מידע שימושי האקדמיה לפיננסים BDO

א ב

משתמש מקצוען
מישהי שמעה עליהם או למדה אצלם?
הם פנו אלי והבטיחו ניסים ונפלאות, השאלה מה קורה בפועל ולמי יש ניסיון איתם.
תודה!

(בקצרה- אני מתעניינת בלימודי הנה"ח באזור בני ברק, בדקתי ב4 מקומות והפלוס שלהם זה יום אחד אחהצ ויום שישי, לעומת שאר המקומות שיומיים אחהצ. המחיר גם יצא יותר זול ומשך זמן הלימוד קצר יותר. ויש שיקולים נוספים)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לי יש נסיון איתם.
הפלוסים: מקצועיות, היכרות וקשרים עם הגורמים המתאימים, ומורות רציניות מאד. (יוליה יכולה לעמוד ולנאום 6 שעות ברצף...)

את מדברת על מסלול הנה"ח אקדמי שלהם?

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מעניין אותי לשמוע פרטים
אכפת לך לתקשר איתי באישי לכמה שאלות?
מה זה אומר הנה"ח אקדמי? מגיע בסוף לראיית חשבון?
כמה שנים? דרישות קדם? כמה עולה לשנה? מתי תחילת סמסטר
תודה
יעל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה,
למישהי יש ניסיון איתם בלימוד חשבות שכר והנה"ח?
הם מבטיחים 100% השמה...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
את מתכוונת למסלול שדרך בית המורה שרנסקי?

בכל מקרה מציעה לך לשוחח עם בוגרות ולשמוע כמה חברות שלהן השיגו משרות, דרך מי, באילו תנאים וכו (מסתבר שיתנו לך את הטלפונים של הבוגרות שהצליחו. אז תשאלי על חברות שלהן..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה