קורונה האם לפרסם סרטון של רוקדים כנגד הכללים

• פותח הנושא 002
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אנשים רקדו עכשיו בשמחה ובצהלה לחתן שמתחתן היום.
הדבר מוסרט.
האם פרסום סרטון זה יכול להביא לחילול השם וגידופים נגד הציבור שלנו - ולכן לא לפרסמו,
או שמא כיון שזה יכול לגרום להגברת האכיפה, וכן לתוספת זהירות של אנשים, ולהימנע ממעשים דומים, עלי לפרסמו?
מישהו חשב לפרסם את הדחיפות והדחק שהיה כשהגיעו ביצים למקום שהיה מחסור? ראו שם אנשים שנדחפו כאילו חילקו לחמניות לניצולי שואה.
לא עם רווח של 2 מטר, אולי 2 ס"מ. את זה - כן אפשר לצלם ולפרסם???

יצחק!

משתמש מקצוען
מישהו חשב לפרסם את הדחיפות והדחק שהיה כשהגיעו ביצים למקום שהיה מחסור? ראו שם אנשים שנדחפו כאילו חילקו לחמניות לניצולי שואה.
לא עם רווח של 2 מטר, אולי 2 ס"מ. את זה - כן אפשר לצלם ולפרסם???
כן גם חובה אבל רק למשטרה

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה חשבתם כששאלתם? שתהיה כאן דעה אחת??

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אנשים רקדו עכשיו בשמחה ובצהלה לחתן שמתחתן היום.
הדבר מוסרט.
האם פרסום סרטון זה יכול להביא לחילול השם וגידופים נגד הציבור שלנו - ולכן לא לפרסמו,
או שמא כיון שזה יכול לגרום להגברת האכיפה, וכן לתוספת זהירות של אנשים, ולהימנע ממעשים דומים, עלי לפרסמו?
אני לא יודע בני כמה אתם כדי להנחית אתכם לסיטואציה הזו, אבל תנסו להיות במקום המשפחה הזו שחתנותם נפלה בזמן כזה ע"פ רצון הבורא.
אני לא נכנס לעובי הנושא אם הרוקדים עשו טוב או לא - אלא רק אומר לכם: רק תחשבו להחליף או את החתן או את הכלה או את ההורים - איזו הרגשה יש.

יצחק!

משתמש מקצוען
הרגשה נוראה
אבל יש חוק במדינה
וחובה לדווח רק ורק למשטרה

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודע בני כמה אתם כדי להנחית אתכם לסיטואציה הזו, אבל תנסו להיות במקום המשפחה הזו שחתנותם נפלה בזמן כזה ע"פ רצון הבורא.
אני לא נכנס לעובי הנושא אם הרוקדים עשו טוב או לא - אלא רק אומר לכם: רק תחשבו להחליף או את החתן או את הכלה או את ההורים - איזו הרגשה יש.
לא יודעת מה איתך
אבל גם בתור כלה, אני לא הייתי מתלהבת מחתונה רבת משתתפים שתהרוג את סבא שלי ניצול השואה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה