דרוש מידע האם יש דרך לעשות "שידור חי" ממצלמה של CAMON ואם לא איך עושים את זה ??

BARPRO

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מצלמת הופעה. ומאחורי הקלעים בה הם חדרים שלא שומעים כלום ממה שקורה על הבמה וצריך לדעת מתי לעלות וכו האם ידוע איך אפשר לעשות Live ? והאם אפשר לעשות עם DSLR ??? אשמח לקבל מידע תזכו למצוות!!

אסתי5

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר- עם dslr בטוח שכן,
השאלה-איך, וזה תלוי בדגם,
בגדול יש כבל כזה(hdmi), רק צריך לבדוק שיש חיבור כזה למחשב.

נערך לאחרונה ב:

BARPRO

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר- עם dslr בטוח שכן,
השאלה-איך, וזה תלוי בדגם,
בגדול יש כבל כזה(hdmi), רק צריך לבדוק שיש חיבור כזה למחשב.

תודה ! עולות לי כמה שאלות אשמח אם מישהו יודע: - יש לי דגם 80D , עם חיבור HDMI למחשב רגיל צריך תוכנה בשביל זה ? או משהו כמו כרטיס לכידת וידאו ?? והאם אפשר להסריט תוך כדי לכרטיס של המצלמה?? תודה מראש תזכו למצוות

אסתי5

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תנסי עם התוכנה שבדיסק שקיבלת עם המצלמה.
ו-כן, ברור שאפשר להסריט תוך כדי.

BARPRO

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם ידוע למישהו דרך אלחוטית לעשות את זה??? זה פשוט מרחק גדול ..

BARPRO

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כן, אפשר בwi fi.

תודה! ניסיתי וזה עבד לי רק במרחק של כ 5 מטרים נראה לי, לא יותר.. האם מישהו ניסה פיתרון אלחוטי שהגיע למרחק של לפחות 15-20 מטר??? אשמח לדעת! תזכו למצוות

גלאט 2

משתמש צעיר
אם יש שם אינטרנט אפילו אלחוטי בשני המקומות (עובד גם בנטפרי) אפשר לחבר את המצלמה למחשב. ובמקום שצופים להעמיד מחשב נוסף וכך יוכלו לעשות שידור חי דרך יוטיוב/סקייפ

אפשר גם לצפות בטבלט.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מצלמת הופעה. ומאחורי הקלעים בה הם חדרים שלא שומעים כלום ממה שקורה על הבמה וצריך לדעת מתי לעלות וכו האם ידוע איך אפשר לעשות Live ? והאם אפשר לעשות עם DSLR ??? אשמח לקבל מידע תזכו למצוות!!
את מתכוונת לסוג של שידור חי? שמתחבר למסך או למחשב?

אז אין בעיה ב80d , רק תוודאי עם איש ההגברה שיש לו את הכבל שמתאים ל80D
כי לא לכולם יש את זה

נערך לאחרונה ב:

יוסי ב

משתמש חדש
בשביל לשדר ממצלמה של קנון או ניקון למסך עם כבל hdmi צריך כרטיס לכידה או שזה לא יעזור ? תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה