דרוש מידע האם יש בית מלון מהדרין לשבת פחות מ 2000 ש״ח?

שיר פורום

משתמש פעיל
שלום,

האם יש בית מלון עם כשרות מהדרין (עדה חרדית, רובין, לנדא) שעולה פחות מ 2000 (לזוג) לשבת בעונה הזו?

תודה מראש

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרימה פלאס עולה בערך 1500 ש"ח

שערי ירושליים הרבה יותר זול , אפשר למצוא ב1100

כל הבשר שם קהילות- דיברנו עם המשגיח

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרימה פלאס- בוטיק, חדרים משודרגים, אוכל פשוט וטעים ( מבחר מצומצם, סעודה שלישית היתה פרוה למרות שהיה אפשר חלבי)
שערי ירושלים- אוכל טעים, מבחר יותר גדול אבל חדרים יותר פשוטים

אני נהנתי מאוד בשתיהם

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הייתי לפני חודש בכינורות - בדץ ים
יצא לי 1350 לזוג + ילד בן שנתיים כי נשארו להם החדרים היותר קטנים

חגיתי

משתמש מקצוען
לפי דעתי צרך פשוט להתקשר למלון עצמו חפץ חיים או ניר עציון לפעמים ברגע האחרון נשארים להם חדרים ונותנים מחירים זולים חסית
(לפני שנתיים ביררתי בחפץ חיים בבין הזמנים אב נתנו לי מחיר לשבת לזוג+ 2 ילדים באיזור 2200-כנראה נשאר איזשהו חדר ונתנו לי מחיר ממש זול לתקופה כזו)

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בציפורי בכנרת יש להם מקום לשבת הבאה( מעודכנת מיום ראשון) עולה 1700 ש"ח לשבת 850 ש"ח ליום חול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה