עזרה האם יש טאבלט איכותי וכשר שמותכנת בו תוכנת word?

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת שלהדרן יש טאבלטים טובים עם אפליקצית אופיס.
צריך רק לקחת בחשבון שזה לא אופיס בדיוק כמו במחשב, המיקומים שונים ויש גם אופציות שאין בטאבלט..

מעגל השנה

משתמש רשום
אני יודעת שלהדרן יש טאבלטים טובים עם אפליקצית אופיס.
צריך רק לקחת בחשבון שזה לא אופיס בדיוק כמו במחשב, המיקומים שונים ויש גם אופציות שאין בטאבלט..
אני מבקשת להבין, מישהו הראה לי שיש לו טאבלט של הדרן, ואין שם תוכנת וורד אלא תוכנת כתיבה אחרת, האם כיום הדבר השתנה ויש אפשרות להוריד לשם וורד?

Sarah07

משתמש פעיל
יש טאבלט של מחשבה טובה
יש אותו להרבה בחורי ישיבות (בעיקר בית מתתיהו וקפלן - מה שאני מכיר)
אין שם אינטרנט ווידאו ויש הרבה תוכנות שימושיות
אפשר לקנות אצל: משפחת גולדברג חת"ס 8 ב"ב

יש סניף בעוד ערים שאני לא מכיר

מעגל השנה

משתמש רשום
יש טאבלט של מחשבה טובה
יש אותו להרבה בחורי ישיבות (בעיקר בית מתתיהו וקפלן - מה שאני מכיר)
אין שם אינטרנט ווידאו ויש הרבה תוכנות שימושיות
אפשר לקנות אצל: משפחת גולדברג חת"ס 8 ב"ב

יש סניף בעוד ערים שאני לא מכיר
יש שם וורד?
יש שם ווייז?

מעגל השנה

משתמש רשום
יש

אין. ונראה לי שאין גם לשום מחשב שמנותק
אז לידיעתך, בטאבלטים של הדרן יש וייז, ומאידך זה מנותק לגמרי.
אלא שלפי מה שראיתי יש שם תוכנת כתיבה אחרת שהיא לא וורד, ואני מתעניינת האם כעת יש כבר אפשרות להוריד שם וורד.

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אייפד
וכמו שאמרו האינטרנט זה משהו אחר.

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז לידיעתך, בטאבלטים של הדרן יש וייז, ומאידך זה מנותק לגמרי.
אלא שלפי מה שראיתי יש שם תוכנת כתיבה אחרת שהיא לא וורד, ואני מתעניינת האם כעת יש כבר אפשרות להוריד שם וורד.
גרסת ווארד כמו של מחשב לא יהיה לך בשום טאבלט, פשוט כי זה טאבלט, יש לו גרסאות שונות. בטאבלטים ,לפי מה שאני יודעת, הגרסה זה אפליקציה בשם WPS והיא כוללת בה ווארד פאוורפוינט ואקסל (וכנראה זה מה שראית)
אם יש ווארד כמו במחשב אשמח לשמוע על זה

מעגל השנה

משתמש רשום
גרסת ווארד כמו של מחשב לא יהיה לך בשום טאבלט, פשוט כי זה טאבלט, יש לו גרסאות שונות. בטאבלטים ,לפי מה שאני יודעת, הגרסה זה אפליקציה בשם WPS והיא כוללת בה ווארד פאוורפוינט ואקסל (וכנראה זה מה שראית)
אם יש ווארד כמו במחשב אשמח לשמוע על זה
אכן, את צודקת, וזה בדיוק מה שראיתי, וזו היתה כוונת השאלה, האם יש וורד רגיל לגמרי בטאבלט, ולא באפליקציה שציינת, ובינתיים אין כאן מי שיודע שדבר כזה קיים.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

יושב אהלים

משתמש רשום
יש אפליקציה של אופיס של מיקרוסופט
והיא מאד קרובה לוורד האמיתי
בשונה מהחינמית הנ"ל
והיא עובדת גם בלי אינטרנט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה