דרוש מידע האם זה אמיתי או עקיצה

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
חוק פו קובע:
"ללא סמיילי קורץ או סימן בולט אחר של הומור, לא ניתן ליצור פרודיה על קיצוניות מבלי שמישהו יטעה ויחשוב שמדובר בדבר אמיתי."​

https://www.hamichlol.org.il/חוק_פו
אני מצליח הרבה פעמים להבין שהתכוונו לשלוח לי בדיחה ולא אמירה רצינית... האם זה אומר שאני הלא נורמלי?
נראה לי שהכוונה שלעולם לא תוכל לדעת בוודאות האם מה ששלחת נקלט אצל הקורא ברצינות או בהלצה אם לא תסמן לו את זה...
מעניין הקטע הזה

secret

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שהכוונה שלעולם לא תוכל לדעת בוודאות האם מה ששלחת נקלט אצל הקורא ברצינות או בהלצה אם לא תסמן לו את זה...
מעניין הקטע הזה
זה רק בגלל שבכתיבה אין את העוויות הפנים או הטון והנימה,
אפשר לקרוא את השורה באלף צורות.
ובמילא הלכה הבדיחה :(

חיבור*

משתמש מקצוען
בפעמים הראשונות שקיבלתי את המייל הזה עניתי שהיות ואני ממש להוט לשתף פעולה בתהליך אני רוצה להיות בטוח שמדובר בקרוב משפחה שלי ואודה לו אם יכתוב מה שם משפחתי שמופיע אצלו.

מכיוון שזה נעצר שם ולא הצלחתי לחגוג עם הכסף, אז "מחיקה לנצח" זו התגובה שלי כיום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה