האם ניתן לשחזר חומר שנעלם בצורה זו:

ארפכשד

משתמש חדש
יש לי כרטיס מיקרו של 64 ג"ב שעושה בעיות.. הוא מראה כאילו יש בו נפח של 40 ג"ב בעוד שבקבצים אני רואה רק כ'-250 מ"ב, כמעט כל הקבצים [וידאו - הוא היה במסרטה] לא מוצגים. (עשיתי הצג קבצים מוסתרים, וכן ניסיתי לראות דרך סיור ב-WinRAR - לא עזר).

למעיישה הסיפור הגדול הוא ההמשך!
סרקתי את הכרטיס ע"י תוכנת Active@ Partition Recovery.
ואח"כ עשיתי:
upload_2019-8-15_17-19-32.png

בחלון שנפתח התקדמתי ואישרתי בלי לקרוא הרבה. [האמת היא שאחרי דקה הבנתי שזה יקח המון זמן ועצרתי את זה בצורה מסודרת ע"י כפתור 'סטופ']

אך אבוי!!!!
אני מגלה פתאום שדיסק קשיח שהיה ג"כ מחובר למחשב באותו זמן נהפך להיות כמו הכרטיס בדיוק!
מדיסק קשיח של 1 טרה הוא נהיה לי דיסק של 64 ג"ב ובתוכו אותם תיקיות בדיוק שיש בכרטיס המיקרו הבעייתי. כל החומר שהיה לי בדיסק קשיח נעלם כלא היה!!!!!!
לפי מה שהבנתי אח"כ, דרך הפעולה של ה'Recover' היא שהוא משחזר את הדיסק הבעייתי לדיסק אחר שמחובר למחשב.

יש מה לעשות??? יש סיכוי ששייך לשחזר את זה?????
החומר שהיה בדיסק קשיח חשוב לי ביותר - חלק מהקבצים שם בכלל לא שייכים לי!!!
הדיסק הוא של חברת Silicon Power, בנפח 1 טרה, ויש בו חומר בסביבות 300 ג"ב.
אשמח למידע והפניות!
ותודה מראש!!

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מקרה מוזר מאד מאד
פעולת Recover רק משחזרת את הקבצים לכונן מסויים אך לא אמורה כלל למחוק את הקבצים שבו.
תנסה לנתק את הכונן שאליו שיחזרת (במצב בטוח) ולחבר מחדש.

DVD COAN

משתמש מקצוען
השואל לקח על עצמו אחריות על ניהול המידע (כדי לחסוך שירות) למרות חסרונו בידע טכני דבר שהתגלגל לאובדן גדול יותר

אז כיצד ניתן להעניק שוב אחריות בעזרה על מי שמעשיו סתומים???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה