האם וילנא של פלרון מסתדר עם טעמים?

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפונטייפ יש כזה פונט יחד עם טעמים, זה עולה יקר מאד. כ-2500 ש"ח.
אולם בתג ניתן לעמד גם עם גופן וילנא מהמחיר הרגיל על אף שהוא לא תומך טעמים, כי שם ניתן לשאוב את הטעמים מהתוכנה ויש שם קרנינג מוכן גם למי שלא יודע להתעסק עם קרנינג.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אוקיי, תודה. ומה יש לפשוטי העם? המדובר הוא על טקסט מהנ"ך מפורש, צריך שיתאים לנ"ך, לא חייב להיות וילנא.

האם לבית אלף יש משהו מתאים?

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בשלב זה אין לבית אלף משהו שיתאים לטקסט רץ, אבל באשכול מקביל נכתב ע"י @איתמר טפליצקי שהוא קיבל תמורת 12 משקלים פונט ליבורנו מפונטביט, ואם אין וילנא זה גם יכול להתאים.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אתה מעוניין בגופנים תומכי טעמים בחינם, יש לך כאן כמה גופנים, אבל לא הייתי אומר שזה מתאים לעימוד מקצועי באופי המקובל כהיום.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולם בתג ניתן לעמד גם עם גופן וילנא מהמחיר הרגיל על אף שהוא לא תומך טעמים, כי שם ניתן לשאוב את הטעמים מהתוכנה ויש שם קרנינג מוכן גם למי שלא יודע להתעסק עם קרנינג.
2500 לשני המשקלים או לאחד?
זכורני שמשקל אחד וילנא עם טעמים עולה 1500 ש"ח.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
1200 לטעמים
2500 לטעמים עם שוא נע ושאר ירקות
משקל אחד

ליבורנה של פונביט לא הי הי הי

וילנא של פלרון מסתדר עם טעמים להפליא בתוכנת עימוד תגגגגגגגגגגגגגגגג

בוורד ודומיה תשלם 2500 למשקל

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
2500 לשני המשקלים או לאחד?
זכורני שמשקל אחד וילנא עם טעמים עולה 1500 ש"ח.
1200 לטעמים
2500 לטעמים עם שוא נע ושאר ירקות
משקל אחד
לפני תקופה ביררתי אצלם, והם רצו 2500 למשקל אחד, ואכן אמרו שזה יכלול שווא נע אוטומטי ועוד כל מיני פונקציות משוכללות אוטומטיות. וכאשר אמרתי שאני צריך רק הטעמים, אמרו לי שאין להם אפשרות לכך, כי המוצר כולל הכל.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אפשר לראות אותו איפשהו? לא מוצא באתר שלהם.
ליבורנה

1606897233760.png

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
@חגי פאהן אם אתה לא מעמד את כל התורה כולה, אז תשחק איתו קצת ב FontCreator והוא יתמוך בטעמים שאתה צריך.

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
@חגי פאהן אתה עובד על תג?
למה שלא יקנה וילנא של פלרון מר' דניאל ויסמאן?
זה אמור לעבוד פיקס עם טעמים ולא יעלה לך 2500ש"ח

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אולי כבודו יעלה לנו סרטון כיצד לשחק
אתה לא מאמין לי? אני מדבר מניסיון, עשיתי את זה כשהייתי צריך על גופן גוטמן סתם,
מצורף צילום מסך ממסמך הבדיקה בוורד, שבו בדקתי את התוצאה של מה שעשיתי ב FontCreator
99 אחוז יושב מצויין:

1.jpg

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שכחת שהראת לי בשיתוף מסך כיצד אתה עושה

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
@חגי פאהן אתה עובד על תג?
עדיין לא.
@חגי פאהן אם אתה לא מעמד את כל התורה כולה, אז תשחק איתו קצת ב FontCreator והוא יתמוך בטעמים שאתה צריך.
זה בשביל חבר, והוא אמר לי שהוא לא מסתדר עם איזו תוכנה חינמית לסידור ניקוד, לא יודע אם זו המדוברת. בסוף קנה ממאסטרפונט וילנא ב-1000₪.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אתה לא מאמין לי? אני מדבר מניסיון, עשיתי את זה כשהייתי צריך על גופן גוטמן סתם,
מצורף צילום מסך ממסמך הבדיקה בוורד, שבו בדקתי את התוצאה של מה שעשיתי ב FontCreator
99 אחוז יושב מצויין:

צפה בקובץ המצורף 777292
מאמינים בני מאמינים רבי רחמים. הבעיה היא למשל שבעורך אופן-טייפ אני מגדיר ערכים ואז מה שקורה ההתאמות בורחות לי מצד לצד, נניח אני מגיד שזוג סגול+תביר הסגול ילך ימינה כדי לפנות מקום לתביר - יוצא שכל הסגולים בורחים ימינה בכל מקום, גם כשאין תביר. או כשאני מוסיף התאמה של טעם לאות, למשל התאמה של קבוצת כל הטעמים התחתונים לאותיות רחבות - איך אני עושה את זה, עם הזזה של האות כלפי הטעם, או הטעם כלפי האות? ואיך אני גורם שזה לא יבריח התאמות שכבר קיימות כלפי ניקוד? וכן הלאה.
אני מכיר את עורך האופן-טייפ של פונט-קריאייטור באופן סביר, ויכול להוסיף פיצ'רים כמו אותיות מתרחבות (או להכניס גליפים של שוא נע וקמץ גדול ודגש חזק באופן חצי-אוטומטי (עכשיו אני גם לומד את הכללים כדי לדעת איך עושים את כל ההחלפות במקומות הנכונים) אבל משהו כל הזמן מתפספס לי בטעמים. אודה לך אם תוכל להסביר את זה כאן (או אפילו בפרטי בהדרכה בתשלום).

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
@תא חזי התשובה לשאלה שלך היא מדריך שלם, אולי כמה מדריכים, עדיף תפנה אלי במייל yaakobov001:)gmail.com

נערך לאחרונה ב:

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מאמינים בני מאמינים רבי רחמים. הבעיה היא למשל שבעורך אופן-טייפ אני מגדיר ערכים ואז מה שקורה ההתאמות בורחות לי מצד לצד, נניח אני מגיד שזוג סגול+תביר הסגול ילך ימינה כדי לפנות מקום לתביר - יוצא שכל הסגולים בורחים ימינה בכל מקום, גם כשאין תביר. או כשאני מוסיף התאמה של טעם לאות, למשל התאמה של קבוצת כל הטעמים התחתונים לאותיות רחבות - איך אני עושה את זה, עם הזזה של האות כלפי הטעם, או הטעם כלפי האות? ואיך אני גורם שזה לא יבריח התאמות שכבר קיימות כלפי ניקוד? וכן הלאה.
אני מכיר את עורך האופן-טייפ של פונט-קריאייטור באופן סביר, ויכול להוסיף פיצ'רים כמו אותיות מתרחבות (או להכניס גליפים של שוא נע וקמץ גדול ודגש חזק באופן חצי-אוטומטי (עכשיו אני גם לומד את הכללים כדי לדעת איך עושים את כל ההחלפות במקומות הנכונים) אבל משהו כל הזמן מתפספס לי בטעמים. אודה לך אם תוכל להסביר את זה כאן (או אפילו בפרטי בהדרכה בתשלום).
אלא תכתוב כאן הדרכה על מה שאתה כבר יודע, וככל שירבו המשתמשים והמתנסים, ירבה הניסיון, ויוכלו דעת יותר טוב את הדבר הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה