קורונה האם יש לחשוש לחסן את הילדים בצל השמועות על שבבים וחיישנים??

מצב
הנושא נעול.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
האם להתייחס ברצינות לכל הסיפורי מעשיות שמתפרסם לאחרונה על החדרת שבבים וציפים לאנשים באמתלא של חיסונים
ממש לא תחטטי באינטרנט ותראי בעצמך את ההקלטות של כל אלו שטוענים שאמרו משו ואז תביני
זה כמו שביבי אמר שהוא רוצה שיהיה חיישן שיצפצף כשאין מרחק בין אנשים בדגש על ילדים שלא יודעים לשמור ואנשים הפכו את זה ל"ביבי רוצה לשים לילדים חיישנים ולעקוב אחריהם."
אקיצער אל תאמיני לכלום עד שאת לא בודקת בעיניים שלך! מבדיקה שלי הכל שטויות!

צפור לילה

משתמש מקצוען
קראתי ספור בסגנון, לא מצליחה לזכר איפה (אולי באחד ממוספי הספורים של חג כלשהו)
זה היה משהו על העתיד שלכל אחד ישתילו שבב בעין ומי שירצה להסתכל על הכוכבים יצטרך לשלם אגרה...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש מצב שקראת את זה אצל יונה ספיר?????:p:p:p:p
שיכנעתי משהי שלא סובלת ספרים להתחיל את מרגל להשכרה היא הגיעה ללוחמי הצללים סיימה ואז שמעה מחברה על כל החיסונים השבביים ונלחצה :rolleyes: אולי כדאי לשאול את @יונה ספיר מה קדם למה הספר שלו או השבב שצדברים עליו..

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אתם נורמאלים?
מה פתאום לחסן?
הם יכולים לשלוט על הילדים שלכם!!!
ככה כמו...כמו אוטו על שלט...
ואתם עוד תצטרכו לשלם על הבטריות...
הם יכולים גם אחרי זה לדעת את הקוד של הבנק ועוד דברים בגלל זה טראמפ לוקח מלריה ולא חיסון זה סוכם בועידת דאבוס באופן סודי וטראמפ היה היחידי שגילה
הלווו אני מאוד מקווה שאתם לא רציניים אם כן אז התאפסות בבקשה! מספיק לחיות בסרט!
חיסוני חובה מחסנים. נקודה . יש חיסון שהוא לא בכלל החיסוני חובה שיש בבתי הספר? לא מחסנים. [שמעתי ממשהי שבתיכון אמרו לכל הבנות שמי שמגיעה לבית ספר יש חיסון שחובה לעשות ואם לא אין כניסה לבית ספר [כיתה י] חיסון כזה לא הייתי עושה כל השאר חובה לעשות]
צאו מכל הקונספירציות למיניהם.

חיה4

משתמש מקצוען
אפשר לצחוק הרבה על אוטו ועל שלט אבל זה בפועל לא מצחיק.
הרבה אנשים יימנעו מלחסן (ליתר ביטחון. יסתמכו על חיסון העדר) ואז יישארו "כיסים" לא מחוסנים באוכלוסיה.
מה שאומר שנצטרך להתחסן שוב ושוב נגד הקורונה כי היא פשוט לא תעלם כמו כל המחלות האחרונות. ואוכלוסיות בסיכון יהיו בסכנה ממשית.
אבעבועות השחורות, למשל, הצליחו למגר לגמריי כי אז לא היו תאוריות.
פוליו, חצבת וקורונה ועוד יישארו איתנו לנצח בגלל כל התאוריות.
אוף.

צפור לילה

משתמש מקצוען
לדעתי לקורונה יתחסנו הרבה יותר מאשר לפוליו וחצבת,
אנשים רואים את הנזקים והנפטרים בעינים, לא מספורים על דורות קודמים.

חיה4

משתמש מקצוען
פוליו היה אימת ההורים. (לא שנולדתי אז, קראתי על התקופה הרבה)
הורים ידעו שאם הילד שלהם ידבק הוא בסיכון מטורף להפוך להיות נכה כל החיים (אם לא ימות מיד).
גם אז אנשים ראו את הנזק בעיניים ולא כולם התחסנו.
ופוליו היה הרבה יותר גרוע מקורונה.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פוליו היה אימת ההורים. (לא שנולדתי אז, קראתי על התקופה הרבה)
הורים ידעו שאם הילד שלהם ידבק הוא בסיכון מטורף להפוך להיות נכה כל החיים (אם לא ימות מיד).
גם אז אנשים ראו את הנזק בעיניים ולא כולם התחסנו.
ופוליו היה הרבה יותר גרוע מקורונה.
ההפך הגמור.
הפוליו מסוכן הרבה פחות מקורונה, עם אחוזי תמותה ופגיעות קטנים בהרבה.
מה שכן נכון לומר, זה שהפוליו פוגע בשכבות צעירות יותר ולכן נחשב למאיים כל כך.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם להתייחס ברצינות לכל הסיפורי מעשיות שמתפרסם לאחרונה על החדרת שבבים וציפים לאנשים באמתלא של חיסונים

שאלה מוזרה...
כאילו אם חכמי פרוג המלומדים יאמרו לכם שזה נכון, באמת לא תתחסנו???:eek:

חדזי

משתמש מקצוען
אתם כאלו תמימים שמאמינים בקונספרציות זולות חסרות שחר..? למה בדיוק נראה למשהו שמעניין את ביל גייטס מה גילי בת השלש וחצי שלי עושה בגן? או מה אני עושה במשרד העלוב שלי ? למה בדיוק נראה למשהו שישקיעו מליונים כדי לעקב אחרי גנעענדל ממאה שערים או יענקלה מרחוב זכרון משה ? כמה קיגעל הוא קונה לקידוש של האופרוף? או מה משה זוכמיר קונה בפיצוחי משיח לשבת? או כמהמכוניות יש ל ג'וג'ו מתל אביב נו באמת... תרגעו

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אתם כאלו תמימים שמאמינים בקונספרציות זולות חסרות שחר..? למה בדיוק נראה למשהו שמעניין את ביל גייטס מה גילי בת השלש וחצי שלי עושה בגן? או מה אני עושה במשרד העלוב שלי ? למה בדיוק נראה למשהו שישקיעו מליונים כדי לעקב אחרי גנעענדל ממאה שערים או יענקלה מרחוב זכרון משה ? כמה קיגעל הוא קונה לקידוש של האופרוף? או מה משה זוכמיר קונה בפיצוחי משיח לשבת? או כמהמכוניות יש ל ג'וג'ו מתל אביב נו באמת... תרגעו
תשאלו את גוגל, בלי שבבים וכו' וכו' אך היא עוקבת אחרי כל השימה הנ"ל ועוד ועושה מכך כסף רבבבב.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה