עזרה האם זה תרגיל עוקץ?? מה עלי לעשות?

געפילטע פיש

משתמש פעיל
קבלתי עכשיו שיחה ממספר 0772352681. מדבר יובל מהדואר, יש לו בשבילי חבילה מחו"ל והוא רוצה שאשלם 13 ש"ח בכרטיס אשראי כדי שיוכל להעביר לי את המשלוח. הקלטתי את השיחה וכשהתחלתי לשאול מדי הרבה שאלות הוא פשוט ניתק.
השיחה מצורפת

קבצים מצורפים

• שיחה מהדואר.mp3
    KB 786.1 · צפיות: 626

ידיד

משתמש פעיל
תראו מה עולה לי באפליקציית מי במספר הזה...:eek::eek:
Screenshot_20190616-090750.png

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
שמעתי את ההקלטה...
לא יודעת לא נשמע נוכל...,
במיוחד שהבנאדם לא נלחץ כששמע שהשיחה מוקלטת והוא יעביר למשטרה....
העניין פה מוזר.........

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
איך הוא באמת לא פיחד שתסגיר אותו למשטרה?
הוא ממילא בכלא מה יש לו לפחד מהמשטרה:rolleyes:

קבלתי עכשיו שיחה ממספר 0772352681. מדבר יובל מהדואר, יש לו בשבילי חבילה מחו"ל והוא רוצה שאשלם 13 ש"ח בכרטיס אשראי כדי שיוכל להעביר לי את המשלוח. הקלטתי את השיחה וכשהתחלתי לשאול מדי הרבה שאלות הוא פשוט ניתק.
השיחה מצורפת
תפנה עם זה להנהלת הכלא שיטפלו בעניין
ותפיץ בכל מדיה אפשרית להזהר לא למסור פרטי אשראי בטלפון

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השיחה מצורפת
יהוו הזוי
תעדכן מה קרה עם זה בסוף

געפילטע פיש

משתמש פעיל
לא פניתי עדיין למשטרה. אין לי זמן מיותר לבזבז
מתלבט אם לפנות להנהלת הכלא.
בינתיים שמעתי מעוד שני אנשים שהוא התקשר אליהם עם אותו סיפור. לאחד הוא התקשר לפני כשבועיים ולאחד אתמול אחרי צהריים. כולם היו בקידומת 05041
מסתבר שהוא מתקשר באופן אקראי לטלפונים כשרים, או בגלל שהוא חושב שהחרדים תמימים או בגלל שהוא מניח שאין להם הקלטה בטלפון.
חשוב להזהיר את מכריכם שישימו לב לא לתת פרטי אשראי. אני מניח שהוא לא עובד בחינם. הרי השיחות מהטלפון ציבורי עולות לו כסף. כנראה שיש אחוז מסויים שנופל עם זה ונותן לו את פרטי האשראי.

נ.ב. קרדיט על ההקלטה לשירות ההקלטות של ימות המשיח 2856*. אני משתמש בה המון וזה ממש מעולה. עזר לי כבר הרבה בחיים

געפילטע פיש

משתמש פעיל
נשמח לדעת איך בדיוק זה עובד?
תתקשר למספר 2856* יש שם הנחיות מפורטות
בגדול, בפעם הראשונה שאתה מתקשר אתה מגדיר את כתובת המייל שלך.
מכאן ואילך, כל פעם לפני שאתה רוצה להקליט שיחה אתה קודם כל מתקשר למספר הנ"ל, לאחר מכן אתה מוסיף את המספר שאליו אתה רוצה להתקשר בשיחת ועידה. בסיום השיחה, ההקלטה נמצאת אצלך במייל.
בשיחות נכנסות זה קצת יותר מורכב וצריך יותר מיומנות. אתה צריך לומר למי שמעבר לקו שיש לך ממתינה ואז לחייג למספר הנ"ל ולהוסיף אותו בועידה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
תתקשר למספר 2856* יש שם הנחיות מפורטות
בגדול, בפעם הראשונה שאתה מתקשר אתה מגדיר את כתובת המייל שלך.
מכאן ואילך, כל פעם לפני שאתה רוצה להקליט שיחה אתה קודם כל מתקשר למספר הנ"ל, לאחר מכן אתה מוסיף את המספר שאליו אתה רוצה להתקשר בשיחת ועידה. בסיום השיחה, ההקלטה נמצאת אצלך במייל.
בשיחות נכנסות זה קצת יותר מורכב וצריך יותר מיומנות. אתה צריך לומר למי שמעבר לקו שיש לך ממתינה ואז לחייג למספר הנ"ל ולהוסיף אותו בועידה.
כמה עולה השירות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה