האם שווה לטוס עם שני ילדים לעשות אזרחות באמריקה?

יעקב 613

משתמש פעיל
אולי יש מישהו שכן מונח בתחום שיוכל להנחות אותי קצת יותר?
אם עדיין רלוונטי, אפשר לפנות אלי ואשתדל להסביר מעט. לצערי יש פה הרבה מידע לא מדויק.
אני מתפרנס מהגשות של אזרחויות אמריקאיות ובקשות של פטור מאגרת האזרחות (למיטב ידיעתי אני הראשון בארץ שעוסק בזה, וזה לא משהו חדש אלא דבר שהיה אפשרי מאז ומעולם) אז כמובן שהשירותים הם בתשלום - אבל ייעוץ ראשוני ניתן בחינם.
055-9977332

yudb

משתמש סופר מקצוען
חיובי מס נוספים שאין בארץ כגון על מכירת דירה ראשונה.
כמו כן נדוניה לילדים - שיחויבו בדיווח ותשלום מס בארה''ב למרות שלא יוכלו להעביר את האזרחות הלאה לילדיהם.
יכולה לפרט?

שירי12

משתמש סופר מקצוען
פדיון קרן השתלמח
יכולה לפרט?
פדיון קרן השתלמות - כאן בארץ פטור; באמריקה מחויב במס.
כנ''ל מכירת דירת מגורים - כאן בארץ יש פטור עד סכום מסוים, בארה''ב יש מס.
אני לא מתמצאת ממש בפרטים הקטנים. מומלץ להתיעץ עם מישהו שמבין היטב בחוקי המס שלהם קודם.

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פדיון קרן השתלמח

פדיון קרן השתלמות - כאן בארץ פטור; באמריקה מחויב במס.
כנ''ל מכירת דירת מגורים - כאן בארץ יש פטור עד סכום מסוים, בארה''ב יש מס.
אני לא מתמצאת ממש בפרטים הקטנים. מומלץ להתיעץ עם מישהו שמבין היטב בחוקי המס שלהם קודם.
רוב הרואי חשבון אומרים שאין מס על קרן השתלמות.
לגבי מס על מכירת דירה, בפועל לא נראה לי שמישהו מדווח על כך לארה"ב ומשלם מס.
יש דברים אחרים כמו למשל תשלום ביטוח לאומי לעצמאי, דיווח כל שנה לirs, הגבלות מס בשוק ההון, וכמו שכתבת כדאי להתייעץ עם רו"ח.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
רוב הרואי חשבון אומרים שאין מס על קרן השתלמות.
לגבי מס על מכירת דירה, בפועל לא נראה לי שמישהו מדווח על כך לארה"ב ומשלם מס.
מומלץ להתיעץ בכל מקרה.
עם האמריקאים לא כדי להסתמך על כך ש'כולם עושים כך וכך'...

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מומלץ להתיעץ בכל מקרה.
עם האמריקאים לא כדי להסתמך על כך ש'כולם עושים כך וכך'...
ודאי צריך להתיעץ, אבל סתם שאלה אתם מכירים מישהו ששילם מס על מכירת דירה? (במשפחתי הרחבה שמכרו כבר הרבה דירות אין אף אחד ששילם)

yudb

משתמש סופר מקצוען
ודאי צריך להתיעץ, אבל סתם שאלה אתם מכירים מישהו ששילם מס על מכירת דירה? (במשפחתי הרחבה שמכרו כבר הרבה דירות אין אף אחד ששילם)
מה הכוונה הגבלות מס בשוק ההון.
ולגבי דירה,
אם מוכרים כדי לקנות אחרת,
צריך לשלם מס?
אם כן,
כמה?

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה הכוונה הגבלות מס בשוק ההון.
ולגבי דירה,
אם מוכרים כדי לקנות אחרת,
צריך לשלם מס?
אם כן,
כמה?
יש מס מאוד גבוה על קרנות סל שאינם אמריקאים, לכן יש את הבעיה הזו גם בקופ"ג להשקעה.

לגבי דירה אין לי מושג על המס בזה, צריך לשאול רו"ח, אני לא מכיר אף אחד בסביבתי שבכלל מדווח על כך irs.

yudb

משתמש סופר מקצוען
יש מס מאוד גבוה על קרנות סל שאינם אמריקאים, לכן יש את הבעיה הזו גם בקופ"ג להשקעה.

לגבי דירה אין לי מושג על המס בזה, צריך לשאול רו"ח, אני לא מכיר אף אחד בסביבתי שבכלל מדווח על כך irs.
זה אומר שיש לי בעיה עם כספי פנסיה שמושקעות כאן בישראל?
הבנתי נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה