WooCommerce האם מומלץ להכניס מוצרים דרך אקסל לאתר?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם מומלץ להכניס מוצרים לאתר וורדפרס ווקמרס מקובץ אקסל ישירות ? או שעדיף להזין ידנית ?
אם זה מומולץ - באיזה דרך ע"י תוסף ?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשר לעשות זאת עם הליבה של ווקומרס וגם עם תוסף.
לא ידוע לי על בעיה בזה, מלבד העובדה שאם משנים שם דברים עלולים לגרום לבעיות.
בהצלחה!

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אשמח לדעת איך לבנות את האקסל ,
ואלו תוספים מומלצים מנסיון

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשר לשכפל כמות מוצרים שנצרכת (אפשר גם להעזר בתוסף מחול פוסטים, או לכה"פ בתוסף משכפל הפוסטים של יוסט) ואז לבצע יצוא בסיסי, לשנות את פרטי המוצר בקובץ הפלט ולהעלות שוב. אם נתקלים בבעיות אפשר לנסות חלופות בתוספים.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם יש רק תמונה אחת לכל מוצר יש לי תוסף שמאפשר לגרור את כל התמונות לשטח גרירה בתוך האתר, וזה מייצר אוטומטית מוצר מכל תמונה, ניתן לשלוט בשדות המוצרים בזמן ההעלאה. אך ניתן גם להוריד אחר כך הכל לקובץ אקסל ולשלוט בהם מחדש.

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפשר לשכפל כמות מוצרים שנצרכת (אפשר גם להעזר בתוסף מחול פוסטים, או לכה"פ בתוסף משכפל הפוסטים של יוסט) ואז לבצע יצוא בסיסי, לשנות את פרטי המוצר בקובץ הפלט ולהעלות שוב. אם נתקלים בבעיות אפשר לנסות חלופות בתוספים.
לא מספיק הבנתי איך אני בונה את האקסל בשביל שאני יעלה את האקסל לאתר והוא ייצר לי עבור כל שורה מוצר ?
א"א לשים עמודה באקסל עם קשור לתמונה שיכניס למקום של התמונת מוצר ?

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
אם יש רק תמונה אחת לכל מוצר יש לי תוסף שמאפשר לגרור את כל התמונות לשטח גרירה בתוך האתר, וזה מייצר אוטומטית מוצר מכל תמונה, ניתן לשלוט בשדות המוצרים בזמן ההעלאה. אך ניתן גם להוריד אחר כך הכל לקובץ אקסל ולשלוט בהם מחדש.
איזה תוסף?
בטח יעזור

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
נשמח לקבל את התוסף ,
האם יש לכם עם התוסף נסיון ?
מדובר בסדר גודל של 4000 מוצרים

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש לי עם זה ניסיון.
מומלץ להתחיל לא עם הרבה בפעם אחת אלא מעט מעט ממש ולראות את רמת היציבות של זה בשרת שלכם.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב צריך להגדיר שם מראש שלא יעשה סימן מים אם אינכם מעוניינים בזה.
זה תוסף שנועד מראש למכירת התמונות עצמם ולכן הוא משאיר עותק להורדה
יש להגדיר לאחר מכן בקובץ האקסל שיהיה מוגדר כמוצר רגיל.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
איך אני בונה את האקסל בשביל שאני יעלה את האקסל לאתר והוא ייצר לי עבור כל שורה מוצר ?
כתבתי שיטה ליצור מוצרים אוטומטית ולייצא אותם ואז להחליף את התוכן ולייבא שוב.
להגדיר שידרוס את המוצרים הקיימים.
א"א לשים עמודה באקסל עם קשור לתמונה שיכניס למקום של התמונת מוצר ?
זה אפשרי.

ד.ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
האם מומלץ להכניס מוצרים לאתר וורדפרס ווקמרס מקובץ אקסל ישירות ? או שעדיף להזין ידנית ?
אם זה מומולץ - באיזה דרך ע"י תוסף ?
הדרך היא:
להזין מוצר/מס' מוצרים לווקומרס, לייצא את המוצר/ים לאקסל, ועל האקסל הזה לזין את שאר המוצרים.

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
הנה קובץ אקסל עם כל השדות הבסיסיים,
פשוט ממלאים את השם מוצר מחיר וכו'
ואז בלוח בקרה-כל המוצרים-יבוא. מייבאים את הקובץ
לגבי התמונות - זה תמיד הבעיה העיקרית,
הפתרון (הלא מספיק טוב) זה להעלות הנפרד את כל התמונות למדיה של האתר, ובקובץ אקסל בשורה של התמונות להדביק את הקישור של התמונות.
או להשתמש בתוספים שמיועדים לאתרי מכירת תמונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה