דרוש מידע האם זה אמיתי או עקיצה

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
זה מייל שקיבלתי, אבל הג'ימייל מזהה אותו כמסוכן.
אני מנסה להבין איך הוא הגיע אלי.
upload_2019-4-29_14-50-42.png

הנה התרגום:
ני בר דוד דוד ארנסט, עורך דין ועורך דין אישי לקליני שנפטר בתאונת דרכים. אני מבקש את הסכמתך להציג בפניך את קרובי המשפחה הבאים כדי להמשיך ולשחרר את פיקדונותיו הלא ידועים, הנאמדים ב -9.5 מיליון דולר. אני אסביר את הפרטים ברגע שאקבל את תגובתך ואני אכוון אותך קדימה.

צור איתי קשר באמצעות הדוא"ל הרשמי שלי:
(<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>).

קבצים מצורפים

• 9.5 מיליון דולר.png
    9.5 מיליון דולר.png
    KB 48.5 · צפיות: 123

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למה אתם מבאסים אותו?
זה אמיתי 100%
בטוח שיש לך איזה בן דוד שני מיליארדר שנפגע בתאונת דרכים באלסקה והוא כתב שהוא מוריש לך את כל המיליארדים שלו כי אתה הבן דוד שהוא הכי אוהב ומתגעגע אליו
לא???

קליטה טובה

משתמש מקצוען
למה אתם מבאסים אותו?
זה אמיתי 100%
בטוח שיש לך איזה בן דוד שני מיליארדר שנפגע בתאונת דרכים באלסקה והוא כתב שהוא מוריש לך את כל המיליארדים שלו כי אתה הבן דוד שהוא הכי אוהב ומתגעגע אלי
לא???
גם אני חשבתי ככה ועורך דין הוכיח לי שזה מזוייף

קליטה טובה

משתמש מקצוען
הוא גזור.
לשלוח הודעת ירושה בעותק מוסתר.

כנראה הוא תלמיד של איינשטיין. לטיפישות האנושית אין גבול.
הוא שולח את זה למאות אנשים...תשלח לו תשובה
שאתה רוצה 5 שניות ואתה מקבל מגילה.
איך זה שכל כך קצת זמן הוא כתב?
סימן שהוא שולח את זה למאות אנשים
בכל אופן מה זה עותק מוסתר?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני חשבתי ככה ועורך דין הוכיח לי שזה מזוייף
העורך דין שלך כנראה חמד את כל המיליונים לעצמו, ולכן אמר לך שזה מזוייף, ואז פנה לשולח ההודעה עם תעודת זהות מזוייפת כאילו הוא עתה ולקח את כל הכסף לעצמו

קליטה טובה

משתמש מקצוען
העורך דין שלך כנראה חמד את כל המיליונים לעצמו, ולכן אמר לך שזה מזוייף, ואז פנה לשולח ההודעה עם תעודת זהות מזוייפת כאילו הוא עתה ולקח את כל הכסף לעצמו
איך הוא עשה את זה עם לא הבאתי לו את המייל
של האדון הזה?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עוקץ מוחלט.

מכל הסיבות הטובות, וגם כי משרד עו"ד שמטפל בירושות של מיליוני דולרים, לא עובד עם כתובת ג'ימייל פשוטה.

חלק מהסיבות הטובות האחרות -
אין לך שום בן דוד מיליארדר. במכתב אין פניה אישית, מה שאומר שאדון בר-דוד ארנסט אפילו לא יודע מי הנמען.
אין שום פרט מזהה עליך. זה אומר שהם לא יודעים עליך כלום, חוץ מכתובת המייל שלך, שנשדדה באדיבות איזו הגרלת 'שלחו לחמישה חברים' או משהו.
העותק מוסתר, כמו שציינו כאן.
וחלוקת ירושות ישנות פשוט לא עובדת ככה. מה לעשות.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
עקיצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קיבלתי מייל מאשה חולה סופנית שמכיון שאין לה ילדים החליטה להוריש את הונה הנאמד בסך כמה מליוני דולרים. ובדיוק אני זכיתי להיות חלק מהיורשים, אז שאצור איתה קשר במייל חוזר...
אוף, למה זה לא אמיתי :(:mad::(:mad:

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אז לכי איליו.אולי הוא ימצא גם את הדוד שלך.......:cool:
אני באמת יצרתי איתו קשר והוא אמר לי לתת לו מספר חשבון להעביר אליו את הכסף ועשיתי את זה
תוך שלושה חודשים אני אמור לקבל את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה