מידע האם סטנד ספיידר יותר טוב מהX או אין הבדל ?

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבל אחד שנגיד הוא לא ברמה מספקת, אבל הוא רוצה להתקדם ומתאמן על זה - לא כדאי לקנות אורגן יותר ברמה שכשיגיע לרמה, כבר יהיה לו כלי טוב מאשר שיש לו אורגן פחות טוב ואז כשאהוא יעלה רמה לא יהיה לו מה לעשות עם הכלי ולא יהיה לו למי למכור ואז הוא יתקע ?
לא יודע מה זה "אין לו מה לעשות עם הכלי". גם מ-PA600 אפשר לעשות מצוין אם אתה יודע לנצל אותו. זה לא שכשהגעת לרמה גבוהה יותר אתה נתקע עם הכלי (כל עוד מדובר באורגן מקצועי, לא ההם מהדיון על ההתלבטות בין ימאהה לקסיו....). אישית גם אני נשארתי הרבה זמן עם ה- PA600 גם אחרי שרציתי להתקדם, והוא נתן אחלה עבודה ברמתו.

בקיצור, פרופורציות. אם ברור שאם התחלת עכשיו ללמוד אל תקנה תחנת עבודה מטורפת, תתן תקרה שתוכל להגיע אליה תוך שנתיים שלוש בוא נגיד, ההתקדמות תבוא עם הזמן - לפי הצורך.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מחזיר את הדיון למקום.
יש לי ספיידר, ובשנים האחרונות אני מוצא את עצמי מתחמק מלקחת אותו לאירועים, כמעט תמיד, גם בגדולים.
הוא יציב מספיק, אבל הוא כבד מאד ונראה ארגסיבי יחסית לאורגן שלי.
נוח לי עם האיקס הפשוט.

מי שמנגן ב2 אורגנים (שזה דבר שהגיע זמנו להיעלם, לדעתי, PA4X לא צריך עזרה משום כלי אחר...) יותר יצטרך את זה.
זה חזק ויציב לדעתי, יותר מאחרים.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מחזיר את הדיון למקום.
יש לי ספיידר, ובשנים האחרונות אני מוצא את עצמי מתחמק מלקחת אותו לאירועים, כמעט תמיד, גם בגדולים.
הוא יציב מספיק, אבל הוא כבד מאד ונראה ארגסיבי יחסית לאורגן שלי.
נוח לי עם האיקס הפשוט.

מי שמנגן ב2 אורגנים (שזה דבר שהגיע זמנו להיעלם, לדעתי, PA4X לא צריך עזרה משום כלי אחר...) יותר יצטרך את זה.
זה חזק ויציב לדעתי, יותר מאחרים.

יש בעיה עם הpa4 שאי אפשר להחליף יותר מ4 צלילים במהירות,

ולי יש ספיידר ואני מאוד אוהב אותו דווקא כי הוא לא יציב והוא ''רוקד'' עם העוילם...

ד.נ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש בעיה עם הpa4 שאי אפשר להחליף יותר מ4 צלילים במהירות,

ולי יש ספיידר ואני מאוד אוהב אותו דווקא כי הוא לא יציב והוא ''רוקד'' עם העוילם...
חזק...
אבל כבר קרה שרקד מדי חזק והאורגן נפל? או שזה מספיק יציב?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שאלה
האם סטנד איקס כפול יותר חזק ויותר יציב מאשר איקס אחד ?
תודה לעונים

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה