האם מקינטוש זה המחשב המובחר מכולם לעבודה באינדזיין?

האם מקינטוש זה המחשב האולטימטיבי

• סה"כ מצביעים
    74

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אתה עובד אם כמה תוכנות פתוחות ביחד אילוס, פוטוש, ואינדי, וגם גוגל פתוח תהיה מוכן לקריסה, הווינדוס 10 שלי אם אנטי וירוס דיפנדר אם כל העידכונים לא סובל מורכבות ועומס.
אני לא יודע מה איתך אבל יש לי מחשב סביר שלא אמור לקרוס, ולפחות פעם בחודש התוכנות קורסות
אני עובד קבוע עם כל התוכנות שהזכרת, ובכרום יש לי בד"כ כמה עשרות לשוניות פתוחות.
כנראה המחשב שלך לא מספיק חזק או לא מספיק מתוחזק.

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המחשב שלך לא מספיק חזק
לגבי תיחזוק אני מאד משתדל לתחזק אותו מותקן אצלי תוכנת system care שעושה ניקוי ושיפור מהירות, אבל יכול להיות שבאמת צריך להשתדרג.
על איזה מחשב כבודו עובד אם אפשר לשאול ומה אתה ממליץ לקנות

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ווהאו, איזה דיון!!
לא סגורה לגבי תוכנות אדובי ועיצוב שאז מרגיש לי שמק זה האופציה המנצחת.
בשביל מי שרוצה תחנת עבודה עוצמתית אמיתית לעבודה על תלת, רינדור, אפקטים, תצוגה בזמן אמת רק פיסי חזק יצליח להתמודד עם זה!
(ויכולה להגיד שבסטודיואים הגדולים בעולם לאנימציה תלת ואפקטים עובדים עם מחשבי פיסי חזקים ולא מק, כן גם בסטודיו שאני עובדת בו, רק פיסי.)

אם הייתי רוצה לקנות מחשב בשביל עיצוב, עימוד ועריכת וידיאו לענ"ד איימק חזק- מנצח.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ווהאו, איזה דיון!!
לא סגורה לגבי תוכנות אדובי ועיצוב שאז מרגיש לי שמק זה האופציה המנצחת.
בשביל מי שרוצה תחנת עבודה עוצמתית אמיתית לעבודה על תלת, רינדור, אפקטים, תצוגה בזמן אמת רק פיסי חזק יצליח להתמודד עם זה!
(ויכולה להגיד שבסטודיואים הגדולים בעולם לאנימציה תלת ואפקטים עובדים עם מחשבי פיסי חזקים ולא מק, כן גם בסטודיו שאני עובדת בו, רק פיסי.)

אם הייתי רוצה לקנות מחשב בשביל עיצוב, עימוד ועריכת וידיאו לענ"ד איימק חזק- מנצח.
עימוד עם כוכבית....
תג עדיין יושבת חזק על התחום של עימוד ספרי קודש. אבל כל השאר - אינדיזיין.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
איזה דגם של מומלץ למי שצריך את זה בעיקר בשביל תוכנות אופיס, מה שאני צריך שיהיה, סוללה ארוכה, גודל מסך 13/14 אינץ, ומהיר..!!
תודה רבה.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איזה דגם של מומלץ למי שצריך את זה בעיקר בשביל תוכנות אופיס, מה שאני צריך שיהיה, סוללה ארוכה, גודל מסך 13/14 אינץ, ומהיר..!!
תודה רבה.
מקבוק פרו הכי חדש.
הדגם של שנה שעברה של המקבוק פרו - האיוורור שלו לא מספיק טוב לעבודה אינטנסיבית, ומקבוק רגיל לא עובד טוב עם Parallels.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מקבוק פרו הכי חדש.
הדגם של שנה שעברה של המקבוק פרו - האיוורור שלו לא מספיק טוב לעבודה אינטנסיבית, ומקבוק רגיל לא עובד טוב עם Parallels.
אני צריך את זה בעיקר בשביל אופיס, אני לא חייב את ההכי חדש, כן אני ש מה שפרטתי למעלה סוללה ארוכה ומסך 13/14 אינץ.
תודה רבה.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני צריך את זה בעיקר בשביל אופיס, אני לא חייב את ההכי חדש, כן אני ש מה שפרטתי למעלה סוללה ארוכה ומסך 13/14 אינץ.
תודה רבה.
אם בעיקר בשביל אופיס, מה הטעם לקנות מקבוק בכלל?? בשבילך זה סתם יקר ובלי תועלת.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם בעיקר בשביל אופיס, מה הטעם לקנות מקבוק בכלל?? בשבילך זה סתם יקר ובלי תועלת.
אני רוצה לנתק אותו מהרשת, ואני לא רוצה שהוא יסבול מוירוסים.
בכל אופן אשמח לדעת מה הדגם ומחירו (אם יש קישור יותר טוב) של מחשב מק פשוט עם סוללה ארוכה
תודה רבה.

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני רוצה לנתק אותו מהרשת, ואני לא רוצה שהוא יסבול מוירוסים.
בכל אופן אשמח לדעת מה הדגם ומחירו (אם יש קישור יותר טוב) של מחשב מק פשוט עם סוללה ארוכה
תודה רבה.
אה, אתה כנראה עדיין אוחז ש"אין במק וירוסים".....
א. זה היה נכון, אולי לפני 12 שנה. היום יש בהחלט וירוסים, אמנם פחות מווינדוס (כי פחות "משתלם" לפתח נוזקות למק).
ב. אם המחשב שלך לא יהיה מחובר לאינטרנט - מערכת ההפעלה של מק לא תקבל עדכונים (אגב, אם אני לא טועה, לגירסאות של מק יש סוגשל תאריך תפוגה אם הן לא מקבלות עדכון) - ממילא הוירוסים הקיימים ש"מתאימים" לגירסה שלך יוכלו בקלות לתפוס על המחשב, ומספיק כונן USB אחד נגוע, וגמרנו...

בכל אופן, בחיפוש קל זה מה שמצאתי - http://www.laptopoutlet.co.il/items/2362983 זה דגם 2018.
במחיר כזה אתה יכול לקנות שני מחשבי ווינדוס עם אותה חומרה, ואפילו אולי יותר טובה.
שיהיה לך בהצלחה עם זה.

דרך אגב, עוד פרט חשוב, שאני לא יודע אם ציינו בשרשור הזה, והוא שלמחשבי מקבוק (בעצם כמו לכל מכשיר חשמלי אחר) יש מספר קבוע של מחזורי טעינה לסוללה שלהם. זאת אומרת שאם אתה משתמש הרבה במחשב כשהוא לא מחובר לחשמל (וכמו שכתבת שאתה רוצה סוללה טובה), אז מחזורי הטעינה שלך יעלו מדי יום. ולמיטב זכרוני הגבול של מחזורי טעינה במקבוק זה 1000, ככה שאם אתה גומר את הבטריה כל יום, אז אחרי שלוש-שלוש וחצי שנים תצטרך להחליף בטריה. כי המקבוק פשוט לא יתן לך לעבוד בלי חיבור לחשמל.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תשובה עניינית - כנס לאתר של אפל. אין שם הרבה מבחר. בהצלחה.
תשובה אכפתית - אל תקנה מק.
תשובה אמיתית - תשאל טכנאי בפורום תכנות הוא יסביר לך הכי טוב
לא בפורום תכנות, אלא בפורום תוכנה חומרה ורשתות.

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אה, אתה כנראה עדיין אוחז ש"אין במק וירוסים".....

אני על מק כבר 3 שנים, ואף פעם לא היה לי וירוס... [גם לא קורונה... ;)]ֿ וזאת בלי שום אנטי-וירוס!

במחיר כזה אתה יכול לקנות שני מחשבי ווינדוס עם אותה חומרה, ואפילו אולי יותר טובה.

אבל זה לא יהיה באיכות של מקבוק.
והא ראיה, שמחשבי Surface של מייקרוסופט עולים בערך אותו דבר [ויותר] כמו מקבוק...
הענין הוא האיכות שאתה מקבל.
לדוגמא: ה-trackpad של המקבוק - אין לו שום תחליף בעולם [גם לא ב-Surface].

והוא שלמחשבי מקבוק (בעצם כמו לכל מכשיר חשמלי אחר) יש מספר קבוע של מחזורי טעינה לסוללה שלהם

זה אותו דבר לכל מחשב נייד.
ההבדל הוא שהבטריה של המקבוק הוא איכותי ומחזיק כ-8 שעות, משא״כ בטריה של מחשב נייד ״זול״ מחזיק אולי שעתיים...
עם מקבוק אתה יכול לעבור את כל היום בלי לדאוג למטען, בזמן שבמחשב זול צריך לדאוג תמיד להיות ליד שקע עם מטען...
וממילא מחזורי הטעינה שלו עולים יותר מהר.

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
א. זה היה נכון, אולי לפני 12 שנה. היום יש בהחלט וירוסים, אמנם פחות מווינדוס (כי פחות "משתלם" לפתח נוזקות למק).
ב. אם המחשב שלך לא יהיה מחובר לאינטרנט - מערכת ההפעלה של מק לא תקבל עדכונים (אגב, אם אני לא טועה, לגירסאות של מק יש סוגשל תאריך תפוגה אם הן לא מקבלות עדכון) - ממילא הוירוסים הקיימים ש"מתאימים" לגירסה שלך יוכלו בקלות לתפוס על המחשב, ומספיק כונן USB אחד נגוע, וגמרנו...
פעמיים לא נכון עובדתית.
וזה מוזר לשמוע מישבו שצריך אופיס וקונה לשם כך מק

אני על מק כבר 3 שנים
אני כבר אוחז בשבע. הוירוס היחיד שראיתי זה אצל השכנים...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אבל זה לא יהיה באיכות של מקבוק.
והא ראיה, שמחשבי Surface של מייקרוסופט עולים בערך אותו דבר [ויותר] כמו מקבוק...
הענין הוא האיכות שאתה מקבל.
לדוגמא: ה-trackpad של המקבוק - אין לו שום תחליף בעולם [גם לא ב-Surface].
לגבי הטראקפד אני לא חולק, אין לו שום מתחרה.
לגבי הסורפייס - אכן לא ראיתי בהם איזה משהו מיוחד, ובזה אפל אכן טובים יותר מהם.
בכל אופן - אני עבדתי שנה וחצי על איימק (הAIO של אפל) בעיצוב גרפי - אישית לא התחברתי, לא לאיכות שאתה מדבר עליה, לא לUI, וכו'.

פעמיים לא נכון עובדתית.
1. מה לא נכון, שמערכת ההפעלה לא תקבל עדכונים? איך היא תקבל עדכונים בלי אינטרנט, מהחמצן שבאוויר?
2. וגם: https://www.computerhope.com/issues/ch000737.htm
3. וגם חבר פיתח (למטרות לימודיות בלבד, על פי קורס שלמד) KEYLOGGER למק, שעבד כמו גדול על מק מגירסא ישנה יחסית בוירטואל בוקס. ודבר כזה בהחלט יכול לעבור עם כונן USB, כשהוא מוסווה בתור קובץ טקסט או תמונה וכדו'.

וזה מוזר לשמוע מישהו שצריך אופיס וקונה לשם כך מק
עם זה אני מסכים.

טוב, בכל אופן, כל אחד אומר את שלו, לדעתי הענייה זה לא משתלם לקנות לצורך אופיס מק בשום מחיר, ועוד לנתק אותו מאינטרנט (אגב, העמותות החרדיות שמנתקים את הWIFI פיזית, יודעים לנתק מקבוקים כמו שצריך? כי אחד החבר'ה שלהם הרס לי במחשב (ווינדוס) קודם גם את הוויפי וגם את הבלוטוס, למרות שהם במפורש היו שתי אנטנות נפרדות. - ובמקבוק שכמעט הכל מולחם ביחד, אני בספק).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה