האקרובט נדפק לי!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עד לפני זמן מה השתמשתי, בנוחות ובחופשיות, באקרובט CS6 הותיק והטוב.
והוא נדפק. למה, ככה. לכו דברו עם מיסטר גולם המחשב. לא מוכן להפתח, וגם אם כן מסכים לעשות 'קו-קו' - הוא קורס ונופל מיידית. ונכבה. הייתי צריכה אקרובט בדחיפי-דחיפות, הורדתי גרסת CC בידיעה שאולי אי פעם אצטרך גם לשלם, והתקנתי. הישן נשאר באיבוד הכרה, והחדש, להפתעתי, עבד היטב גם אחרי שבוע הנסיון הראשוני, עם חסימה של כל התכונות המתקדמות. כמובן, בידיעתי ובהסכמתי. כרגע אין לי, באמת שאין לי - צורך ביותר מכך.

נו, ו-?
עכשיו, זה ננעל :(
כלומר, אין לי אקרובט. לא ישן (איבד הכרה, זוכרים?), לא חדש (ננעל) וגם לא משהו חילופי.
ו-אני זקוקה לתוכנה הזאת!

מה אפשר לעשות? כרגע אני לא רוצה לעשות מנוי לתוכנה בודדת, לא שווה לי. ולכלל התוכנות, אין לי מחשב מספיק חזק כדי לשדרג. בעתיד, בעז"ה.

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את יכולה לקחת בינתיים תוכנה פרוצה

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עד לפני זמן מה השתמשתי, בנוחות ובחופשיות, באקרובט CS6 הותיק והטוב.
והוא נדפק. למה, ככה. לכו דברו עם מיסטר גולם המחשב. לא מוכן להפתח, וגם אם כן מסכים לעשות 'קו-קו' - הוא קורס ונופל מיידית. ונכבה. הייתי צריכה אקרובט בדחיפי-דחיפות, הורדתי גרסת CC בידיעה שאולי אי פעם אצטרך גם לשלם, והתקנתי. הישן נשאר באיבוד הכרה, והחדש, להפתעתי, עבד היטב גם אחרי שבוע הנסיון הראשוני, עם חסימה של כל התכונות המתקדמות. כמובן, בידיעתי ובהסכמתי. כרגע אין לי, באמת שאין לי - צורך ביותר מכך.

נו, ו-?
עכשיו, זה ננעל :(
כלומר, אין לי אקרובט. לא ישן (איבד הכרה, זוכרים?), לא חדש (ננעל) וגם לא משהו חילופי.
ו-אני זקוקה לתוכנה הזאת!

מה אפשר לעשות? כרגע אני לא רוצה לעשות מנוי לתוכנה בודדת, לא שווה לי. ולכלל התוכנות, אין לי מחשב מספיק חזק כדי לשדרג. בעתיד, בעז"ה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא מתמצאת בהתקנת תוכנות פרוצות, ק"ו - אין לי מושג איך משיגים אותם.
חוץ מזה, התוכנה שהורדתי חוקית ונעולה. אני חוששת שזה יצטרך טיפול מיוחד, כי אדובי משאירים טביעות אצבע של התוכנה על המחשב.

רב פעלים

משתמש מקצוען
חוץ מזה, התוכנה שהורדתי חוקית ונעולה. אני חוששת שזה יצטרך טיפול מיוחד, כי אדובי משאירים טביעות אצבע של התוכנה על המחשב.
יש לי טכנאי שיתקין לך כל תוכנה בלא יותר מ50 ש"ח ויסיר את כל העקבות ...

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקישור הזה https://softwares.center/adobe-reader-dc/ אם אני לא טועה זה לא פרוץ
ולגבי הטביעת אצבע אין מה לפחד כי הוא קולט כאילו קנית את התוכנה, פשוט למחוק אותה ולהתקין מחדש את הפרוצה וזהו! (פרוצה זה לא תעתיקי את זה לכאן, תמחקי את זה, תשני את זה...... פשוט זה קובץ התקנה רגיל וכמו כל תוכנה רגיה, פשוט בלי הגבלת זמן)
אם את צריכה עזרה, בשמחה!

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
כמו שאמרתי באשכול קודם, לכאורה אוכל לעזור.
ולכאורה אין צורך להסיר שום דבר. ייתכן ויהיה ניתן לעשות זאת בשליטה מרחוק.

בנוסף, היה מומלץ להסיר לגמרי את הגרסה הישנה שסתם תופסת הרבה מקום ומכבידה על המערכת גם מן הסתם.

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הקישור הזה https://softwares.center/adobe-reader-dc/ אם אני לא טועה זה לא פרוץ
ולגבי הטביעת אצבע אין מה לפחד כי הוא קולט כאילו קנית את התוכנה, פשוט למחוק אותה ולהתקין מחדש את הפרוצה וזהו! (פרוצה זה לא תעתיקי את זה לכאן, תמחקי את זה, תשני את זה...... פשוט זה קובץ התקנה רגיל וכמו כל תוכנה רגיה, פשוט בלי הגבלת זמן)
אם את צריכה עזרה, בשמחה!
זה Reader בלי אפשרות לעריכה. פריצה לAcrobat pro מצורפת. הוראות פריצה כאן.

קבצים מצורפים

• amtemu.v0.9.2-painter.zip
    1.7 MB · צפיות: 67

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הוראות הפריצה חסומות לי.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה