סוכריות, ושוקולדים שאתם מתכננים לשים במשלוח המנות "הרגיל" שלכם, תוכלו להניח בצורה שונה וייחודית, ולעצב משלוח מנות מקורי ושובה עין. היעזרו בספוג עגול כבסיס של עוגת הממתקים, עליו תוכלו להדביק או לתקוע את החטיפים השונים.
5d4d02d5-b222-442f-b230-19e2a1fe72fc.jpg

אהבתי
10. משלוח מנות בגביעי גלידה
משלוח מנות לא חייב להיות משפחתי וענק, במיוחד אם הוא מיועד לילד קטן. אם הילדים שלכם צריכים להביא משלוחי מנות לחברים, למורה או לבני דודים, הכינו משלוחי מנות אישיים בתוך גביעי גלידה, מלאו אותם בחטיפים, סוכריות ומסטיקים, עטפו אותם בנייר צלופן וקשרו אותם בסרט. הילדים שלכם ישמחו המון ילדים אחרים, עם משלוח מנות אכיל לחלוטין.
d014d456-32a8-4cfc-b502-9eca80afd4aa.jpg

אהבתי
11. משלוח מנות בצנצנת עם ערכת גלידה
מגלידה לילדים לגלידה למבוגרים; כדי להכין משלוח מנות שנוצר ממחשבה "מחוץ לקופסה", העניקו לחברים ולבני המשפחה משלוח מנות שהוא ערכה להרכבה עצמית של פינוק מתוק. במקרה הזה מדובר בערכת גלידה הכוללת תוספות, גביעים וסירופ שוקולד, והבונוס הוא שהם מקבלים גם צנצנת יפהפייה.

b2c6a244-3d11-4063-a000-0f52287a2530.jpg

אהבתי
12. משלוח מנות מאריזות ממתקים
חגיגת הסוכר של משלוחי המנות של פורים לא חייבת להסתכם בתכולת המשלוח, והיא יכולה גם להיות חלק מאריזתו. ברעיון המקורי שתראו בתמונה הבאה, הספוג עליו יושבים שיפודי הממתקים, עטוף באריזות של סוכריות שמעניקות לו מראה של בית ממתקים אגדי בסגנון עמי ותמי.
6ecb57c1-0ca9-4d27-baa9-e8ac51512931.jpg

אהבתי
אולי יעניין אותך גם:

12 מדריכים וטיפים מקוריים שיאפשרו לכם להכין תכשיטים בעצמכם

הפיגו את השעמום עם יצירות מיוחדות מפריט לא צפוי שיש בביתכם

שדרגו את קירות הבית תוך שניות עם 28 שבלונות מקסימות להדפסה

תודו שגם אתם הייתם רוצים לבקר בעיר הווייטנאמית הקסומה הזאת...

13. משלוח מנות מגפיים
הדבר שהופך משלוח מנות לייחודי מאוד הוא הרבה פעמים הכלי בו הוא מוגש, ובמקרה של משלוח המנות הבא, כל ההפתעות, החטיפים והמתוקים הוכנסו לזוג מגפי גומי. מגפיים וכלי קיבול מעניינים נוספים תוכלו למצוא לעיתים בסכומים נמוכים בחנויות סטוק, ולכן שווה לשקול לאמץ אותם לטובת משלוח מנות פורימי מפתיע במיוחד.

d3864135-0a2d-4c7c-95d0-f794fe444997.jpg

אהבתי
14. משלוח מנות ליצן קטן
לא באמת חשבתם שנסיים בלי ליצן קטן נחמד, נכון? ציירו ליצן, צרו ליצן מסול או לבד או רכשו ליצן מוכן בחנות יצירה, העיקר שאת משלוח המנות הכי חמוד שלכם יקשט ליצן צבעוני ומעורר חיוך, שהרי הדבר הכי חשוב הוא שנרבה בשמחה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

hi!!!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
פעם עשינו ביתן המלך משהו כזה והבאנו עדנית עם נירות גרוסים חומים ומעל ירקות ולא זוכרת מה עוד....
ופעם עשינו אני לא זועכרת את המשפט או המכתב שכתבנו אבל עשינו כאילו גפילטע פיש מחלווה אמא שלי חתכה את החלווה לפרוסות ושמה נראה לי מעל עדשים....כולם היו בטוחים שזה אמיתי....
אני ינסה להזכר מה עוד עשינו ואני ירשום כאן.....
מצאתי תמונה....
היא באיכות מאוד נמוכה והיא גם קצת מטושטשת.....

קבצים מצורפים

• תמונות רבקי 240-2.jpg
    תמונות רבקי 240-2.jpg
    KB 229.4 · צפיות: 2,857

ו8

משתמש מקצוען
* לפני שנים 2 אחיותי התחפשו אחת למוכרת ממתקים והשניה לסוכריה והמשלוח היה-
עשינו לכל אחד 2 קערות מסוכר צבעוני ומילאנו בסוגי סוכריות שונים.
אפשר לעשות לתחפושת הנ"ל ( או לתחפושת אחרת) את מה שעשיתי פעם- דברים בלי סוכר (כמובן שיפה שהכל יתאים לצבע של התחפושת) וה"כרטיס" - תמונה של הילדים עם כיתוב: "עם כאלה ילדים מי צריך סוכר"

* שקית ארוזה בצורה יפה ובפנים: מנה חמה, שקית של מרק עשר, וליד זה 2 קופסאות כמו של רוטב- אחד עם ארבעס והשני עם בובעס וליד זה 2 שקיות צלופן צרות וארוכות אחד עם קרוטונים והשני עם שקדי מרק.

*לצייר/ ציירת- קונים קופסא גדולה בחנות ח"פ מחולקת וממלאים בכל חלק ירקות לפי צבעים ( כתום- גזר/ פלפל כתום. אדום- עגבניות שרי/ גמבה, צהוב- תירס/ פלפל צהוב, סגול- כרוב סגול. לבן- כרוב לבן. ירוק, מלפפון/ חסה. וכו'...) באמצע או ליד זה מוסיפים מטבל וכותבים " אין צייר כאלוקינו"

זהו לבינתיים..
בהצלחה..

chani581827

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
איזה משלוח מנות יכול להתאים לתחפושות של סינים?

חמישיה

משתמש פעיל
איזה משלוח מנות יכול להתאים לתחפושות של סינים?
אני הלכתי לחנות שמוכרת אוכל סיני וקניתי מהם קופסאות שממלאים אוכל (לא כולם נותנים)
וסתם מילאתי בעוגיות שהכנתי, ושמתי לקישוט מקלות שאוכלים הסינים, ואפשר להוסיף נודלס
ליד.
הלכתי על עיצוב סיני:p

שםמשתמש

משתמש פעיל
אם יש ביקוש לקבצים למשלוחי מנות שהעליתי, אשתף בשמחה!
רק תצטרכו להוסיף את שם המשפחה, להדפיס ו.... זהו!
מה שאני עבדתי מלאן זמן יש לכן מוכן!
רק שיהיה מספיק ביקוש ואעלה....

אשמח מאוד לקבל! הכול אסתטי ויפה!
בעיקר את מה שהכנת לפני שנתיים.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני מחפשת רעיון חמוד שמתאים לתחפושת של דוור.
יש פרה כזאת?
יש דוור כזה :)

אני גם בע"ה מתכננת לחפש לדוורים,
אספתי כמה רעיונות מהפורום.
תשלחי לי הודעה פרטית, אשמח לשתף אותך :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה