WooCommerce האם מומלץ להכניס מוצרים דרך אקסל לאתר?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם יש מוצר עבור יותר מקטגוריה אחת , מכניסים כל קטגוריה בעמודה אחרת או בעמודה אחת עם פסיק מפריד בינהם ?

אסתי וויג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש אפשרות להזין מהקובץ וריאציות עבור מוצר ?
ניסיתי ע"י תכונות וזה לא הלך,
הברירת מחדל של ווקמרס היא מוצר רגיל יש לשנות את הברירת מחדל עבור מוצר עם וריאציות ?

ד.ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש אפשרות להזין מהקובץ וריאציות עבור מוצר ?
ניסיתי ע"י תכונות וזה לא הלך,
הברירת מחדל של ווקמרס היא מוצר רגיל יש לשנות את הברירת מחדל עבור מוצר עם וריאציות ?
תקימי מוצר עם ווריאציות, תייצאי אותו לאקסל ולפי הטבלה תנסי להזין מוצרים נוספים

אסתי וויג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ייצאתי מוצר עם וריאציות הוא יצא לי טבלה עמוסה בשדות ..
מחקתי שדות ריקים לא היו רלוונטים ,וייבאתי את הקובץ
נוצר מוצר עם וריאציות אבל בתצוגה רשם מוצר זה עדיין חסר במלאי ולא הציג לא את הוריאציות ולא את המחיר ,
איזה שדה פיספסתי ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
תבדקי את שדה מחיר לכל וריאציה
איך קוראים לשדה הזה באקסל ?
אני ניסיתי לעלות את הטבלה שמוצ"ב וזה גם יצר לי מוצר אבל כותב לי - מוצר זה חסר כרגע במלאי ואינו זמין.

שםסוגמחיר מבצעמחיר רגילקטגוריותתמונותשיוך 1 שמותשיוך 1 ערכיםבמלאי?שיוך 1 פריטים מוצגיםנראות בקטלוגפורסםשיוך 1 פריטים גלובלייםמיקום
טבעת יהלוםvariable50100טבעותhttp://meyda-shchuna.com/wp-content/uploads/2020/06/130275873120403479173.jpgמידהS, M, L, XL, XXL5001visible100

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איך קוראים לשדה הזה באקסל ?
אני ניסיתי לעלות את הטבלה שמוצ"ב וזה גם יצר לי מוצר אבל כותב לי - מוצר זה חסר כרגע במלאי ואינו זמין.
קודם תבדקי את המוצר, אם יש מחיר לכל וריאציה (אחרי העלאת האקסל).

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
קודם תבדקי את המוצר, אם יש מחיר לכל וריאציה (אחרי העלאת האקסל).
בכלל לא נוצרו וריאציות - אין V בלשונית של תכונות באפשרות של -
נועד עבור וריאציות

נוצר מוצר שמוגדר כמוצר עם וריאציות , ונוצרה התכונה בלשונית התכונות עם הערכים של התכונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה