דרוש מידע האם נטפרי מסננים תכנים בצ'אט?

• פותח הנושא sheen
  • פורסם בתאריך

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש בהחלט סינון אוטומטי על טקסט וזה לא תוכנת ריגול אלא רובוט ולא רק בצ'אט של גוגל גם בכל האתרים, לפעמים יש אתרים שהם לא מצליחים לשלוט עליהם, לפעמים יש מילים שיש להם יותר ממשמעות אחת או שהם משמשים לשני מטרות ואחד מהם הוא נושא שאמור להיות מסונן אז הוא מסנן בכל מקרה, כמו"כ נושא תורני שעוסק בנושאים שאמורים להיות מסוננים או בדומה לו הוא מסנן, יש לציין שהרובוט מסנן את כל המשפט או המקטע שיש בו אותה מילה שהוא רוצה לסנן

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
ועדת הרבנים של נטפרי כבר שלחה הקדמה לסגירת הצ'אט אבל מענין שיש לי שלוש תיבות מייל וזה מופיע רק באחת מהן לא בכולן..... ‏‏לכידה.PNG

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

אברך

משתמש פעיל
ועדת הרבנים של נטפרי כבר שלחה הקדמה לסגירת הצ'אט אבל מענין שיש לי שלוש תיבות מייל וזה מופיע רק באחת מהן לא בכולן.....צפה בקובץ המצורף 662854
נכנסת מאותו מחשב באותו חיבור אינטרנטי,
ועדיין היה הפרש בין הכתובות?
או שזה היה ממחשבים או מחיבורים שונים?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L

נועה ב

משתמש מקצוען
גם לי זה קרה ופניתי לנטפרי
הסבירו לי שזה על פי סינון רובוטי של מילים המוגדרות כמילים שאינן עומדות בתקנון הסינון של נטפרי
לדוג'- אחותי שמר אצלי על הילדים
למחרת כתבה לי איך היה והיתה שם שורה של איקסים
ושבררתי מה כתבה ענתה 'ויונתן היה אלוף הוא הפשיט את אילת (בת השנה וחצי) באמבטיה ואז רחצתי אותה'............:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה