• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

האם יש לכם כספי מעשר לעזור לילדים ולמשפחה

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אתם בטח זוכרים את המשפחה המתמודדת שהאמא מפרנסת את הבית בכוחות עצמה וכל הסיפור הכרוך בזה....
וברוך השם גם פה משפחת פרוג היתה וזכתה להיות חלק בשיקום הבית.
זכותכם גדולה מאוד!!
כרגע כשמשבר הקורונה לא פסח על אף אחד בטח ובטח סובלים מזה אלה שמצבם הכספי לא טוב ביום יום...
המשפחה הסובלת סובלת בשקט ומנסה להתקיים כרגע האמא הוצאה לחל"ת יש מלגה קטנה של אבטלה אבל העוני זועק לשמים.
אני רוצה לנסות לעזור כל מי שיש בידו אפילו שקלים בודדים למעשר יעזור למשפחה לעוד פרי ולעוד פרוסה לעוד פיסת רוגע ולעוד פיסת ביטחון.
תזכו למצוות!!!

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אתם בטח זוכרים את המשפחה המתמודדת שהאמא מפרנסת את הבית בכוחות עצמה וכל הסיפור הכרוך בזה....
זכותכם גדולה מאוד!!
כרגע כשמשבר הקורונה לא פסח על אף אחד בטח ובטח סובלים מזה אלה שמצבם הכספי לא טוב ביום יום...
המשפחה הסובלת סובלת בשקט ומנסה להתקיים כרגע האמא הוצאה לחל"ת יש מלגה קטנה של אבטלה אבל העוני זועק לשמים.
אני רוצה לנסות לעזור כל מי שיש בידו אפילו שקלים בודדים למעשר יעזור למשפחה לעוד פרי ולעוד פרוסה לעוד פיסת רוגע ולעוד פיסת ביטחון.
תזכו למצוות!!!
דחוף ממש כל תרומה תעזור.
ניתן לקבל קבלה בשביל מס הכנסה

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זכותכם גדולה מאוד!!
תזכו למצוות!!!
האם יש מישהו שיכול לעזור אפילו בתרומה קטנה?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ממליץ לצרף קישור לעמוד ההתרמה

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
להלן פרטי האשראי לתרום למשפחה

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
להלן פרטי האשראי לתרום למשפחה
יהודים יקרים בעמדינו בימים טרופים אלה בו עם ישראל זקוק לככ הרבה ישועות ורפואות קחו לכם מגן וצדקה תציל ממוות!
כל פרוטה תעזור למשפחה.
תזכו למצוות

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוקר טוב.
חודש טוב.
ותשובה ..וצדקה מעבירין...
מה יכול להיות יותר מגן ומציל ממצוות הצדקה?
בזמן הזה כשעם ישראל זקוק לרחמי שמים קנו לכם מליץ יושר אצל הקדוש ברוך הוא.
ותרמו אפילו שקלים בודדים כל שקל הולך ישר למשפחה.
תודה רבה ותזכו למצוות!!

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני רוצה לציין שבעבר שלחתי למנהלת האתר את הפרטים המזהים ואמיתות המקרה.
כך שאתם יכולים להיות רגועים שזה צדקה למהדרין

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ראש חודש אלול
ערב שבת קודש.
יהודים יקרים אני מנסה שוב לפנות אליכם.
מה בשביל כל אחד ממנו למשל 25 ש"ח.
נכון יש כאלה שגם זה קשה.
אבל בכל אופן זה סכום שלא מרגישים כשמוציאים..
ומצד שני עשרים וחמש כפול אחד ועוד אחד מצטרף לו לסכום גדול.
אנא אני מתחננת בשביל הילדים המסכנים של המשפחה המתמודדת. אנא סכום קטן שלכם זה חסד גדול בשבילם.
תקנו לכם זכות ליום הדין בימים טרופי קורונה אלה תעזרו לילדיו של הקדוש ברוך הוא והוא ירחם עלינו.
שבת שלום.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע טוב.
אני רוצה להודות מכל הלב למי שתרם פה בערב שבת למשפחה.
תדעו לכם בזכותכם היתה למשפחה שמחה בשבת כל שקל נותן להם תקווה.
אני בטוחה שזה הקוויטל הכי טוב אצל הקדוש ברוך הוא עכשיו בימים האלה שעם ישראל זקוק לישועות ורפואות.
יש לכם אפילו עשר עשרים ש"ח תתרמו ועוד ילד יהודי ישמח.נוכל לקנות לילדה עוד משהו לתחילת הלימודים נוכל לקנות עוד עפרון עוד מחק כן כן אנשים לא יודעים אבל יש אנשים החיים בכזה עוני שכל שקל מחושב.
יהי רצון שלא נדע מעוני ומחסור.
ובזכות שאתם משמחים את שלי אני משמח את שלך.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
וצדקה תציל..
הביאו כמה שקלים לצדקה בעבור הילדים שמתחננים ורעבים וקנו לכם סניגור ליום הדין.
תזכו למצוות.
בתרומה קטנה הנכם זוכים להיות שותפים לדבר גדול ואדיר!!!

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
התרגשתי כל כך הבוקר מהתרומה שתרמתם וביקשתם שנתפלל בעבורכם לזרע של קיימא.
אני יכולה להגיד לך שאני מכירה את המקרה ככ טוב וקיימת מצווה ככ גדולה מצוות הצדקה שסגולותיה ידועות בעזרת השם משמים ימלאו משאלות ליבך לטובה.
וכמובן ילדי המשפחה שלא חטאו יתפללו בשבילכם.
וכמובן גם אני מצטרפת לתפילה מעומק הלב
אנא השם ראה את העם המיוחד שלך את האהבת חברים שבהם עוזרים אחד לשני אפילו כשלא מכירים.
אנא!ברך כל אחד שיושפע מלמעלה ויוושע בישועה שהוא צריך.
ותמלא משאלות לבם לטובה.
אמן.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יהודים יקרים מצווה הבאה לידך אל תחמיצנה בתרומה של כמה שקלים אתם זוכים לתמוך במשפחה שמתמודדת ולעזור להם לעבור גם את הגל הנוכחי הקשה כל כך.
תזכו למצוות.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יהודים רחמנים המשפחה הגיע ממש למצב קשה מאוד אנא תרמו ככל יכולתכם.
יש המלצות שאפשר לברר על נחיצות הענין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה