האם ניתן לבצע העתק-הדבק לקבצים בשרת, דרך פיילזילה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעונין להעתיק [לא לגזור ולהעביר] קבצים מתיקיה אחת בשרת לתיקיה אחרת, ע"י פיילזילה, זה אפשרי?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני חושב שזה לא שייך. פרוטוקול FTP לא מאפשר פעולה כזו.
אבל יתכן שפתוח לך SSH. שם אתה עושה את זה בקלות ובמהירות (דרך אגב, גם העתקה משרת לשרת עובדת בצורה הזו במהירות גדולה ביותר)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י נירוש;2052590:

Secure Shell (בראשי תיבות: SSH) הוא פרוטוקול לתקשורת מחשבים המאפשר ביצוע פעולות על מחשב מרוחק לאחר תהליך הזדהות (login). הוא נועד להחליף את rlogin ,RSH ו־telnet ולאפשר תקשורת מאובטחת ומוצפנת בין שני מחשבים לא תלויים ברשתות לא מאובטחות. SSH פועל מעל TCP, והפורט הסטנדרטי שלו הוא 22.
:)

קח את התוכנה הזו: http://www.putty.org/
דרכה אני נכנס לתוך השרת, ויש לך שורת הפקודות של השרת. ואז אתה עושה כל מה שאתה רוצה, כאילו השרת זה המחשב שלך עכשיו.

KingYes

משתמש צעיר
(פותח הדיון, אל תביט בהודעה הזאת.)

@s976: סתם שתדע שכן יש אפשרות כזאת ב-FTP. רק חייב ששני השרתים ישבו על פורט שהוא לא 21 (הדיפולטי).
בנוסף צריך קליאנט אצלך במחשב שתומך בפעולה הנקראת FXP. לצורך העניין הפיצ'ר הזה נמצא בתוכנה FlashFXP..

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בסוף בלית ברירה עשיתי את זה דרך ה- CPANEL של הוסטגאטור.

תודה לכל העוזרים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה