האם צריך להיות בור ניקוז נגיש באמבט?

שושן חוחים

משתמש פעיל
קנינו דירה מקבלן ועשו לנו בור ניקוז אחד באמבט מתחת לארון שהמרחק בינו לבין הרצפה הוא 10 ס"מ,כלומר גם אין גישה במקרה ויהיה סתימה וגם
אם יש לי הצפה באמבט אין אפשרות גישה לגרוף את המים.
תקין? התלוננו למפקח בניה ואכן אמר שזה מאד מוזר,פנינו למנהל פרויקט והוא טען בתוקף שזה אכן לא הסטנדרט ועשינו שינוי
באמבטיה ולכן הבור ניקוז היה חייב להיות במקום הזה.
אנחנו לא עשינו כל שינוי ולכן פנינו לחברה לשמוע מה יש לה לומר, החברה ניסתה להתחמק ולתת לי רעיון לעשות חור בארון מעל הבור שיהיה לזה גישה במידה ויש סתימה.
יש מישהו כאן הפורום שמכיר את התקנים ויודע להגיד אם זה תקין? חוקי? לא אמור להיות בור ניקוז נגיש?
אשמח למידע רלוונטי ומקצועי
תודה רבה.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
מחסום המים שעושים היום לאמבטיה הוא בקופסת הביקורת, לכן ממילא היא משמשת גם כניקוז למי השטיפה, צריך לבדוק בתכנית האינסטלציה היכן מוקמה הקופסה בתכנון הראשוני.

שושן חוחים

משתמש פעיל
מחסום המים שעושים היום לאמבטיה הוא בקופסת הביקורת, לכן ממילא היא משמשת גם כניקוז למי השטיפה, צריך לבדוק בתכנית האינסטלציה היכן מוקמה הקופסה בתכנון הראשוני.
אכן, שרשמתי בור ניקוז התכוונתי לקופסאת ביקורת.
התיכנון הראשוני לא היה אמור להיות כך,התפספס להם משו ויצא כך.
השאלה שלי אם יש למיקום תקן או לא?

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אכן, שרשמתי בור ניקוז התכוונתי לקופסאת ביקורת.
התיכנון הראשוני לא היה אמור להיות כך,התפספס להם משו ויצא כך.
השאלה שלי אם יש למיקום תקן או לא?
אני לא בקיא בחוקי התכנון,
השכל הישר אומר שזה לא תקין ועל הקבלן לתקן את זה.

RUSI10

משתמש מקצוען
מכתב מעו"ד לחברה והכל יבוא על מקומו בשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה