האם תפריט דינמי יכול "לרחף" מעל שכבה תחתונה של פלאש גם בפיירפוקס ובכרום?

oeoaio

משתמש חדש
שלום וצהריים טובים,

למרות שפניתי עם שאלה זו באשכול אחר, שמתי לב רק בדיעבד לכותרת האשכול והבנתי שאני באשכול הלא נכון כנראה..

ראשית, סליחה על הטרדה וחוסר הנוחות ותודה רבה ליריב ולארז שהשיבו לי שם.. מתשובותיהם הבנתי שאני כנראה לא במקום הנכון...:)

שנית, מקווה שתוכלו לסייע לי בעצות חכמות ומועילות:

לא מדובר בשילוב וידאו או סרטון..

אני בונה אתר ובאתר יש מפה בפלאש ולצידה תפריט נושאים. כשעושים "ריחוף עם העכבר" מעל תפריט הנושאים נפתחת עוד שכבה של תפריט נוסף דינמי "מרחף" שנפתח בפועל ומכסה את המפה שבפלאש. כלומר, תפריט דינמי מרחף מעל שכבה תחתונה של פלאש. באקספלורר זה עובד יפה, כלומר, הרקע האפור של התפריט המרחף נפתח מעל המפה/שכבת פלאש ומכסה בעצם את המפה הצבעונית בפלאש אשר נמצאת בשכבה התחתונה יותר.

הבעיה היא עם פיירפוקס וכרום, שם זה לא עובד: כרגע, בפיירפוקס ובכרום, המצב הוא שהתפריט הדינמי שנמצא עקרונית בשכבה העליונה יותר נכנס בעצם בחלקו מתחת לשכבת הפלאש התחתונה יותר ואז רואים רק חצי או רבע תפריט והיתר כאילו נכנס מתחת למפה, לשכבת הפלאש התחתונה. רואים את המפה במלואה ובשוליים שלה, היכן שיש מקום, שם רואים חלק מהתפריט הדינמי המרחף.

הבנתי שבעצם התגית WMOD לפלאש לא עובדת ולכן, הרקע האפור העליון כאילו נבלע בתוך השכבה התחתונה הצבעונית יותר.

אנו מעוניינים שהתפריט הדינמי יצליח לעלות על הפלאש ויכסה אותו ולא ייכנס וייבלע מתחת לפלאש..

האם כיום האפשרות הזו קיימת גם עבור פיירפוקס ועבור כרום?

תודה רבה!!
אורן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה