האם huawei החליפו שם משתמש וסיסמה לנט סטיק שלהם?

הבזק

משתמש חדש
היום הגיע אלי מהאיביי הנט סטיק שהזמנתי מדגם E8372 ואני לא מצליכה להכנס להגדרות עם הadmin admin ניסיתי את כל האופציות האפשריות וזה כותה ששם משתמש וסיסמה שגויים מישהו התנסה?

הבזק

משתמש חדש
לאתחל זה להכניס ולהוציא? א"כ ניסיתי
ומה הכוונה לאפס? אני רוצה להכנס להגדרות כדי להכניס סים של נט פרי והסיסמה לא מאפשרת, מסתמא כדי לאפס צריך להכנס , לא?!

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לאתחל זה להכניס ולהוציא? א"כ ניסיתי
ומה הכוונה לאפס? אני רוצה להכנס להגדרות כדי להכניס סים של נט פרי והסיסמה לא מאפשרת, מסתמא כדי לאפס צריך להכנס , לא?!
יש חור שכשלוחצים עליו זה מתאפס, פותחים את המכסה של הנטסטיק, בין הנורות לבין הכרטיס זכרון (לא הסים) יש חור, לוחצים עליו עד שהוא נכבה לגמרי (כמובן שכשזה בחשמל..)
אם לא תמצאו אני אעלה תמונה.

הבזק

משתמש חדש
איפסתי, אבל עכשיו זה גרוע יותר זה מסתובב הרבה זמן, עולה לי בחירת שפה ואח"כ נאדה! הדף ממתין הרבה זמן עד שהוא נסגר. יש פתרון?

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
איפסתי, אבל עכשיו זה גרוע יותר זה מסתובב הרבה זמן, עולה לי בחירת שפה ואח"כ נאדה! הדף ממתין הרבה זמן עד שהוא נסגר. יש פתרון?
מוזר...
אולי תנסי עוד פעם, אם לא הולך אז סורי, לא יודעת לעזור.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
כנראה כתבתם באותיות גדולות

הבזק

משתמש חדש
האמת שלא, וכתבתי באותיות קטנות . יש לי כמה כאלה ואני נכנסת בלי בעיה

הבזק

משתמש חדש
תודה רבה לכל העונים, ב"ה עכשיו הסתדר לי הכנסתי סים אחר וזה הצליח להכנס לי עם האדמין. הגדרתי ועובד לי יופי, עדיין זה תעלומה אצלי למה הוא כתב ששם משתמש והסיסמא אינם נכונים בפעם הראשונה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה