מידע שימושי האסון במירון. המלצות למסקנות. בדף היומי.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
זהו הדף היומי של היום יומא דף כ"ב.

נקודות מבט שלי:

א. מספיק אחד שנשברה רגלו כדי להסיק מסקנות
ב. אולי נאמץ את המודל שם, הגרלה מי יזכה לעלות למירון בל"ג בעומר (מודל זה כבר נוסה בהצלחה בחג השבועות בכותל המערבי בזמן הקורונה)

האסון במירון.jpg

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

נקודות מבט שלי:

ב. אולי נאמץ את המודל שם, הגרלה מי יזכה לעלות למירון בל"ג בעומר (מודל זה כבר נוסה בהצלחה בחג השבועות בכותל המערבי בזמן הקורונה)

צפה בקובץ המצורף 879385
לפחות לחלק העליון של ההרְ, ולחלק התחתון יתנו לכולם - מחולק לאזורים.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

לא שזה משנה כי גם דומה כבר קרה אבל הגמ'(של מחר) מציינת שזה היה אחרי שמישהו נרצח שם ולא רק הנפילה ושבירת הרגל.

נערך לאחרונה ב:

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מנקודת מבטי והערכה שלי, זה כבר לא רלוונטי,
מה שהיה כבר לא יהיה, ההר יעבור שינוי עצום, מעריך שבשנתיים הקרובות לא יתאפשר לעלות רק למאות בודדים מאושרים מראש לאורך השיפוצים שם.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
מנקודת מבטי והערכה שלי, זה כבר לא רלוונטי,
מה שהיה כבר לא יהיה, ההר יעבור שינוי עצום, מעריך שבשנתיים הקרובות לא יתאפשר לעלות רק למאות בודדים מאושרים מראש לאורך השיפוצים שם.
שנה ראשונה קורונה שנה שניה אסון שנה שלישית שיפוצים,
והרי לפנינו חזקה,
וחזקה כבר קשה לבטל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה